Vhled z karet, Týden: 29.-5.7.2020

datum 29. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé, jsem tu s dalším vhledem z karet. Končí nám měsíc červen a před námi je letní měsíc červenec. Můžete se těšit na předpověď na červenec, který Vám začátkem týdne přinesu😉
Ráda bych Vás opět vyzvala ke společné meditaci, jelikož nám nastane na nebi velice příznivá konstelace, která zde nastala již v dubnu a to ta, že se planety Jupiter a Pluto budou krýt – 30.6. a vytvoří tak portál, přes který je možné sjednotit naše vědomí a spustit tak proces změny k lepšímu. Je to pro nás znovu šance urychlit tento proces. Jestli si vzpomínáte na dubnovou meditaci, kde jsem Vás k ní také vyzývala, pak je vhodné a žádoucí se opět zapojit pro náš další skok, probuzení, vzestup❤️
Tato aktivace pomáhá Silám Světla uzemnit energii na povrchu planety na ještě větší stabilizaci časové osy, která bude vést k dlouho očekávanému Věku Vodnáře.
Tato meditace bude probíhat tedy 30.6. v 7:48hod ráno.

Více o této meditaci se můžete dozvědět zde:
https://2020aquarius.blogspot.com/…/zdielajte-aktivacia-vek…
🍀🍀🍀

Měli bychom se zaměřit na naše tělo a pečovat o něj. Zaměřte se více na to, co jíte a přehodnoťte, zda to, co dáváte do těla, je zdravé. Pravidelně cvičte a vyhýbejte se jedům.
Věnujte pozornost fyzickému tělu. Tělo je nástroj, který, když je dobře naladěn, vyzařuje větší harmonii. Váš duch je jako hudba koncertního křídla a je potřeba, abyste toto křídlo udržovali čisté a naladěné.

Fotogalerie ZDE

Když svému tělu věnujete požadovanou péči, budete se cítit nádherně. Odměnou vám bude více energie a pocit štěstí. Otevřete se radosti z nově nalezených potěšení, která jsou výsledkem vyčistění fyzického těla a jeho udržování.
Můžeme pocítit velký příliv ženské energie, která bude dominovat v tomto týdnu. Můžete mít potřebu také pracovat buď na svojí ženské energii, nebo čistit rodovou linii žen.
Důležitost v tomto týdnu budou mít ženy ve vašem životě, jako jsou matky, ženy, přítelkyně, sestry nebo dcery. Bude to první osoba, která vás spontánně napadne. Jakékoli nezhojené emoce, které k této ženě chováte, mohou blokovat nebo zpomalovat zhmotnění vašich snů a vést k nerovnováze.
Je vhodná doba uvolnit vše negativní spojené s minulými nebo současnými vztahy se ženami. Tento proces vám otevře cestu ke zdravým vztahům s ženami i k vaší vlastní ženské energii.
Zharmonizujte svou mužskou a ženskou energii denním procvičováním dávání a přijímání. Odhodlejte se odpustit nějaké ženě ve vašem životě, o níž si myslíte, že vám ublížila.
Zesnulá žena, kterou jste milovali, vám z nebe posílá lásku.
Nový vztah s nějakou ženou se ukáže být velmi důležitý.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Důvěřujte tomu, že vyšší síly života vědí, co je pro vás to nejlepší. Pamatujte, že čekání je jen přípravou na něco, co předčí vaše očekávání.
Změňte tedy svůj postoj v postoj přijetí. Uvolněte se a přijměte situaci takovou, jaká je.
Nenechte se strhnout pokušením svého nižšího já ke zbrklému počínání.
Až nastane ta správná chvíle a vy budete připraveni a svěží, otevřou se další dveře.
Trpělivost se vždy vyplatí.

Afirmace:
Všechno se děje ve správný čas.

Přeji Vám všem krásný, letní týden a věřím, že se společně sejdeme, každý sám za sebe, při úterní meditaci😇🙂🌷
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA…

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico