Vhled do roku 2021

views 4 232 datum 30. 12. 2020
Zdroj: Pinterest.com

Každým rokem touto dobou před ZIMNÍM SLUNOVRATEM hustota a hutnost veškerého dění bývá vždy nejintenzivnější.  Mnozí, kteří PŘÍRODNÍ I VESMÍRNÉ CYKLY A RYTMY svými proudícími smysli dokáží „navnímat", cítí, že PO SLUNOVRATU VŽDY PŘICHÁZÍ UVOLNĚNÍ. Uvolnění veškerého napětí a chaosu, které zatím působí, jakoby nemělo konce. SPIRÁLA VELKÉHO VESMÍRNÉHO I PŘÍRODNÍHO RYTMU se otáčí v tyto dny do nekontrolovatelného pohybu a i ti, co si myslí, že ovládají chod této planety, mohou být ne-mile překvapeni.

NÁHLÝ OBRAT V OKOLNOSTECH, v dění, jak v individuálních cestách každého, tak v celosvětovém dění, můžete ve svých vizích a celým svým bytím nadále „vyživovat". BOŽÍ SVĚTLO SI POSVÍTÍ TAM, KDE SOUCIT A LÁSKA CHYBÍ.

Zásadní nový objev pro lidstvo přichází a každý ho ve svém životě pocítí. LIDSKÉ DNA prostupováno nadále bude DNA SVĚTELNÝM a mnohé, co dosud nebylo možné, se uskuteční. JAK V MALÉM → TAK VE VELKÉM.
Jak ve Vesmíru → tak na planetě Zemi.
Jak ve tvém nitru → tak ve tvém životě.
Jak ve tvém JÁDRU → tak v JÁDRU planety.

REALITA SE PROMĚŇUJE STÁLE KAŽDOU VESMÍRNOU VTEŘINOU.

Mnozí z vás, kteří svou TVOŘIVOSTÍ PŘISPÍVÁTE již do celku, V PŘÍŠTÍM ROCE PŘIJDE MNOHO NOVÝCH TVŮRČÍCH NÁPADŮ, které jsou DOTYKEM BOHA. Již je VÁS tu mnoho, co spolutvoříte VE JMÉNU „PRODUCHOVNĚNÍ HMOTY" a veškeré okolnosti a dění vás podpoří v tom, aby EXPANZÍ VNITŘNÍHO TVŮRCE jste proměňovali společně tento svět.

HLAVNĚ PARTNERSKÉ A OBCHODNÍ VZTAHY budou nadále procházet VELKOU PROMĚNOU. To, co se zdálo, že je již TO PRAVÉ, SE MŮŽE NÁHLE ROZPADNOUT. Jen tam, kde mezi lidmi, mezi mužem a ženou je láskyplná, otevřená komunikace, NASLOUCHÁNÍ JEDEN DRUHÉMU A HLEDÁNÍ NOVÝCH ŘEŠENÍ, namísto poukazováním na viníka, může VZKVÉTAT SPOLUTVORBA A SPOLUPRÁCE.
Všichni se dotknou tématu ESENCIÁLNÍ HOJNOSTI. HOJNOST tak, jak ji zná vaše mysl, se promění do NOVÉ ÚROVNĚ PRAMENÍCÍ Z ESENCIÁLNÍ PODSTATY DUŠE A ZE SVÉHO SEBENAPLNĚNÍ.
Stále více lidí přestanou být tzv. poslušni těm, kdo je dosud ovládali. Umožněte sobě i druhým být TVŮRČÍ SILOU BOHA ~ VŠEHOMÍRA ~ DUCHA ~ BOŽSKÉHO ZDROJE zde na Zemi!!!

V důvěře a v plynutí......
EDITA LEMIANA

www.jedno-duchost.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021