Vhled na měsíc prosinec

datum 4. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com
Milí přátelé,
přichází velice významný a silný měsíc Prosinec, který nám přinese různé události, které jsou pro nás pro lidstvo zásadní a důležité.
Čeká nás brána 12.12., novoluní ve Střelci a úplné zatmění slunce 14.12., Zimní slunovrat 21.12. a vyjimečná astrologická konstelace, kdy se Jupiter přesune do Vodnáře a tím nám započne Věk Vodnáře a nová etapa pro lidstvo. Navíc se ukončuje kolektivní karma a starý systém.
V den zimního slunovratu lidstvo může kolektivně přispět k urychlení pozitivních událostí, jak tomu bylo v dubnu letošního roku. Chtěla bych vás proto všechny vyzvat ke

kolektivní meditaci 21.12.,

kdy můžeme každý jeden z nás vyslat pozitivní a láskyplné vibrace pro Zemi a pro nás, se záměrem harmonické a světlé budoucnosti. Během prosince vám pošlu upoutávku na tuto meditaci, ve které je více informací. Vnímám to opět jako velmi důležité se do této globální, celosvětové meditace připojit, protože můžeme opět ovlivnit chod věcí a posunout se vpřed.

CO NÁS ČEKÁ JEŠTĚ V PROSINCI A NA CO SE ZAMĚŘIT?

Číslo 12 značí všestrannost. Když si rozdělíme toto číslo, je zde nezávislost jedničky, družnost dvojky, přátelskost a humor trojky. Můžeme se tedy zaměřit v tomto měsíci na spoustu věcí, ve kterých můžeme být úspěšní. Dále můžou pro nás přijít úplně nové věci, situace a události, které budou pro nás nové, nepoznané. Přijdou k nám nové informace, a také můžeme mít potřebu shromažďovat informace a učit se novým věcem. Bude zde potřeba mít v pořádku partnerské a rodinné vztahy a pečovat o tyto vztahy.
Dejte si pozor na plýtvání vaší energie a vyčerpanost.
V tomto měsíci můžeme mít silné napojení na Vesmír, na naší intuici, dostat nějaké vhledy a vize.
Čeká nás nějaký zisk, prospěch, užitek, který se může týkat všech rovin – myšlenkové, citové, fyzické, finanční i duchovní.
Záleží zde velice na individuální situaci jednotlivců. Někdo může mít naopak starosti ohledně hmotnosti nebo nabytí či ztráty peněz, ale každopádně k něčemu dojde. Dojde ke změně.
Aktuálním tématem tedy v prosinci bude nabytí nebo úbytek váhy či peněz. Může tu být pro vás i důležitý vztah, který dá člověku naději na zisk.
Prožili jsme velice náročný rok, který přinesl pro nás dost chaosu, a proto je potřeba dát se do klidu a vnést do života znovu jasnost. Tento rok je přelomový a stalo se toho mnoho a ačkoliv to pro spoustu z nás bylo těžké, přineslo to dost negativních energiích strachu, bolesti, trápení, omezení atd…, pak vše se vždy děje z nějakého důvodu a tak, aby mohla přijít změna.
Netlačte příliš na sebe a nenakládejte si toho na sebe tolik. Byl do nás vetkán program jet na výkon, tlačili na nás kvůli výkonu nebo vy sami jste na sebe kladli příliš velké požadavky. Možná jste chtěli sami sobě nebo svému okolí dokázat, že jste dobří. Příčinou tohoto postoje je, že si nevěříte. A to je potřeba změnit.
Zastavte se, netlačte na sebe. Není potřeba dokazovat druhým, jak jste dobří. Vy už dobří jste!!! Jakmile uvolníte všechny tlaky v sobě, budete se cítit svobodně.
Pečujte o semínka lásky uvnitř sebe a pomáhejte jim růst.
Pokud chcete dosáhnout svých cílů, musíte nejdřív trochu plánovat. Pak teprve nastane čas jednat a snaživě pracovat na dosažení svých cílů.
Ještě máte poslední měsíc na to, udělat kroky k tomu, abyste něco dokončili, ukončili, přehodnotili, dodělali, dořešili, začali... Neodkládejte to, protože teď je vhodná chvíle to udělat. Je potřeba jednat a důležité úkoly, které jste odložili, je potřeba dodělat. Ta chvíle, kdy máte něco změnit, se nachází vždy v přítomnosti.
Tento měsíc budeme pod ochranou archanděla Michaela, a tak trápí-li vás jakékoliv okolnosti nebo vztahy, které neslouží vašemu vyššímu já, poproste ho, aby svým mečem přetnul pouta, kterými jste k nim připoutáni. Zbavíte se tak břemena, jež pro vás představují, a budete se moci v životě posunout dál.
Dokud budete kráčet po cestě pravdy a budete v souladu se záměrem své duše, bude vám archanděl Michael pomáhat osvobodit se od všeho, co není v zájmu vašeho vyššího dobra a zároveň vám dá sílu, odvahu a vědomí vaší cesty.
ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Nyní byste v každém dni měli hledat radost, potěšení a kouzlo a veselit se z nich.
Když oslavujeme pomíjivé a přechodné události života, je to vlastně náš způsob, jak za ně děkujeme.
Važte si všech věcí v životě, ať už velkých, či malých.
Můžeme společně oslavit ZLATÝ VĚK, VĚK SATYA YUGA, který nastává a přinese nám světlo a lásku do našich životů.
Přátelé, přeji Vám krásný, zajímavý, zářící a úspěšný měsíc Prosinec.
Také Vám přeji šťastný, klidný, láskyplný adventní čas.
S láskou
Lucie Lila💗

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico