Vhled z karet, Týden: 22.-28.6.2020

datum 22. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Nadcházející týden bude pro někoho možná náročný. Vyžaduje od nás vnímavostr a čas pro sebe. Najít v náročnosti prostor pro uvolnění a nadhled, srovnat si priority a naladit se na nové paradigma. Opět na to ale nejsme sami.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,

máme za s sebou silný víkend a následuje též týden, který přinese silné energie. Tyto energie na nás tlačí ze všech stran a nabádají nás, abychom dali pozornost sami sobě, zaměřili jsme se na naše nitro a na to, co v životě chceme.
Můžeme pocítit nedostatek sil a také jako bychom ztráceli pevnou půdu pod nohama. Některým teprve dochází ztráty, které jim byly způsobeny virovou krizí, někteří budou řešit situaci kvůli záplavám, které nastaly a pro ty, kteří jsou teď na tom finančně hůře, budou mít starost, jak jejich ztráty nahradit, jak tyto situace řešit, jak se dobře postarat sami o sebe, o svou rodinu.
Celkově se můžeme cítit v následujícím týdnu, jako by na nás dopadla tíha života, osudu. Pocítíme skleslost, únavu, jako bychom si nesli nějaké břemeno.
Takový to pocit můžeme pocítit téměř ve všech oblastech našeho života, pro každého je to individuální. Někdo to může pocítit v oblasti práce, jiný ve vztazích…
Je důležité, abychom se nepřetěžovali a našli si také čas na odpočinek a relaxaci. Nebuďte na sebe tak přísní a tvrdí. Je potřeba nastolit ve věcech rovnováhu mezi povinnostmi a odpočinkem.
Nastává čas, který přináší spoustu změn, již nebude platit staré a někteří lidé se s tím budou těžko smiřovat. Je to součást nových energií, které proudí, nového nastavení paradigmatu, který již odstartoval a není cesty zpět, což je dobře, protože ačkoliv to ještě nevidíme, přinese nám to mnoho dobrého.
Je potřeba se na vše dívat pozitivně a pokud možno s nadhledem. Pozorujte, co se kolem vás děje, pozorujte váš život a uvědomte si, co vám přináší.
V příštím týdnu není příliš dobré o něčem vážnějším rozhodovat. Není dobré tlačit na pilu a namáhat se do krajnosti. Raději nic závažného neřešte a sbírejte sílu na další dny.
Je dobré se tedy ohlédnout za vaším životem a prozkoumat, zda vaše vnímání života nevolá po změně. Možná jste natolik pohlceni běžnými „břemeny", která život přináší, že nemáte ani žádný směr nebo cíl. Možná ani nevidíte, kam vlastně kráčíte.
Nastává čas zmenšit náklad. Odložte některé úkoly nebo se o ně podělte s ostatními. Možná se snažíte zavděčit všem ze strachu z odmítnutí. Rozviňte svou vnímavost a podívejte se na různé hodnoty i očima druhých.
Věnujte trochu víc času sami sobě a vlastní pouti životem.
Odhoďte pocity viny, přílišnou odpovědnost nebo přehnané zavázanosti a najděte si také čas na příjemnější stránky života.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Život je plný změn a překvapení. Splyňte s proudem, protože vzdorujete-li mu, vytváříte tím problémy.
Otevřete se novým myšlenkám a příležitostem.
Když přijmete možnost, že existují i jiné způsoby řešení, otevřou se před vámi dveře, které jste doposud neviděli, a změnami projdete snadno.
Na každý problém existuje řešení. Dívejte se na věci očima lásky a očekávejte to nejlepší, a životní síla vámi bude volně plynout.

Afirmace:
Jsem svobodný/á a otevřený/á všemu novému.

Mějte hezký týden a nezapomeňte sami na sebe❤️
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/cha…/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA/videos

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě