Zdroj: Pixabay.com
Veškeré vědomí se zde léčí z roztříštěného stavu. Když pracujete uvnitř sebe, ve skutečnosti zapínáte více „subharmonických“ zvukových vibračních tónů ve vaší šabloně DNA a ve vašem původním hierogamickém duchovním tělesném systému; obnovení mužské a ženské polarity zpět do rovnováhy jako Jeden výraz.
Naše tělo je léčivý systém, který umožňuje veškerému ET vědomí a planetárním tělům, která se fragmentovala v této časoprostorové matici, uzdravit se zpět do vyvážené harmonie.
Uzdravení zpět do rovnováhy a prožití hologramu sjednoceného světa ve stavu kosmického svrchovaného zákona, vyžaduje uzdravení roztříštěného a uvězněného vědomí, které tvoří kolektivní anorganickou podvědomou mysl.
Když uzdravíte roztříštěné zvukové tóny (kódování vaší Božské DNA) a obnovíte chybějící zvukové tóny, opraví se zkreslení ve vašem původním otisku vědomí a umožní vám jasně vyjádřit zvukové tóny, světelný jazyk symbolických kódů vašeho Božství.
Rozpomenutí se na zapomenuté vesmírné vzpomínky je proces slučování zvukových tónů dohromady. Jedná se o proces zvyšování frekvence celého těla čistou láskou ke Zdroji a schopnost posilovat vědomí vyšších energetických duchovních šifrovaných vzorců myšlení.
Uzdravení zpět do rovnováhy zahrnuje proces rozpomenutí se na pravdu organického Stvoření a pravdu, že jste Zdrojem Bytí Jednoty. Jedná se o proces rozpomenutí se na pravdu, kterou jste již věděli, ale zapomněli jste, když jste se narodili do tohoto roztříštěného systému. Jsme v tom všichni společně. Miluji vás.
ZDROJ: Romeo Baron | @sacredromeo, 777 Azurite-Eieyani 144

Sdíleno v uctívání a oslavě multidimenzionálního charakteru hudby a pozvedání vibrací skrze kreativní vyjádření duše,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě