VHLED NA MĚSÍC ŘÍJEN

datum 30. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Milí přátelé,
přináším vám vhled na měsíc říjen.
Energie tohoto měsíce se nesou pod číslem 1 a v tomto měsíci bychom měli věnovat pozornost zejména sami sobě, naší cestě, uvědomit si, jak to v životě máme, zda jsme spokojeni v životě i sami se sebou, zda se umíme radovat v životě. Pohlédněte do svého nitra, jak to máte sami se sebou, cítíte se naplnění nebo strádáte? Je potřeba ve vašem životě něco změnit, vylepšit, obnovit, dát něčemu nový směr? Kam se budou ubírat vaše další kroky? Jste v souladu s tím, co vám říká vaše duše i srdce?
Je to o hlubokém zaměření se sami na sebe a poznat to, kdo jste, z jakého důvodu tu jste a umět přijímat vše, co k vám přichází.
Říjnové energie nám říkají, že jsme na správné cestě, i když tato pouť se může zdát nekonečná. Jsme součástí vývoje, procesu a všichni získáváme během naší cesty zkušenosti, které jsou pro nás tím nejcennějším pokladem. Vždyť i motýl, než se vylíhne do krásy, je nejdříve housenkou a potom kuklou. Teprve z ní se vyklube pestrobarevný motýlek. Jsme v procesu změn a poznávání.
V říjnu nás čeká novoluní ve znamení Vah (6.10.) a úplněk ve znamení Berana (20.10.).
Nepoddávejte se zbytečně pesimismu. Můžeme pocítit úlevu po delší době.
Tento měsíc bude dynamický, tvořivý a je potřeba být v tomto měsíci více bdělými a zaměřovat naši pozornost tím směrem, kterým chceme, aby se naše následná cesta ubírala.
Měsíc říjen přinese činorodost, aktivitu a máme se v tomto měsíci soustředit a dávat pozornost zejména sami sobě, ale i druhým.
Jedním z dalších témat, který se zde ukáže a projeví u někoho může souviset s pocity viny. V tomto měsíci si je můžete pěkně zpracovat a vykoupit se z těchto pocitů. Někdo může zažívat zrcadlení určitých záležitostí, situací, projevů…
Je potřeba být trpěliví a díky tomu se nám můžou odkrýt nové možnosti. U některých může docházet k završení cyklů, fáze života a dostat se na jinou cestu, i ve spirituální rovině může někdo přejít na vyšší úroveň vědomí. Kolektivně můžeme pocítit ukončení nějaké cesty, událostí, můžeme být na prahu nového poznání a zažít určitou regeneraci po dlouhodobějším procesu.
Energie tohoto měsíce vyzývají také k odpočinku a vymanění se od stresujícího se prostředí. Je potřeba vyvážit život mezi odpočinkem a aktivitami. Nejvhodněji se zregenerujete v přírodě. Léčivé účinky přírody obnoví vaši energii a rozšíří váš rozhled. Vrátíte se domů nebo do práce s novými nápady a jiným přístupem. Můžete se zde spojit více a lépe sami se sebou a urovnat si vaše myšlenky. Berte svůj pobyt v přírodě jako investici, která vám přinese velký zisk.
Je dobré se také zaměřit na očistu našich fyzických těl i duší, ale také životního prostředí. Můžete k tomu použít květinové esence, kameny, křišťály nebo projít váš proces s nějakým vhodným průvodcem. Komunikujte sami se sebou, s vaší duší, s přírodou, se stromy, zvířaty a dalšími přírodními bytostmi.
Snažte se být otevřeni změnám či příchodu nových nabídek.
Je třeba nejdříve uvolnit vlastní bloky, aby došlo ke změně. Přivítejte štěstí, které k vám přichází.
Pokud cítíte, že jste v některé situaci pod tlakem, snažte se na to netlačit a promluvte si sami se sebou nebo s někým jiným o tom, uvolněte tuto situaci a hledejte případně možné řešení.
Buďte otevřeni ke všemu, co přichází.
Tento měsíc se zaměřte na léčení a uzdravení sami sebe. Nalaďte se do pocitu radosti, otevřenosti a přijímání.
ANDĚLSKÝ VZKAZ:
V tomto měsíci se můžeme obracet na archanděla Šamuela, který pracuje v růžovém paprsku lásky. Přináší požehnání a ukazuje nám, že jste připraveni otevřít své srdce nepodmíněné lásce.
Láska nezná mezí a přijímá všechny bytosti takové, jaké jsou. Láska nesoudí. Pravá láska je tak mocná, že rozpouští zranění, hněv i oddělenost.
Dovolte lásce, aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch, které máte rádi, těch, které rádi nemáte, i těch, které neznáte.
Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přinášet naději a mír.
Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou.
Afirmace:
Kdekoli jsem, je léčivá atmosféra. Je pro mě požehnáním a přináší mír mně i všem kolem mě.
Plamen lásky naplňuje mé srdce.
Přeji všem plodný, léčivý měsíc říjen.
Kdo byste se chtěl se mnou spojit v rámci vaší osobní cesty, dejte mi vědět.
S láskou
Lucie Lila 💗
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě