Tato aktivace pomáhá Silám Světla, aby ukotvily energii Světla na povrchu planety, aby dále stabilizovaly časovou linii, která povede do dlouho očekávaného Věku Vodnáře. Počet lidí, které budou dělat tuto aktivaci je faktor, který má největší vliv pro povrchovou lidskou populaci pro urychlení tohoto procesu.

Účel celé hvězdné brány časové osy 2020 Věku Vodnáře je stabilizovat pozitivní časovou osu Věku Vodnáře pro tuto planetu. Během roku 2020 se temné síly snažily co nejtvrději zabránit pozitivní časové ose, aby se manifestovala. Nyní je naše kolektivní šance pro pozitivní časovou osu, aby se ukotvila, zabezpečila a stabilizovala navždy a aby se zajistilo, že zbytek planetárního procesu osvobození proběhne hladce a rychle.

Velká konjunkce Jupitera a Saturna 21. prosince je první velká konjunkce ve Vodnáři od roku 1405 a stává se přesně na první den zimního slunovratu. Toto je moment, kdy dlouho očekávané energie Věku Vodnáře konečně budou proudit.

Jupiter a Saturn v 0 stupních 29 minutách Vodnáře utvoří přesnou velkou trojici s Alcyone /naše lokální centrální slunce v Plejádách/ v 0 stupních 17 minutách Blíženců a M87 galaxii /hlavní galaxie v shluku Panny, jako zdroj galaktické lásky pro tento sektor vesmíru/ v 1 stupních 13 minutách Váhách. Tato velká trojice přinese extrémně mocné energie kosmické lásky na planetu a toto spustí nový cyklus Věku Vodnáře. Záblesk kosmické lásky bude pocházet z galaxie M87 ze shluku v Panně a bude mnohem silnější než záblesk, který dosáhl na Zemi z M87 během AION aktivace portálu.

Můžete zkontrolovat časovou zónu pro meditaci zde:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=AGE+OF+AQUARIUS&iso=20201221T1922&p1=195

Instrukce (navrhovaný čas pro naši meditaci je 20 minut):

1. Použijte svou vlastní techniku, která vás uvede do relaxovaného stavu vědomí

2. Vyjádřete svůj záměr užít tuto meditaci jako nástroj pro spoluvytvoření spouštěče, který začne Věk Vodnáře.

3. Přivolejte Fialový plamen z primárního zdroje, aby kolem vás během meditace a po ní rozprostřel ochranný kruh. Požádejte ho, aby přeměnil vše, co neslouží Světlu.

4. Představte si sloup čistého bílého Světla, které vyzařuje z Kosmického Centrálního Slunce, poté se rozděluje do Centrálních Sluncí všech galaxií v tomto vesmíru. Potom si představte toto Světlo, jak proudí skrze galaxii M87, a vstupuje skrze Galaktické Centrální Slunce, a pté skrze naši Galaxii, dále vstupuje do naší Sluneční soustavy a prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř naší Sluneční soustavy poté skrze sublunární prostor a poté skrze všechny bytosti na planetě Zemi A také skrze vaše tělo do centra Země.

5. Představte si Světlo, které přetváří všechnu zbývající temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, vymazává všechnu chudobu a přináší hojnost všemu lidstvu. Vizualizujte si jemné růžové Světlo Bohyně, které vstupuje do všech bytostí na planetě Zemi a léčí všechna jejich emocionální těla. Představte si nový velký kosmický cyklus Věku Vodnáře, jak začíná, přináší čisté Světlo, lásku a štěstí všem bytostem na Zemi. Představte si váš dokonalý život v novém Věku Vodnáře.

Vítězství Světla!

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě