Zdroj: Pixabay.com

Čas sami na sebe, být u sebe a prožívat aktuální krásy života. To je téma tohoto týdne. Soustředěnost a klid tam, kde právě jsme. Otevřete se cestě zázraků a nechte proudit do svého života tu nejlepší verzi přítomnosti.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,
přináším Vám vhled do posledního květnového týdne. Máme za sebou pěkný týden a také novoluní, které nastartovalo naší vzájemnou komunikaci, mohli se dořešit některé staré záležitosti, které nebyly dořešeny, některé situace se uklidnily, vyčistily a my můžeme jít dál vstříc všemu novému.
Karta pro tento týden nás upozorňuje na to, abychom stále udržovali pozornost na nás samotné, abychom tedy nezapomínali vždy si najít čas sami na sebe, ponořit se do našeho vnitřního chrámu a do přítomného bytí, které je velmi důležité pro náš život. Často nás totiž náš životní styl nutí dělat více věcí najednou, i naše mysl má tendenci se zaměstnat. Zabývá se minulostí, budoucností i časem všude mezi nimi. Je tedy velmi časté být v životě přítomen méně než plně. Při našich každodenních činnostech, když jedeme autem, pracujeme, dokonce i když si povídáme s přáteli a svými blízkými, jsme často částečně nepřítomni a roztržití. V tomto stavu si ani neuvědomujeme, o jaké kouzlo života přicházíme.
Zkuste proto v každém okamžiku začít znovu prožívat svou přítomnost a spatřit, jaké skvělé dary jsou pro vás připraveny právě tam, kde zrovna jste. Cvičte se v tom, abyste vždy sami sebe včas přistihli, když vám začnou myšlenky odlétávat jinam nebo když začnete bezmyšlenkovitě dělat něco jiného, než bezprostředně chcete. Uvědomte si, jaké myšlenkové vzorce používáte, a jemně se vraťte zpět do přítomnosti s vědomím, že právě teď jste přesně tam, kde potřebujete být.
I když je někdy nutné situaci opravdu změnit, je často tím nejlepším prvním krokem přivést své vědomí zpátky k tomu, co je tady a teď. Když neustále věnujeme všechny své myšlenky a energii minulosti nebo budoucnosti, nevidíme duchovní podporu a požehnání, které jsou přítomny v každém okamžiku.
Přeneste se jemně odkudkoli, kde zrovna v myšlenkách dlíte, zpátky do okamžiku „teď“. Tím, že jsme plně přítomni, jsme totiž schopni rozpoznat a využít vedení, které je nám k dispozici.
Zastavte se a přeneste svou plnou pozornost k této přítomné chvíli. Přeneste své vědomí na svůj dech, své tělo a na okolí. Co zrovna slyšíte a cítíte ve vzduchu? Co by se stalo, kdybyste do tohoto okamžiku přenesli svou plnou pozornost?
Dovolte, aby teď do vašeho života proudilo požehnání a nádherné nové příležitosti. Buďte plně přítomni, vnímejte je a přijímejte. Sami si potvrďte, že jste v této chvíli tam, kde potřebujete být, a že víte, že neexistují žádné hranice toho, co vám Vesmír může skrze dveře vaší přítomnosti přinést.
Otevřete se cestě zázraků, která se otevírá právě teď, v tuto chvíli.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Vnímejte, co cítíte jako správné nebo špatné. Důvěřujte svému úsudku a jednejte podle něj. To vám dá schopnost umět rozlišovat.
Pohleďte na lidi a situace ve svém životě a zachovejte se podle svého přirozeného vnitřního pocitu.
Naučte se rozvíjet svou intuici. Budete se cítit více v bezpečí, šťastnější, silnější a budete mít ve věcech větší jasno.

Afirmace:
Plně prožívám svoji přítomnost a okamžik v tady a teď.
Důvěřuji své intuici.

Přeji Vám krásný týden v přítomnosti🙂🌷
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/?gl=CZ&tab=r1


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě