Vhled z karet, Týden: 8.- 14.6.2020

datum 8. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Nadcházející týden nám přináší prostor pro plánování nového. Z klidu vychází vše. Zkusme se tak rozhodovat a ušetříme si mnoho nepříjemných zážitků. Pro někoho to možná nebude komfortní a nerad se rozhoduje, zkuste to. Zkusme aktivovat nové, rozhodné a silné energie v sobě. Odměna nás nemine.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,
přináším Vám vhled z karet. Máme za sebou úplněk ve Střelci, který nás nabádá k tomu, abychom se znovu sami sebe ptali, co nám dává smysl v našem životě a jak bychom mohli smysluplně naplnit náš život. Žene nás touha po pravdě, po nových a neprozkoumaných věcech, místech, lidech, vztazích…
Pod vlivem úplňkových energií je dobré si stanovit nové cíle, naplánovat nové cesty a vytvořit nové projekty. Energie ve znamení Střelce jsou přátelské, nesou se ve svobodném duchu, můžeme pocítit příliv nových nápadů, myšlenek, tvořivosti a také pocítit lehkost bytí.

Fotogalerie ZDE

V následujícím týdnu je ústředním tématem pro nás to, abychom se snažili zachovat klid a to za jakékoliv situace, protože jen z pozice klidu jsme schopni zvládnout vše a také najít lépe vhodná řešení.
Aby náš život fungoval, stačí se pokaždé rozhodovat v klidu. To zajistí, že se vždy rozhodneme správně (což si málokdo uvědomujeme, proto se všem vesmírným principům říká právem tajemství). Ten zákon učí, že v klidu se všichni rozhodujeme správně, protože se řídíme intuicí, v neklidu se všichni rozhodujeme nesprávně, protože nás řídí ego neboli hlava generující fantazie. Je to zákon, platí tedy vždy a bez výjimky. Děje se tak proto, že jakmile člověka něco zneklidní, přestává být jeho vnímání čisté — je probuzena jeho fantazie. Pak ani jeho reakce nejsou čisté neboli správné, protože člověk nereaguje na skutečnost, ale na výplody své fantazie. Na dojmy, které v něm situace probudila.
Je tedy dobré si vždy uvědomit svůj vnitřní klid a zachovat si ho. Jakýkoliv problém, který nastane, berme jako výzvu.
Naučme se tedy nahlížet na situace v klidu a ať už v nás probouzí jakékoliv pocity a představy, nemáte se čeho bát, protože vám nic nehrozí. To jen situace v nás mohou probouzet nějaké podvědomé bloky, které nás nutí vnitřně bojovat. Uvědomte si, že bojujete nikoli se situací, ale svým nesprávným pohledem na ni, se svojí fantazií. To ona vás zneklidňuje, vaše fantazie.
V tomto týdnu se budeme snažit opírat o nějaké berličky, můžeme být více nerozhodní, rozpolcení a lhostejní.
Je potřeba znovu najít svoji osobní sílu, aktivovat ji v sobě a opravdu začít věřit sami sobě. Podívejte se, zda jdete správným směrem a zda rozhodnutí, která učiníte budou správná a moudrá, a že nejsou jen pro vaše dobro, ale jsou také zaměřena na vaše okolí či společnost.
Můžete pocítit vaši nerozhodnost pramenící ze strachu z nepředvídatelných následků a odvahy riskovat. Je třeba zmobilizovat své vnitřní síly a přistoupit k akci. Nebuďte lhostejní sami k sobě ani k druhým. Přestaňte se vymlouvat, zbavte se svých zbytečných obav a konejte. Nebojte se vykročit vpřed a do neznáma.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Když se bojíte učinit nějaké rozhodnutí, vaše mysl se snaží ovládnout váš život. Výsledkem jsou rozhodnutí z pozice vašeho ega.
Zhodnoťte a zvažte všechny možnosti, pusťte celou záležitost z hlavy a vyberte si to, co ve svém srdci cítíte jako správné a co vám způsobí největší radost. Nenechte se však unášet bláhovými popudy a svěřte situaci Božské inspiraci.
Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Mějte na paměti, že když něco neslouží vašemu nejvyššímu dobru, neslouží to určitě ani nejvyššímu dobru těch kolem vás. Proto se zbavte falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře.
Zklidněte se a nalaďte se na své Vyšší já a rozhodujte se ze stavu svého hlubokého vnitřního klidu spontánně a s lehkostí.

Afirmace:
Rozhoduji se pro své nejvyšší dobro a ze stavu hlubokého vnitřního klidu.

Přátelé nádherně se to vše propojuje, spojuje, zapadá, ladí:-) Nechejte se unášet proudem života, bytím, buďte naladěni na vesmírný flow, své srdce, intuici, duši❤️😇😍
Jsem tu pro vás s výklady, regresní terapií, s osobním vedením, tak koho to táhne potkat se se mnou, můžeme se vidět i na semináři v Liberci🙂🙌

S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA…

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico