Vhled na týden 13. - 19.4.2020

datum 14. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
přináším Vám krátký vhled do dalšího týdne. Opět vyzývám k tomu mít pevnou víru v pozitivní sled událostí a změn, je to pro tuto dobu velmi důležité držet si kladné a pozitivní myšlenky a otevřené srdce.

Pro někoho to jistě není tato doba jednoduchá a je potřeba vydržet a dělat si radosti. Někdo třeba nemusí sršet humorem, ale může prožívat vnitřní radost, protože ví, že je to zázračná doba a může nám přinést to, co si přejeme.

Karta ZDE

V následujícím týdnu bychom se měli zaměřit opět na naše tvoření, na budování našich představ. Tato doba, tento čas nás k tomu pobízí a tato karta to opět jen potvrzuje. Vizualizace je totiž jedním z nejmocnějších uzdravujících a tvůrčích nástrojů, které máme k dispozici. Sděluje Vesmíru, co hledáme, a slouží nám jako zrcadlo. Je světlem majáku, které nás vede k poznání, co musíme udělat pro to, abychom dosáhli, čeho chceme. Proto je zařaďte do svého života.

V rychlém tempu životních změn a výzev může být velmi snadné nechat se chytit do našich reakcí, aniž bychom se zastavili a ujasnili si vizi toho, co chceme opravdu tvořit. Nyní nastal čas zastavení, a proto je vhodné nad tím popřemýšlet a zamyslet se, co to je. Najděte si na to nyní čas si svůj záměr ujasnit.

Naše myšlenky a pocity ovlivňují naše činy a tím nakonec vytvářejí naši realitu. Je načase, abyste nad ní převzali kontrolu a do svého života zahrnuli více vědomé vizualizace. Zamyslete se nad různými stránkami svého života – uvažujte o svém zdraví, vztazích, financích – a snažte se je uvidět ne tak, jak momentálně vypadají, ale takové, jaké byste je opravdu chtěli mít. Prociťte si pocity, které byste tam měli, představte si, jak to tam vypadá, voní a třeba i chutná. Stejně tak můžete takto vyslat záměr lásky, míru a soucitu pro celý náš svět a pro všechny lidi.

Jelikož je velmi sucho, prosím Vás i o vizualizaci deště, který zavlažuje a dá nám dostatek vody pro Zemi a půdu.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Andělská moudrost vám připomíná, že problematičtí lidé a situace vám byly seslány jako vaši nejvýznamnější učitelé. Bez nich by vaše duše nemohla růst. Radí vám, abyste se oprostili od pocitů zranění, zášti a hněvu z minulosti.
Když odpustíte druhým i sobě, vaše karma je v záznamech vaší duše automaticky vymazána a vy se můžete radovat z lásky ve svém srdci a z lehkosti ducha.

Afirmace:
Odpouštím sobě i druhým. Jsem volná/volný.

Přeji Vám krásné Velikonoční pondělí a celý týden🌞🍀
Kdo byste potřeboval nahlédnout do vašeho života, do situací, do vztahů apod. jsem tu pro Vás❤️

Opatrujte se a tvořme přátelé🙂

S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
YouTube Lucie Lila

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico