Vhled z karet: Týden 6.-12.7.2020

datum 7. 7. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Získávání nových vědomostí, pečlivost, nové příležitosti, potenciál v oblasti lásky a mnoho dalšího nás čeká v tomto týdnu. Vypadá to na činorodý čas tak ho využijme, ať už budeme kdekoliv. Nalaďme se na tyto energie, upřímně a udělejme pro sebe maximum.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,
máme za námi další otevření portálu a kolektivní meditaci, která proběhla 30.6. Dny letí rychle a vše je v pohybu.
Víkendový den nám přinesl polostínové zatmění měsíce a zároveň úplněk ve znamení Kozoroha. Energie těchto astrologických úkazů vždy působí před a hlavně po této události. Pocítí to zejména ty Země, kde je zatmění měsíce vidět. Našeho území se to nyní netýká.
Společně s vhledem pro tento týden Vám přináším krátký vhled do současných energií, které jsem přijala z Akášického Zdroje.
Tento týden se soustřeďte na získávání nových vědomostí. Můžete prokázat také svoji zručnost. Buďte pečliví, trpěliví a věřte, že vše dobře dopadne a přinese vám dlouhodobý prospěch. Rozvíjejte se, protože tento týden přinese nové příležitosti. Pamatujte, že vždy se vyplatí poctivé úsilí a oddanost věci.
Dostane se nám pochopení všech detailů, i těch nejmenších, ujasníme si priority, podíváme se na problém objektivně a nemusíme se příliš bát, že bychom utrpěli nějakou ztrátu.
V pracovní oblasti se může objevit na obzoru nějaká nová práce či nová pracovní příležitost. Pokud jste v práci spokojení a práci máte, pak můžete čekat dlouhodobý rozvoj ve vaší profesi nebo pečlivost v řemeslu. Můžete prokázat svoje vlastní dovednosti a nastudované znalosti.
V oblasti lásky, partnerství nezadaní můžou očekávat také nové příležitosti k seznámení. Dostanete novou příležitost v oblasti lásky, proto dokažte partnerovi, že o něj opravdu stojíte. Ve vztahu se mohl objevit stereotyp a nyní máte příležitost to změnit, obnovit či posunout vztah jiným směrem. Můžete čekat rovněž počátek dlouhodobého vztahu. Celkově to přináší bezpečné a harmonické vztahy, kde se partneři cítí v bezpečí a nemusí se bát vzájemně otevřít. Partnerské vztahy se rozvíjí a to nejlepší ještě teprve přinese, ačkoli se již nyní jeví jako velmi dobrý. Vztahy, které jsou založené na pevných základech se budou tedy rozvíjet velmi dobře. Ve vztahu se nachází pozornost, ohleduplnost a dbá se přitom na všechny jeho důležité aspekty a navíc přináší ještě materiální zabezpečení.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Andělé vám připomínají, že spiritualita znamená, také upřímnost a poctivost. Když mluvíte v souladu s tím, co cítíte, druzí toto souznění s pravdou a důvěřují vám.
Mluvte pozitivně. Zaměřte se v životě na to dobré a budete se cítit šťastnější a zdravější.
Komunikace je dvousměrný proces. Naslouchejte druhým se zájmem a s otevřeností. Zlepší to všechny vaše vztahy. Neustále rozmlouvejte se Zdrojem pomocí modlitby neboli žádání a meditace neboli naslouchání.
Udržujte komunikační kanály neustále otevřené. Staňte se mostem k srdcím a myslím druhých. Požádejte svého anděla, aby vstoupil do vaší aury a komunikoval skrze vás vyšším způsobem.

Afirmace:
Komunikuji jasně a upřímně.

ENERGIE DNEŠNÍCH DNŮ

Milované duše,
z vaší duše mluví hlasy lásky a již dostatek duší se probudilo a probouzí se ze snu iluzí. Pamatujte, že vše je v pořádku a již cítíte a vnímáte, že se věci, situace mění a dějí se jinak.
Nová éra vstupuje do scény života na planetě Zemi a nové energie již udávají nový směr dění a otevírají vám nové cesty, nové dveře nového poznání.
Znovu vám připomínáme vaše naladění na sám sebe, na svoji duši, srdce, jelikož nacítění je dnes prioritou v těchto nových energiích. Vymazává se buněčná paměť vědomí a z podvědomí vyplouvá vše, co doposud bylo skryto.
Časové osy se překrývají a ve vašich životech se otevíráte nulovým stavům bytí.
Ještě mnohé změny pocítíte, přijde mnoho nečekaného, zapomenutého, co již kdysi existovalo. Udějí se věci, kdy vám to rozumem nepůjde vzít, ale věřte, že je to tak v pořádku a i v tom všem změněném stavu bytí a vědomí si najděte radost, odvahu a vaši sílu, jež vás udrží v lehčím naladění tohoto procesu.
Stoupejte po spirále vědomí směrem vzhůru a dívejte se přitom ke hvězdám, kde se nachází vaše rodina pro mnohé z vás.

Přijato z Akášického Božského Zdroje

Přeji všem krásné a naplněné dny😍🌞🍀
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA… 

Zdroj: www.facebook.com/LucieLila

Zdroj: www.facebook.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico