Vhled z karet, Týden:13.-19.7.2020

datum 13. 7. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Bude nás provázet téma sebeústy a stát si sami za sebou. Občas je naše oddanost cíli prověřovaná, ale vyplatí se vydržet. Můžeme nahlédnout na naše postoje, záměry a cíle, zda za nimi skutečně jdeme. Následujte svou intuici a jednejte čestně.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,

jsem tu s dalším vhledem pro nadcházející týden. Energie jsou silnější a silnější a vše pomalu, ale jistě vyplouvá na povrch a rozkrývá se nám a ukazuje jen to, co je v pravdě.

Včera jsem se sešla v kruhu krásných, spirituálních žen na jednom posvátném Keltském místě a pomáhaly jsme otevřít cestu dračí energii, která na tom místě čekala, až se my zde sejdeme a otevřeme ho. Bylo to krásné setkání a já tato setkání s vědomými a moudrými ženami miluji. A proč o tom píšu? Protože, jak víte, už dlouhou dobu mi chodí informace o tom, abychom se potkávali, spojovali, propojovali naše vědomosti, schopnosti, dary, naši vzájemnou sílu a jsem vděčná, že jsem se tohoto obřadu mohla účastnit i za přítomnosti dětí, které byly naprosto úžasné a co bylo ještě krásnější je, že ty děti to vnímaly, jako něco přirozeného a velmi hezky se podílely a vkládaly svoji zářivou energií do tohoto procesu. Naši předci a dávné kultury znaly tuto moudrost, pracovaly s energiemi, ctily místa a ukazovaly dětem tyto obřady a rituály a já jsem ráda, že se tento duch nese dál a že tato moudrost nezanikla, neboť tím pomáháme především matce Zemi a všem jejím bytostem.

Příští týden prověří naši sebeúctu. Někdy se může stát, že právě ona je příčinou vaší samoty, ale věřte, že i tato část vaší cesty má smysl. Položte si otázky: Stojíte si za tím, čemu věříte? Chováte se v souladu se svou ctí a poctivostí? Stojíte sami za sebou?

Někdy se můžeme dostat do situací, kdy jde o bezpečnost, nebo dokonce o zachování holého života, a někdy tak můžete být v pokušení se zpronevěřit sám sobě a své důstojnosti. Někdy to může být i krátkodobě nevyhnutelné, aby se váš život znovu dostal do těch správných kolejí. Z dlouhodobého hlediska však takové chování škodí jak vám, tak vašemu srdci a vaší duši.

Vesmír nás tedy vyzývá, abyste se podívali na to, jak jste se v minulosti sami sobě zpronevěřili nebo jak dnes opouštíte své principy, abyste si získali nebo udrželi partnera.

Uvědomte si, že v reálném životě ani v duchovním růstu člověk nemůže kráčet tou nejsnazší cestou. Právě naopak, v lásce a v duchovním růstu byste měli být připraveni čelit obtížným situacím, které prověří vaši oddanost cíli, kterého chcete dosáhnout.

Většina lidí čas od času obětuje svou čest a poctivost a zpronevěří se sama sobě. Žít naplňující život nicméně neznamená být dokonalý, ale umět si přiznat pravý stav věcí, a pokud uděláte chybu, zachovat se v budoucnu lépe.

Čest a sebeúcta jsou přirozenými vlastnostmi lidí žijících v souladu s tím, v co věří. Řiďte se proto vaší intuicí a tím, co vám říká vaše podvědomí a srdce.

Pamatujte také na ochranu a opatrování matky Země a veškerého životu na ní tak, aby se zachoval. Hlídejte si své činy a slova. Aktivujte úsilí žít v souladu s přírodou a vším živým.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:

Mluvte v souladu s tím, co cítíte. Druzí toto souznění s pravdou vnímají a důvěřují vám.

Mluvte pozitivně. Zaměřte se v životě na to dobré a budete se cítit šťastnější a zdravější.

Naslouchejte druhým se zájmem a otevřeností. Zlepší to vaše všechny vztahy. Neustále rozmlouvejte se Zdrojem pomocí modlitby, meditace…

Udržujte komunikační kanály neustále otevřené. Staňte se mostem k srdcím a myslím druhých.

Afirmace:

Komunikuji jasně a upřímně.

Přátelé přeji Vám všem krásný letní čas

Já se s Vámi na nějakou dobu loučím s vhledy na týden, neboť si dávám také pauzu a dovoluji si více odpočívat a užívat si volnějšího času.

Kdo byste se chtěl se mnou spojit a nahlédnout na vaší situaci, poradit...můžeme se domluvit podle potřeby.

facebook.com/LucieLila

Mějte krásné dny

S láskou

Lucie Lila

www.stastnyzivot.info

https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA?view_as=subscriber

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě