Vhled, týden: 27.4. - 3.5.2020

datum 27. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Čeká nás opět krásný týden plný několika výzev a duchovního růstu. Ponese se v duchu intuice, vyšších vibrací a možná zahlédneme něco, co nám bylo doposud skryto.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,

na tento týden jsem vyložila z hvězdných karet. Bude se nést v duchu planety Neptun. Duben nám v tomto týdnu ukončuje svoji vládu a předává ji měsíci Květnu.
Planeta Neptun je mistrem v ovládání intuice, mimosmyslového vnímání, otevřeného třetího oka a všech spirituálních sfér. Je evoluční, nabádá nás k přechodu od hmoty k Duchu, k poznávání vlastní duše. Do vínku nám dává fantazii, předtuchu, představivost, schopnost tvořit, nejvíce ovlivňuje hudbu. Prohlubuje schopnost vidět skryté stránky života. Ovšem někdy nás obdaří přílišnou citlivostí, povrchností a může nám do života vnést chaos. Nesnažme se proto vyhýbat realitě. Neptun je mystickým vládcem všech moří.
Neptunova síla usměrňuje hledání a nalezení neprojevené duševní a duchovní úrovně. Dohlíží na duchovní evoluci lidstva. S tím souvisí překonání hmoty, bezduché vytváření mamonu a uznávání jen materialismu, který přestává mít své opodstatnění. Uvědomění si všech zkušeností z předchozích cyklů vývoje, zhodnocení kladů a záporů. Povznesení se na vyšší úroveň vědomí, na vyšší úroveň lásky. Neptun je planetou očisty, sebezkoumání, poznávání iluzí. Jeho vědomí je srovnatelné s duchovním vědomím souhvězdí Vodnáře.
V tomto týdnu se každý z nás dotkne své duše a zachytí hloubku svých myšlenek a emocí. Projeví se naše podvědomí.
Je možné, že v tomto týdnu někteří mohou povyskočit do vyšší úrovně svého vědomí. Někteří se mohou probudit z dlouhého snu nebo se otevřou jinému vnímání – vnímání srdce a intuice.
Je to karta tajemství, iluzí, zázraků a víry.
Pokud máte problém s Neptunovskou vibrací, budete mít možná pocit, že chcete někam zmizet, někam daleko, kde byste se zase mohli cítit volní jako ptáci. Možná se právě obáváte o své finance, nebo trpíte nějakou ztrátou – ztracenou láskou, ztraceným projektem. Máte velkou potřebu bezpečí, potřebu vědět, že vás budoucnost nehrozí ničím znepokojivým.
Buďte v klidu, nebojte se. Strach je negativní emoce. Pozdvihněte své srdce k nebesům a očekávejte zázrak. Zázraky se dějí.
V tomto týdnu se zaměřme na bezpodmínečnou lásku, intuici, soucit, sny, sociální záležitosti, vnímavost, inspiraci, realizaci tvůrčího záměru, meditaci, poddajnost, čas, prostor, emoce, nekonečno, vše nehmatatelné a iracionální.
Pozor na omamné látky, alkohol, drogy, úniky před skutečností, podvody a lež.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Andělé vás vedou k tomu, abyste si udělali čas na veselou zábavu. Uvolněte se a vzpomeňte si na svůj smysl pro humor. Přistupujte ke všemu s lehkostí.
Legrace a veselí přinášejí lehkost ducha. I ty nejobtížnější situace mohou být snazší, když se na ně dokážete podívat z té humornější stránky, a proto si pěstujte smysl pro legraci.
Jak můžete do svého společenského života, do svých vztahů a svého pracovního života vnést více hravosti, smíchu a legrace?

Afirmace:
Zvládám své emoce. Vnáším do svého života více humoru a smíchu.

Přátelé přeji Vám krásný týden plný optimismu a humoru.

S láskou

Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

YT kanál Lucie Lila

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico