Věra Šourková, Novoluní ve Lvu

datum 28. 7. 2022

Novoluní ve Lvu nastává 28.7. v 19h54 – Slunce a Luna se spojují ve znamení Lva (na 6° tohoto znamení) a nacházejí v harmonickém a podpůrném trigonu s Jupiterem v Beranu

Novoluní - k nám přivrácená strana Měsíce leží úplně ve tmě. Na několik hodin pak není rozeznatelný a na Zemi vládne “novoluní”. Novoluní představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu. Tvůrčí myšlenky a nápady jsou velmi originální, je třeba je využít, dát jim směr a formu. Máme před sebou mnoho možností, musíme si z nich jen vybrat. Nov je zlom mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Zpočátku tuto energii můžeme vnímat jako napětí, neklid, netrpělivost a vzrušení, které může přecházet do podrážděných reakcí. Cítíme aktivitu, ale nevíme, kterým směrem ji zaměřit. Něco začíná, ale je to tak neuchopitelné, hoříme nedočkavostí, abychom se do toho pustili. Energie a vlivy dnů novoluní jsou nejvýrazněji cítit před okamžikem novoluní.

Lev je znamení, které koresponduje s životní silou, tvořivostí, hravostí a radostí ze života - tato témata jsou nyní aktuální a my můžeme vědomě rozvíjet vlastní tvůrčí a hravou stránku osobností a naladit se na pozitivní aspekty svého života. Nyní je vhodný čas k zaměření pozornosti na vlastní touhy, věnovat se tomu, co nás baví, užívat si pozornosti druhých a samozřejmě lásky. Nov se nachází v oblasti “partnerského” 7.domu, proto věnujme pozornost svým milovaným a užívejme si života s nimi . Krotit bychom však měli svou žárlivost (Lilit se nachází v konjunkci s Venuší v Raku) a při komunikaci se snažit volit slova opatrně ( Merkur ve Lvu se nachází v napěťové a dynamické kvadratuře s Uranem v Býku) - můžeme mít tendenci ke zbrklému a nedomyšlenému jednání a lehce vypustit z úst něco, co nás může posléze pěkně mrzet.

Podpůrný trigon od Jupitera přináší optimismus a víru v to, že máme dostatek sil a schopností díky nimž můžeme vlastní život obohatit a rozvíjet v jakékoliv oblasti

Lvi otevírají nové životní období. Lev na fyzickém těle koresponduje se srdcem, krevním oběhem, krevním tlakem a se zády a bránicí - o tyto části těla nyní pečujeme a příliš je nezatěžujeme. Našemu srdci nejvíce pomůže láska - dávejme ji druhým najevo a od druhých lásku přijímejme.

Zdroj: FB Astrolog Věra Šourková

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico