VHLED NA MĚSÍC PROSINEC

datum 2. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,

přináším Vám předpověď na měsíc prosinec 🙂❄️⭐️☃️

Uzavíráme celý rok, který byl náročný a můžeme ho nyní zhodnotit, popřemýšlet si o tom, co nám přinesl, co nám vzal, v jakých energiích jsme tento rok prožili, kdo odešel z našich životů, kdo nový se zde objevil, jaké vztahy jsme prožívali a co nám to přinášelo atd. Stojí za to věnovat chvíli k zamyšlení nad stráveným časem tohoto roku a už si začít plánovat a zadávat své záměry do roku následujícího. Co je důležité pro nás, v současné době, je udržovat si vysoké vibrace.

Každý z nás si prošel individuálními zkušenostmi, stejně jako těmi kolektivními, protože jsme všichni na jedné lodi a dotýkají se nás i globální, kolektivní záležitosti.

Během měsíce nás čekají novoluní ve Střelci + zatmění Slunce – 4.12. a úplňkové zatmění měsíce ve znamení Blíženců – 19.12. V tomto měsíci můžou nastat energie takové, že se jakoby nebudeme moci pohnout z místa. Je zde tendence lidí se neustále vymlouvat na okolní situaci a nic pro změnu situace neudělat. Můžou zde nastat různé názorové neshody. Energie tedy budou takové pasivnější, co se týká nás lidí, ale ne vždy je to pro nás dobré, udržovat se v jakési pasivitě, nic nedělání. Je potřeba se nebát prosadit, říct si svůj názor, tak jak si to myslíme, podniknout kroky do neznáma a nebát se vykročit. Zkrátka je důležité nezůstávat jen u slov, ale zapojit do toho i akci, činy, aktivitu.

Možná budeme vnímat pocit, jakoby nás někdo natlačil tam, kde nemáme být, nechceme být, kde nám není dobře, ale nebudeme vědět, jak z toho ven. Je proto vhodné poslouchat sami sebe, naši intuici, protože odpovědi v sobě máme. My máme vodítko k tomu, jak se chovat, jak jednat.

Na základě tlaků, které na nás můžou být vyvíjené, se můžeme cítit podrážděně, rozmrzele, popudlivě a místo odvahy a snahy něco udělat, konat, řešit se někdo může stahovat spíše do samoty. Stáhněte se hlavně do svého nitra a vše si promyslete. Nenechávejte se ovlivňovat okolím. Uvolněte se a zkuste se dívat na věci s větším nadhledem. Pátrejte po informacích a vše si ověřujte z pozice svého srdce.

Klíčovým tématem zde spatřuji téma naší svobody, jelikož to je naše velké bohatství. Je důležité si uchovávat naší vnitřní svobodu. Toto téma se projeve ve všech možných oblastech, ať už je to práce, vztahy, zdraví apod…Je to opět synchronicita toho, že pro tento rok je toto téma svobody klíčovým tématem a uzavírá také tento měsíc. Samozřejmě, že toto téma pro nás nekončí jen tímto rokem. O naši svobodu je potřeba se starat, uchovávat si ji, neboť může být křehká, zvlášť v dnešním čase.V tomto měsíci můžeme spět k novým prožitkům, poznat něco nového a vhodné je říci ano tomu novému, dát tomu příležitost. Zůstaňte věrní a oddaní sami sobě a pokud tomu tak činíte, může se ve vašem životě objevit příležitost poznat podobně naladěné osoby, jako jste vy.Vnímejte moudrost svého vyššího já a používejte ji ve svém životě.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:

Problematičtí lidé a situace vám byly seslány jako vaši nejvýznamnější učitelé. Bez nich by vaše duše nemohla růst. Oprostěte se od pocitů zranění, zášti a hněvu z minulosti.

Když odpustíte sami sobě i druhým, vaše karma je v záznamech vaší duše automaticky vymazána a vy se můžete radovat z lásky ve svém srdci a z lehkosti ducha.

Když milujete bezpodmínečně, není co odpouštět. Láska je dávání, takže otevřete své srdce a dávejte lásku.

Afirmace:

Odpouštím sobě i druhým. Jsem volná/volný.

Přátelé milí, přeji všem klidný, odvážný a pokud možno i radostný měsíc, který otevírá předvánoční čas, který nás vyzývá k většímu klidu, tichu, míru a lásce ❤

K Mikuláši dostanete ode mě dárek v podobě předpovědi na rok 2022🤩 Na mém Youtube kanálu Lucie Lila se můžete podívat na vhled z karet na měsíc prosinec: https://www.youtube.com/watch?v=IGPuDNo1P0Y&t=4s

S láskou

Lucie Lila 💗

www.stastnyzivot.infohttps://www.youtube.com/.../UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA/videos

Zdroj: www.facebook.com/LucieLila37

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico