Věřte a důvěřujte, že i v nelehkých chvílích, že láska a světlo jsou s Vámi a neobviňujte se (to přináší pouze pocity strachu). Přijměte láskyplně svou zodpovědnost a rozšiřte svou lásku i mimo okruh svých blízkých. Otevřít se a důvěřovat ostatním sebou přináší potřebu zbavit se mentálních zábran, které vám brání vidět jasně. Sejměte proto svoji pásku z očí a uvidíte i světla ostatních. Není třeba nikam spěchat, poodstupte, meditujte a spojte se s Vaší vnitřní moudrostí.

Vykládací karty a.a. Michaela (Doreen Virtue). Važ si svých pocitů a důvěřuj jim

Děkuji Ti, archanděli Michaeli, za podporu a ochranu ve chvílích, kdy naslouchám svým pocitům a řídím se jimi. Pomoz mi, abych s láskou porozuměl/a svým emocím a právě tak láskyplně je dokázala vyjádřit.

Rada od Mileny

Pokud se podíváme na své bližní očima lásky, uvidíme světlo a krásné vlastnosti. Pokud budeme hledat chyby, zajisté je též najdeme.

Je nám dána svobodná vůle a každý z nás si může vybrat, čemu bude věnovat svou pozornost. Výborné cvičení je začít sám se sebou. Zkuste se po několik dní na chvíli zastavit a ocenit se za to, čeho jste dosáhli, jaké překážky jste již ve svém životě již překonali, co jste se přitom naučili a jak jste zmoudřeli. Až vyjádříte uznání a lásku sami sobě, poznáte, že jste mnohem shovívavější a laskavější i k ostatním.

29.5.2O14 s pomocí Boží s láskou Milena

Další výklad bude zveřejněn ————————————————– 4. 6. 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png