VHLED NA MĚSÍC DUBEN

datum 3. 4. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Je to měsíc karmický a klade důraz na pořádek, naší stabilitu, řád a systém ve všech oblastech našeho života. Dotkne se zejména vztahů, pracovní oblasti i našeho domova a rodiny a to tak, že prověří, jak si stojí naše základy v těchto oblastech či naší spolehlivost. Také to, zda si stojíme za tím, co říkáme, zda jsme pevní ve svých postojích a ve svém konání, tedy zda stojíme i sami za sebou.
Tento měsíc se nachází pod vibrací čísla 4 a úkolem toho čísla je si uvědomit a pochopit to, že zde žádné jistoty neexistují, a že není dobré na čemkoliv lpět, být na něčem či někom závislí a je nutné najít znovu rovnováhu.
Pokud se nám v některé oblasti našeho života nedaří, uvědomme si, proč se tomu tak děje…hledejte příčinu a pokuste se najít možné řešení.
Vždy je potřeba přijmout zodpovědnost za svůj život!
Pokud někdo již delší dobu vynalezl úsilí a na něčem dlouhodoběji pracoval, o něco usiloval, o něco se snažil, pak je tady veliká pravděpodobnost získat ocenění za tuto práci a píli, za vytrvalost. Je to čas sklizně a úrody.
V tomto měsíci je také možné postavit pevný a solidní základ vztahům a to také díky pozornosti, které jste jim věnovali či jste v procesu očisty. Pro nezadané je zde možnost si najít nový protějšek a započít tak vztah.
Pamatujte, že vaše vytrvalost a píle se vyplatí. Toto období by mělo v určitém směru tedy přinášet i plody.
Je důležité, abyste se ničeho nebáli, před těžkostmi neutíkali, protože vždy je dobré umět dotáhnout věci do zdárného konce.
Duben také bývá měsícem, v němž sázíme semínka našich přání, projektů, představ, myšlenek, plánů, nápadů. Je také vhodný pro práci, nové učení a uzavírání předchozích projektů. Nové znalosti nám mohou pomoci do budoucna.
Je vhodné se zaměřit sami na sebe, na naši sebelásku, sebedůvěru. Pečovat o své zdraví a nepotlačovat své emoce.
Pracujte sami na sobě, protože je důležité, abyste se poznali. Pak také budete dobře vědět, co je pro vás nejlepší. Nikdo nežije váš příběh. Dívejte se na útoky druhých, jako na zkoušku, zda si stojíte za svými názory, postoji i životem.
Druzí vám svojí kritikou a hodnocením ukazují, že o sobě nemáte pochybovat a především, že si nic nemáte brát osobně.
Jelikož nám přišlo jaro, tak je vhodné se zaměřit na domov a udržovat si v něm pořádek, protože domov by měl být pro nás pokojným útočištěm. Je také naším obrazem. Je vhodné udělat si úklid ve skříních, v šatnících, ve svém domově a nejen tam. Když vyklízím skříně své mysli, zároveň tím udělám ze svého domova úžasné místo pro život.
Je také dobrá doba na očistu těla a fyzicky se stabilizovat.
O pomoc a podporu můžete požádat v tomto měsíci také archanděla Michaela, který vnáší do našich životů sílu a odvahu.
ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Nastal čas zvýšit si laťku. Jestliže jste se dosud spokojili s průměrností, stanovte si za cíl to, co nad průměr vyniká. Najděte a naplňte svůj vnitřní potenciál a věnujte se velkým vizím. Najděte moudrost, která vám umožní usilovat o skvělé a nádherné věci. Poté si dopřejte více pohodlí, abyste mohli zkoumat své sny.
Nespokojte se s ničím menším, než čeho váš úžasný lidský duch může dosáhnout nebo co si zaslouží.
Umožněte svému duchu vzlétnout a směřujte k Božství.
Afirmace:
Mířím k tomu, co je skvělé a nádherné.
Tento vhled jsem také dala do podoby audio verze na mém Youtube kanálu - odkaz je pod příspěvkem.
Přátelé přeji všem krásné velikonoční svátky. Užívejte jara a sluníčka plnými doušky, tolik nám chybělo po dlouhé zimě
Jsem vám také k dispozici, pokud budete chtít něco očistit, na něco se podívat ve vašich životech, na něco si posvítit, nahlédnout do koutů vaší duše...můžete mi napsat do zprávy
Zůstávejte v sobě odvážní a ve své síle.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico