Zdroj: Facebook.com/astrologverasourkova

Láska, vášeň, chuť experimentovat. Taková je dynamická Venuše procházející znamením Střelce. Co tedy můžeme očekávat v oblasti našich vztahů?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


15.12.v 17h22 vstoupí Venuše -planeta lásky, krásy, erotiky, tvořivosti a schopnosti milovat – do ohnivého znamení Střelce, a setrvá v něm do 8.1.2021. Do oblasti lásky, vztahů a tvůrčích aktivit vstupuje, oheň, vášeň, spontánnost, hravost, touha po dobrodružství a svobodě.
Pro Střelce je toto období obdobím lásky a vášně 🙂
Venuše ve Střelci vnímá lásku jako dobrodružství a její hledání ji může zavést skutečně daleko. Lásku může nalézt za dalekým horizontem (vnitřním či vnějším). Domácký a předvídavý milostný život není nic pro ni. Potřebuje cítit vášeň a vzrušení. Venuše ve Střelci si skrze lásku rozšiřuje obzory. Ve vztahu je schopna většinou nabídnout víc, než se od ní očekávalo, a nemá nikdy dost. Ve vztahu potřebuje hodně volného prostoru, protože v zúžených měřítcích nemá možnost uplatnit svou velkorysost a štědrost. Hluboce chápe propojení a neoddělitelnost fyzické a duchovní lásky. V raném věku však může lásku prožit odděleně – jedna láska duchovní, další láska fyzická – protože Venuše ve Střelci se učí skrze to, co sama prožije a pouze z již prožitého je schopna se poučit. Venuše ve Střelci je ve své podstatě silně optimistická, proto věří, že lásku lze najít kdykoli a kdekoli. Je bezstarostná, srdečná, šlechetná, idealistická, umí být i lehkomyslná, vnucovat svou vůli partnerovi či až brutálně netaktní. Venuše ve Střelci je emocionálně upřímná, společensky aktivní, přátelská, temperamentní a otevřeně projevuje svoje city. Muž s Venuší ve Střelci hledá ženu s těmito vlastnostmi.
 

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě