Vědci tvrdí: Láska ke kočkám vypovídá o psychickém zdraví člověka

datum 4. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Někteří lidé nemají kočky v lásce, ale nejsou schopni tuto nelibost racionálně vysvětlit. Psychologové zastávají názor, že je to důvodem k zamyšlení a provedení změn v jejich vlastním životě.

Většina lidí má ke kočkám velice dobrý a pozitivní vztah. Přesto existují lidé, kteří je rádi nemají, snaží se je od sebe odehnat, kočky je stresují, jejich přítomnost je dráždí a samotné setrvání v jejich blízkosti je pro ně problém.

A zvláštní je, že neexistuje žádný mezičlánek mezi láskou a nelibostí (mnohdy hraničící s nenávistí) ke kočkám. Jako kdyby chyběl jeden stupeň mezi těmito dvěma protipóly, tj. neutrální vztah ke kočkám.

Vědci se již dlouho snaží rozluštit tuto hádanku.

Již v hluboké minulosti bylo dokázáno, že účelem kočky v životě člověka rozhodně není eliminace myší a potkanů. Kočka je zvíře s unikátním bioenergetickým systémem, který dokáže rezonovat s lidským biopolem a je schopen ho regenerovat.

Není to žádná náhoda, když majitelé koček tvrdí, že jejich miláčci jim dokáží ulevit od bolesti hlavy, snížit krevní tlak, uklidnit je, normalizovat jejich spánek a zbavit je jiných neduhů spojených s narušením energetického pole člověka.

Ukázalo se však, že kromě všeho výše uvedeného dokáže kočka být i přesným indikátorem toho, jak příznivá a pozitivní je energetická atmosféra panující v domácnosti.

Pokud je v rodině všechno v pořádku, pak kočka dobře jí, hodně spí, často se myje a je velmi čistotná.

Při hádkách a komplikovaných rodinných vztazích začíná být kočka nervózní, dráždit viníka problémů svým mňoukáním, přestává se o sebe starat, bude dělat majitelům naschvály a ničit věci.

Určitě jste mnohokrát viděli, že když je malé dítě smutné nebo uražené, kočka k němu vždy přijde se pomazlit – tímto způsobem obnovuje jeho duševní rovnováhu.

A pokud dojde k hádce, kočka na ni vždy reaguje a postaví se na stranu toho, kdo je v právu, ne toho, kdo je nejhlasitější.

Psychologové stanovili základní typy lidí, kteří nemohou kočky vystát.

Více než 90 % lidí se slabostí k alkoholu, nebo lidí, jejichž rodiče měli s alkoholem problémy, nemá kočky rádo. Kočky nemají v oblibě také ženy s těžkým osudem, na nichž se nezaslouženě a nepříznivě podepsali muži, dále pak lidé, kteří byli v dětství fyzicky a psychicky zneužíváni.

Koček se bojí lidé, kteří mají na svědomí karmické hříchy, zločinci, násilníci, zloději a podvodníci. Cítí totiž, že kočka na energetické úrovni ví o jejich tajných hříších, proto je od sebe odhánějí.

Negativní vztah ke kočkám mají také lidé, kteří se považují v životě za opomíjené a nedoceněné, přestože na podvědomé úrovni chápou, že zaslouženě. Přesto však touží, aby je obdivoval celý svět. A kočky dokáží právě tuto podvědomou informaci vycítit, poznat pravdu, a tím v těchto lidech vyvolávají odpor.

Nicméně lidstvo kočky potřebuje, aby mu pomáhaly regenerovat lidské energetické pole, auru a karmu.

Proto by se ti, kteří nemají rádi kočky, měli vážně zamyslet a změnit svůj život tak, aby byl harmoničtější a světlejší. A teprve tehdy se jejich vztah s kočkami zlepší.

Podělte se o tyto informace se svými známými!

Zdroj: www.electropiknik.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico