Zdroj: Pixabay.com
Není pochyb o tom, že se nacházíme uprostřed obrovského přechodu na planetě.
Změny přicházejí rychle a zahrnují všechny aspekty našeho života.
Z evolučního hlediska se na Zemi zakořenil nový druh. Archanděl Michael nám připomíná i jiný čas v „historii“ planety Země, kdy se lidé transformovali z jednoho „druhu“ do druhého. Bylo to, když byli dominantní druhy Neandertálci (Homo Sapiens Neanderthalensis) a byli nahrazeni Cro-Magnonem (EEMH), jako našimi předky. Vědci neví, odkud Cro-Magnon pochází, ani proč nahradili Neandertálce v řetězci evoluce.
Podobně dnes 12/13 Čakrový Homo Galacticus (Homo Luminous, Homo Immortalis) nahrazuje starou verzi 7 Čakrového Homo Sapiens lidstva, když provádíme další skok v naší evoluci.
Na Zemi právě teď existují oba druhy lidí, obývající paralelní časové osy. Ale starý model lidské formy nemůže existovat na časové ose Nové Země. Je to proto, že Homo Sapiens / 3D lidé jsou soustředěni do mysli a omezeni ve svém vědomí. Homo Galacticus / vícerozměrný člověk je soustředěn v Srdci a je tak probuzen ke svému kosmickému a galaktickému dědictví a dalším spojením.
Když vstoupíme do solárního cyklu 25, můžeme očekávat, že rostoucí výskyt slunečních erupcí zrychlí tempo této změny a porodu Nové Země, jelikož bude na Zemi přijímáno stále více světla a světelných kódů.
Musíme být fyzicky i duchovně připraveni na další události, které nás pozvednou na časovou osu Nové Země.
To jsou časy, pro které jsme se narodili…
Posílám lásku pro všechny a přeji skvělý průběh týdne
ZDROJ: Celia Fenn
Sdíleno v láskyplné komunikaci s vlastní DNA, buňkami a vytváření zdravého vztahu se svým posvátným chrámem,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě