Vhled, týden: 20.- 26.4.2020

datum 20. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Tento týden může být náročný, hluboký a doprovázen napětím. Bude ale také osvobozující a znovuzrozující. Zbavujeme se starého, a to z opravdové hloubky. Nádech, výdech a nechme emoce, city a pocity projít s pomocí meditace a našich průvodců.

Doba čtení 4 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,

přináším Vám opět krátký vhled do dalšího týdne.
Možná jste už také pocítili znovu vlnu napětí našich emocí. Emoce s námi cloumají, protože jsme nuceni jít do hloubky, do našich niter, pocitů, emocí. Nahlížíme na to, jak to také vypadá kolem nás. Situace, ve které se stále ještě nacházíme, nás vede k těmto krokům, neboť trávíme nyní více času sami se sebou a s druhými v rodině, a proto také můžeme lépe vidět, jak to doopravdy vypadá. Pokud vás přepadnou emoce jako jsou nespokojenost, omezenost, vztek, pláč atd., nechejte to projít, nepotlačujte nic v sobě, nechejte tomu volný průchod, ono se to zklidní a odejde...Můžete se sami sebe zeptat, kde se ta emoce vzala, jakou má příčinu, proč se mi to děje, a tak ji lépe zpracovat.
23.4. nastane novoluní v Býku a přináší tedy nové začátky, počátky, nové energie. Více k novoluní přinesu v týdnu.
Tento týden přináší náročné dny, jelikož se stále zbavujeme minulosti a všeho, co s minulostí souvisí, co nám již neslouží. Je potřeba odpoutat se od nepodstatného a možná také opustit to, co pro vás dosud mnoho znamenalo. Je to těžká a bolestná zkouška, která však patří k životu.
Může se stát, že se něco rozpadne, někdo se může rozejít a mohli jste to již vnímat delší dobu, že se něco děje a schyluje se k tomuto kroku. Můžeme být neklidní, pociťovat smutek a trápit se.
Karta pro tento týden přináší rozchod, loučení, odpoutání, rozpad, bolestné hoře, zánik, uvolnění. Připomínám, že vše je velice individuální, a tak pro někoho může být týden naopak klidný a může jím projít bez ztrát. Tento výklad je vhled do kolektivních energií, které se dotknou vždy toho, kdo to má zažít a prožít.
Pamatujte, že nic v životě není stálé, nic nemáme jisté navždy. Konce mohou být smutné, ale mohou být také vysvobozením. Je třeba si uvědomit, že minulost je pryč, je třeba jít dál a žít a zažívat přítomnost.
Může to znamenat, že můžete opustit práci nebo ji ukončit nebo pracovní činnost či podnik může zaniknout. Také se můžete rozejít s přáteli, s partnery, vaše vztahy můžou dojít ke konci nebo můžete opustit domov, bydlení.
Na druhou stranu také může dojít k uvolnění situace, puštění se omezení, stát se svobodnými.
Tato karta také značí naší vnitřní změnu. Můžete se zbavit některých vzorců chování, které vám škodí nebo vadí. Může docházet k vnitřnímu probuzení a uvědomění si toho, že věci jsou jinak, než se zdají a než jste je viděli dříve a je třeba jít dál.
Díky všem těm změnám můžete pocítit nedostatek energie a je potřeba si najít nový směr, který vám dodá příval nové energie. Přehodnoťte svůj život a své priority, zbavte se své omezenosti a strachů, které vás brzdí v tom jít dál a něco změnit.

ANDĚLSKÝ VZKAZ
Vyrovnanost vede k vnitřnímu míru, jasnosti a klidu mysli. Když se cítíte vyrovnaní, jste sami sebou a nic a nikdo vás nemůže rozčílit, vyvést z míry nebo ovlivnit.
Jste jako klidné, čisté jezero a pobyt u něj je krásný a uspokojující. Vaše klidné vyzařování přináší naději a pomoc všem, kdo vstoupí do vaší aury. Přitahujete respekt a lásku druhých, neboť je nesmírně uklidňujete.
Když jste hluboce vyrovnaní a klidní, jste spojeni s vyššími silami Vesmíru, dostává se vám Božského vedení a vaše cesta životem plyne hladce.

Afirmace:
Jsem vyrovnaná/vyrovnaný a klidná/klidný.

Přátelé přeji Vám vyrovnaný a klidný týden pokud možno.
Také Vám nabízím své meditace, které Vám můžou pomoci ke zklidnění, harmonii, léčit a navýšit vaší energii.
Přináším Vám novou meditaci Květ života, při které můžete aktivovat kód spojení se Stvořitelem a všemi bytostmi. Nechť Vám i tato meditace přinese vnitřní radost a lásku.

Meditaci Květ života najdete ZDE

S láskou

Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
YT kanál Lucie Lila

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico