Venuše ve Lvu

datum 1. 7. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Planeta lásky, krásy a erotiky se od 27.6. pohybuje skrze znamení Lva (a setrvá v něm do 22.7.) Vášnivý a romantický lev přináší do našich vztahů vášeň a hravost - pozor však na přílišnou sebestřednost
Obzvláště okolo 13.7. kdy Venuše tvoří konjunkci s Martem ve Lvu bude láska i vášeň plát 🙂. Okolo 7.7.se Venuše dostává do kvadratury se Saturnem a my pomalu "střízlivíme", také ve vztahu přebíráme zodpovědnost, či si uvědomujeme co ve vztahu nefunguje. Můžeme léčit veškeré pocity "nemilovanosti" a sníženého sebevědomí, protože se Venuše v tu samou dobu dostává do harmonického trigonu s Chironem v Beranu. Okolo 8.7. se Venuše dostává do napěťové kvadratury s Uranem v Býku a my se můžeme náhle zamilovat či odmilovat, můžeme pocítit touhu osvobodit se od všech omezujících závazků.

Pro Lvy nastává období lásky a Venuše podporuje i Berany a Střelce a do určité míry i Blížence a Váhy.

Venuše ve Lvu je tvůrčí, vášnivá a natolik romantická, že její milostné pocity by se daly lépe vyjádřit básní, obrazem či písní než reálným životem. To, co očekává od lásky, je v pozemské realitě téměř nemožné splnit. Venuše ve Lvu si vytvoří “scénář” své lásky a snaží se milovanou osobu do toho scénáře “naroubovat”. Miluje velice nadšeně, vášnivě, může být naprosto věrná a věrnost očekávat od svého partnera a přesto cítí oprávněnost flirtovat a dokonce mít poměr, když jí posedne vášeň. Pokud se však objeví sebemenší známka nevěry od partnera, probudí se v ní vzteklá kočka. Chce, aby se vztah odehrával podle jejích podmínek-v tomto případě však nemůže ve vztahu nastat zdravá citová souhra. Základní příčinou tohoto dilematu je starý známý problém Lva: hluboce zakořeněné pochybnosti o své vlastní schopnosti milovat, které jsou naprosto neodhalitelné zvenčí, protože se projevuje tak, že vášeň vydává za sebedůvěru, nebo se tváří povzneseně a důstojně. Pokud se Venuši ve Lvu podaří zkrotit vlastní nutkání, že musí “hrát roli” a nechá objekt svých tužeb alespoň letmo zahlédnout tu lidskou bytost, která tyto “vášnivé role” hraje, nejenže na něj silně zapůsobí, ale také se jí uleví, protože s nebude muset chovat podle role, kterou právě představuje. Venuše ve Lvu prožívá lásku jako jakýsí “královský mýtus” a potřebuje aby partner byl v tomto mýtu aktivní- pokud v rámci vztahu jeden druhého nepřestanete brát jako individualitu, můžete vytvořit ušlechtilý a úspěšný vztah. Venuše ve Lvu potřebuje spojit svůj smysl pro “královská privilegia” se smyslem pro rovnoprávnost, “královna” by svého partnera měla považovat za “krále” (a naopak)- ve vztahu je velmi důležitá vzájemná úcta. Venuše ve Lvu miluje když cítí, že je středem života svého partnera. Venuše ve Lvu je velice tvůrčí, hrdá, vášnivá, zábavná, vřelá, laskavá, benevolentní, rozdávající se a romantická. Muž s Venuší ve Lvu hledá ženu právě s těmito vlastnostmi.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě