VHLED NA ROK 2022

datum 12. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Namaste, milí přátelé, přináším Vám slíbený vhled na rok 2022.

Energie budou příznivější než tento rok a už teď je cítit, že jsme opravdu vstoupili do vibracích světla, a že světlo zvítězilo, i když to zatím není úplně znát:-)

🤩🤩🤩

Rok 2022 přináší vibraci čísla 6 a hlavními tématy, proto budou rodina, harmonie, bezpodmínečná láska, soulad, uvádění věcí do rovnováhy. Přináší do života smysl pro řád a nastolení pořádku, ať už je to udělání si pořádku v rodině, ve vztazích, v pracovní oblasti atd...

Máme se učit, ale spíše už být v energiích bez stresů, strachů, napěťových situacích, povznést se nad dramatizováním pocitů či emocí a dostat se tak do nadhledu. Měli bychom už používat naší intuici a to tak, že nasloucháme sami sobě, svým pocitům, svému vnitřnímu hlasu. Můžeme v tomto roce posílit tuto schopnost.

Je to rok, který dává zelenou přátelství, spolupráci, pomáhat si navzájem. Můžou vznikat nová přátelství, páry, nové projekty, organizace a spolky. Je potřeba si dát však pozor na různá pokušení. V tomto roce tedy pro nás může mít nejdůležitější hodnotu domov, můžeme projevit o toto téma zvýšený zájem a společně s tím souvisí i rodina, vztahy, starost a péče o blízké, ale i o další lidi, kterým budeme chtít pomáhat. Poroste zde touha po vzájemné podpoře a sdílení. Může zde padnout mnoho různých cest, voleb, rozhodnutí a je jen na nás, pro co se rozhodneme a jakým směrem se vydáme. Rok může zaznamenat velké úspěchy. Nechte se inspirovat a vést vším, co je vám příjemné a co vám dělá radost. Můžete najít svůj styl, koníček, zájem a pokud tomu dáte energii, pak to může mít dlouhodobé trvání.

Zapracujte na svém přijetí sebe sama, protože pak to může přinést pozitivní vlivy do vašeho života a vést k pocitu spokojenosti, větší stabilitě a harmonii. Šetřete svoji energii hlavně pro sebe samotné, najděte si čas sami pro sebe, nejen pro ostatní. Dejte si pozor na přetíženost, aby vás to nedovedlo k oslabení vašeho těla i ducha.

Šestka může skrze vás srovnat a urovnat vyhrocené vztahy v rodině, v partnerství...Dejte si však pozor na různé závislosti a pokušení, můžete být v tomto směru více ovlivnitelní. Číslo 6 se vztahuje k pozemským materiálním záležitostem, jako je majetek, témata týkající se planety a konkrétních hmatatelných věcí. Pečlivě vyvažujte své myšlenky nebo starosti o hmotné záležitosti soustředěním a vírou v duchovní skutečnost. Je zde čas přesunout také svoji pozornost na naší duchovní stránku života a snažit se vyvážit a propojit oba světy – hmotný a duchovní.

Uchovejte si v tomto roce svoji víru, lásku a lidskost. V tomto roce můžeme očekávat pohyb a různé změny. Je stále potřebné dělat průběžně úklid nejen našich domovů, ale i v našich životech a nepotřebné, přežité a nefunkční opustit. To, co vám nepřináší radost, uspokojení a tam, kde se necítíte být šťastní, je potřeba udělat změnu. Je potřeba také prohlédnout iluzi, projít jejím závojem, abyste mohli uvidět pravdu, světlo a mohli jste se tak posunout dál. Dejte si pozor na vnější okouzlení či omámení a na vzdušné zámky. Na snění místo jednání či nesprávné vidění skutečnosti. Nenechte se vtáhnout do iluze toho, co se nyní děje.

Je také potřeba se rozhodnout pro to, čemu chcete dávat svojí energii a čemu už ne. Pokud budete stát před rozhodnutím a nebudete si jistí, pak to zkuste risknout, jděte si za svým snem a nebojte se rizika, protože číslo 6 je šťastné číslo:-)Jelikož je to kolektivní výklad, ukazuje se zde nějaká souvislost s postavou muže, který je zde ukázaný dle tarotových karet, jako Král Holí, tedy muž v ohnivých energiích, který může přijít na scénu buď do života některých z vás, nebo nějakým způsobem bude tento muž zviditelněn. Je to rozený vůdce s přirozenou autoritou, muž činu a vůle. Setkáním s ním může do vašeho života přinést nový, energický náboj. Také nám to dává sílu stát si za svými názory, pravdou či pevně si jít za svými cíli. Je potřeba se dostat do své síly, nebojte se prosadit a nesklánět hlavu před ničím a nikým. Dejte na své schopnosti a talenty.

V tomto roce pocítíme hodně ženskou energii, tato energie bude dominovat tomuto roku. Všeobecně nám půjde o empatii, pochopení, ochranu, oddanost, soucit k sobě i k druhým, předávání si vzájemné lásky, pocítit sblížení s druhými i sami se sebou, souznít a to vše i díky uvědomění si naší duchovní podstaty. Půjdeme do větších hloubek v duchovním poznání, jak sami se sebou, tak i ve vztazích s druhými (v partnerstvích). Dejte si pozor na přecitlivělost, smutek či samotu. Mnoho z vás můžete dojít k hlubšímu poznání sami sebe, protože přechodný čas temna v podobě strachů a manipulace je příležitostí k vzestupu vědomí a k probuzení skrytého potenciálu. To vše přinášely uplynulé roky. Když překonáte to, čeho se bojíte, osvobodíte se.

Další část lidstva dojde k probuzení, protože bude docházet k odhalování iluzí a ti, co jsou již probuzení, můžou dosáhnout dalších, vyšších úrovních ve vědomí. Situace, které se děly v roce 2020-21, v souvislosti s politickou či zdravotní situací, se budou postupně v tomto roce uklidňovat a přecházet do jiného směru, roviny. Ještě si budeme procházet určitými napěťovými událostmi, ale jelikož se nacházíme i pod šťastnou planetou a vládcem tohoto roku Jupiterem, tak se toto dění, za přispění i určité práce-spolupráce lidí, kolektivů dá do pohybu a je zde snaha o východ z této nelehké situace a nastolení pořádku i v rámci ústavních, právních, vládních záležitostí.

Může zde zasáhnout i určitá osudová záležitost, něco, co se může přihodit a co nemůžeme ovlivnit – zásah zvenčí. Tento zásah může přispět k zásadnímu obratu.

Mohou se objevit různé klimatické změny, proměny, které se dotknou různých kontinentů. Je dobré se na to lehce připravit.

Zdraví (na co si dát pozor)

Dejte si pozor na oči, oblast očí. Někomu se může otevírat i třetí oko, a tak může být z toho i překvapen.

U některých párů, žen se můžou objevit potíže s těhotenstvím či otěhotněním (bohužel zvlášť u těch, které se nechaly tečkovat). Můžou se začít projevovat i další negativní příznaky v souvislosti s tím a může to mít dopad na lidské zdraví. Je proto dobré nasadit vhodnou detoxikaci těla. Celkově je dobré věnovat péči o tělo i ducha.

Po tento rok nás budou doprovázet energie nanebevzatého mistra Saint-Germaina, který je strážcem očistného fialového plamene. Můžete proto pracovat s tímto plamenem, který má velmi dobrý vliv na přeměny jakékoliv negativní energie, usazené vzorce či bloky. Tento oheň pozitivně proměňuje energie nežádoucích situací, partnerství či životních postojů. Pomáhá čistit nejrůznější prostory, objekty, domovy, předměty…Podporuje čištění skrze oheň a ve fyzickém těle dochází k aktivaci samoléčení ohledně různých zátěží, nerovnováhy a jakýchkoli onemocnění. Doporučuji Vám svoji univerzální meditaci, která je zaměřena na léčení s pomocí mistra Saint-Germaina fialovým plamenem.

Odkaz k meditaci najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=1ksqcPCuHaE

Buďte upřímní a poctiví sami k sobě i k druhým. Věřte si a podporujte se navzájem.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:

Vyhněte se mocenským bojům, konfliktům a soupeření, jež vycházejí z touhy ega.

Spolupráce s cílem nejvyššího dobra napomáhá harmonii a pospolitosti a v každém podporuje to nejlepší. Dejte si za cíl, aby každý měl pocit uspokojení z vykonané práce. Budete tak kolem sebe šířit dobrou vůli a harmonii.

Spojujte se dohromady, hledejte možnosti, jak si vzájemně pomáhat. Otevřete-li se sdílení, budete z toho mít prospěch i vy a andělé vašim snahám požehnají.

Afirmace:

Se všemi spolupracuji. Všechny změny jsou pro mě jednoduché.

Milí přátelé, přeji všem úspěšný, zdravý, láskyplný, radostný, optimistický rok 2022. Ať Vám přinese přesně to, co potřebujete.

Chci Vám zároveň velmi poděkovat za Vaši přízeň, za celoroční sledování, podporu, sdílení. Velmi si toho vážím, mám z toho radost a doufám, že v tomto přátelském, láskyplném duchu budeme pokračovat 🙏😇🙂🌸🌹🌈

Předpověď si můžete poslechnout i na mém Youtube kanálu Lucie Lila a budu vděčná za odběr 🙏🤩

S láskou

Lucie Lila 💗

Zdroj: www.facebook.com/LucieLila37

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico