Pilot komerčního letu udělal chybu, která může být dalším důkazem existence chemtrails – zapomněl to vypnout předtím, než přistál! Níže uvidíte video přistávající letadla, sprejujícího chemtrails ještě na přistávací dráze.

Je to první empirický důkaz pro skupinu lidí, označovanou za „bláznivé konspirační teoretiky“, tvrdící, že se aerolinky využívají k očkování ovzduší nežádoucími látkami bez vědomí a souhlasu lidí, na které to všechno padá. S důkazem jako je tento, má nyní veřejnost legální šanci žalovat, zpracovat předvolání a získat finální důkazy.

Novinky.cz: Chemtrails jsou k ovládání počasí staré a neefektivní

Chemtrailsují na nás jedy, řekl agent FBI v důchodu Ted L. Gunderson

Ekvádorský prezident Rafael Correa mluví o chemtrails

Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu

Přestože letadlo přistává v mlžném počasí, emise chemtrails je nesporná – jejich existence nemůže být popírána či vysvětlena na základě jevů počasí. Zaprvé, oblak nevychází z motorů. Zadruhé, není to pouhá kondenzace vody proudící po okrajích křídel. Během přistávání totiž, kromě faktické kondenzace, můžeme jasně vidět SPREJ vycházející z několika částí křídel. Podívejte se sami.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1014-video-dukaz-pilot-zapomnel-vypnout-chemtrails-behem-pristavani

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě