Zdroj: Pixabay.com

Je mount Everest skutečně horou, kterou vytvořila příroda, nebo je to uměle vytvořený vysílač, který je centrem přijímu signálu mimozemských civilizací? Na důkaz si asi budeme muset ještě počkat.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Pyramidy jsou rozeseté po celé planetě. To je velice zvláštní, protože v dobách, kdy byly všechny tyto pyramidy postaveny neexistovalo letecké cestování a internet byl teprve v plenkách. Jak je tedy možné, že civilizace, které se údajně vyvíjely nezávisle na sobě, stavěly všechny stejné pyramidové stavby (nemá to nic společného s tím, že pokud máte k dispozici pouze primitivní nástroje, tak je pyramidový tvar nejjednodušší a nejspolehlivější tvar stavby, jaký můžete postavit, pozn redakce)? Tuto záhadu by se mohlo podařit rozluštit skupině samozvaných alternativních vědců, kteří odhalili, že nejvyšší hora planety – Mount Everest, ve skutečnosti není horou, nýbrž obrovskou umělou stavbou – pyramidou.

Zdroj: az247.cz

Podle některých teorií nebyly pyramidy postaveny lidmi, nýbrž mimozemšťany. K tomu nasvědčují desítky důkazů, které však moderní věda nebere v potaz. Podle nejrozšířenější teorie, jsou pyramidy jakymisi vysílači, které udržují magnetické a gravitační pole naší planety. Zároveň odpuzují všechny meteory a vesmírnou radiaci, čímž zajišťují to, že lidstvo může na planetě přežít. Jelikož lidi byly v době postavení pyramid ještě primitivnějšími, než jsou teď, není pochyb o tom, že pyramidy jsou mimozemského původu.

O tom, že pyramidy postavili mimozemšťani, dnes pochybují pouze ignoranti. S jistotou můžeme říct, že každá pyramida vysílá signál o síle 10 hyperpascalů na 3 meganewtony. V případě Mount Everestu je to dokonce 100 krát tolik. Klasičtí vědci nad tím ale zavírají oči a ignorují to. Média vám o tom také neřeknou. Důkazů je ale spousta. Já vám žádný nepředložím, najděte si je sami na internetu,” prohlásil jeden ze samozvaných vědců Evgenij Lupakov.

Mount Everest je zřejmě hlavním vysílačem a řídícím střediskem

Podle všeho je Mount Everest hlavní pyramidou, tedy hlavním vysílačem a zároveň řídícím střediskem. Toto zjištění je naprosto klíčové, protože pokud je to pravda, a že by opravdu mohla být, tak by případná expedice mohla zjistit nejen opravdovou roli pyramid na naší planetě, ale dokonce uvnitř Everestu potkat i skutečné mimozešťany!

“Pyramidy po celé planetě jsou automatizované přístupové body, tzv. access pointy, které pouze přijímají signál z hlavního vysílače a posílají ho dál. Díky tomu pyramidy dokáží pokrýt celou planetu, a naše magnetické a gravitační pole funguje. Pokud je naše teorie správná, všechny tyto přístupové body přijímají signál z hlavního vysílače, který se nachází uvnitř Everestu. Předpokládáme, že něco tak velkého potřebuje pravidelnou údržbu. Proto podle nás, budou uvnitř Mount Everestu skuteční mimozemšťané!” dodává Lupakov.

Lupakov a jeho tým plánují uskutečnit výzkumnou misi během léta 2022. Nyní Lupakov shání pro tuto expedici finance. Jakmile jich sežene dostatek, postaví si vilu na Bali. Z toho, co mu zbyde, poté plánuje zafinancovat svoji expedici.

Zdroj: az247.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě