Zdroj: Pixabay.com

Vážení přátelé!

V záplavě negativních zpráv je třeba sebe i nás uklidnit. Možná či určitě jsou Vaše názory jiné, než moje, ale rád se s Vámi podělím o svůj soukromý pohled a možná zajímavé informace:

  1. https://youtu.be/rXZT7orsZl4 – na konci tohoto videa (kde je současné dění zasazeno panem Chobotem po konzultaci s jihoamerickými šamany do širšího kontextu) je ochranná meditace, kterou je dobré aspoň jednou absolvovat a která intenzivně uvede do klidu a ochrany. (Odkaz na samostatnou meditace ZDEpozn. redakce Cesty k sobě)

2. https://www.cestyksobe.cz/sanjeevini-prevence-a-pomoc-pri-koronaviru/33798 – kromě jiného zde najdete odkaz na obrázek, který používají Indové k aktivaci pitné vody před vypitím.

3. Indové používají a v duchu si zpívají již 5000 let starou Gayatri Mantru, kterou provádí své léčení, psychické vyladění. Jde o to odpojit se od myšlení, naladit se na dech a v duchu si mantru co nejdéle zpívat. Na YouTube jsou 2 verze. První zpívá svatý muž, je dobré si ji pustit na počítači, má silný ochranný účinek. Druhá verze je třeba dobrá pro zpívání v duchu.

https://www.youtube.com/watch?v=6LINIDXGnMo&t=2018s

https://www.youtube.com/watch?v=UlnHON3tAXo

4. Svatá žena Matka Meera, za kterou jsem několikrát byl v Německu, provádí nyní celosvětové meditace v tichu přes internet v 19 h každý den na https://livestream.com/accounts/5660265. Lze se připojit i na starší záznamy a když hledí do očí, poprosit, modlit se o ochranu za sebe, své bližní, širokou rodinu, sousedy, kolegy v práci, lidi v ČR, Evropě i na světě. Možná budou meditace i ve všední dny. Matka na konci meditace 15. 3. dala lidem vzkaz: Habe keine angst, bleibe ruhig und bete! Nebojte se, zůstaňte v klidu a modlete se!

5. Podobný vzkaz dal i můj další učitel z Indie Sri Kalki neboli Sri Bhagavan. viz obrázek. Poselství indických Avatarů Sri Ammy Bhagavana je, že jakmile na každém kontinentu bude 64 000 probuzených lidí, rodina lidstva se skokově posune blíže Novému věku, který se chystá a na kterém pracuje mnoho duchovních skupin i jednotlivců na celém světě. https://www.youtube.com/watch?v=0SUNHeTD4Sw

https://www.youtube.com/results?search_query=oneness+slovakia

 

Držte se, naladit se na klid a mír v srdci, přát sobě, svým bližním i celé rodině lidstva uzdravení, ať se vše vrátí do normálního stavu, vypnout TV a zprávy na počítači, být opatrný, dodržovat hygienu, plnit své povinnosti a věřte, že vše je dobré. Věřím, že jsme dobří lidé a jsme chráněni : )

S úctou a přáním pevného zdraví
A. Drobník


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě