Vhled na týden 23.- 29.3.2020

datum 24. 3. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
přináším krátký vhled do příštího týdne.
Nyní jsme všichni na jedné lodi, jsme na tom všichni stejně, rozdíly se smazávají a my míříme do jednoty.
24.3. nastane novoluní ve znamení Berana a přináší nám nové začátky, vše se začíná s jarem probouzet a my vstupujeme do nových energií, nové síly, nových možností a také změn.
Zkuste si v tom všem, co se děje, vzít i to pozitivní a brát dění jako příležitost. Příležitost ke změnám, k jinému přístupu a pohledu a také vnitřního nadhledu.
🌷🌞

Fotogalerie ZDE

Co nám přináší energie na příští týden?
Je čas oprostit se od minulosti a důvěřovat v to, že v budoucnosti bude všechno tak, jak má být. Nalaďte se na přítomný okamžik a buďte v něm plně ponořeni při všem, co děláte. Netrapte se tím, co bylo nebo co mohlo být. Budete-li žít v přítomném okamžiku a naplno ho prožívat, budete energeticky naladění a zaměření na to, co právě děláte. To vám pomůže vydávat stoprocentní výkon ve všem a zároveň vás to otevře působení zákonu přitažlivosti, díky kterému budete v životě ještě úspěšnější.

Nežijete-li v přítomném okamžiku, snadno ztrácíte pozornost a schopnost koncentrace.
Přítomný okamžik vám umožní plně prožívat všechny dary, příležitosti a zázraky každého dne a naučí vás vážit si života. Uvědomte si, že většina našich obav pramení z minulosti nebo budoucnosti, a život v přítomném okamžiku vás proto osvobodí od strachu a starostí a naučí vás vnímat hojnost, radost a spokojenost ještě intenzivněji než doposud.
Vnímejte také svůj vnitřní chrám, obraťte pozornost v těchto dnech do něj a uvědomte si, co se tam všechno nachází a zda vám to dělá dobře? Pozorujte, jak se cítíte a pracujte se svými emocemi. To je právě ta příležitost dnešních dnů. Zaměřit pozornost do sebe, na sebe, k sobě, být v teď a tady a všímat si, jak reagujeme, jak cítíme, jak prožíváme v přítomnosti.
Snažte se tedy tento čas věnovat sobě, dětem, rodině, pomoci ostatním a zachovat si vnitřní klid.
Zároveň se věci velmi urychlují, čistí, očišťují, a tak vám přeji hodně síly, odvahy, neboť se teď zpracovávají a odstraňují nejhlubší místa našich duší.
Doporučuji proto meditovat, a kdo budete chtít, můžete si poslechnout moji léčivou Sluneční meditaci, neboť toto světlo slunce léčí a uzdravuje tělo i duši a vrátí vás do vyšších vibrací lásky, radosti, hojnosti, klidu a míru.
Meditaci máte pod příspěvkem.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Pěstujte ve svém životě radost. Dívejte se pod povrch a hledejte světlo v srdci každého člověka. Umožní vám to uvědomit si zázrak stvoření a ve vašem životě se rozžehne radost.
Těšte se ze všeho, protože radost je klíčem k osvícení.

Afirmace:
Ve všem nacházím radost❤️

Přeji všem radost v těchto dnech a klid.
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Sluneční meditace
https://www.youtube.com/watch?v=Rub44XUt3zE&t=1s

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico