Vánoční dárek pouze pro diváky Cest k sobě - Kurz probuzení 1&2

datum 4. 12. 2019

Vážení a milí diváci Cest k sobě. Společně s týmem „Cest“ jsem pro Vás připravil speciální Vánoční dárek. Kurz Probuzení 1&2 za extra speciální Vánoční cenu /akce pro úspěch prodloužena do 31.1.2020/ 🙂 A proč kurz? Hýčkat a léčit se můžete naučit nejen sami sebe, ale i svou rodinu a blízké.

Váš nový začátek - vaše Probuzení. Osvojíte si nejen něco z psychologie, ale i z léčení, technik pro šťastnější rodinné vztahy a pro lepší prožívání vašeho bytí, které je často spojeno i se změnami v práci a v osobním životě.

Kurz jsem pojmenoval „Probuzení“, podle toho, že mi 6. 6. 2006 spadl na hlavu strop v hotelu Wake up (Probuď se) v Londýně. A byla to rána, která odstartovala mojí cestu. 3 roky potom jsem se tenkrát, ještě jako obchodní ředitel mobilní divize Alcatelu ČR/SK, ocitl v Indii a zažil několik paranormálních zážitků s místními duchovními průvodci. Bylo to velmi, velmi zajímavé. Obzvláště pro pragmatika z korporace. A změna a otázky přišly a stále hledám a učím se a budu až do konce svých dnů. V kurzu máte výsledek celé mé cesty, která je nyní dlouhá 10 let a desítky prožitých seminářů, práce s lidmi atd. Víc se můžete dozvědět na mém webu www.ondrejsuchopar.cz.

O čem práce v kurzu je?

  • Budeme si uvědomovat životní prožitky našich emocí, budeme odpouštět, ale hlavně budeme pomocí energetických léčitelských technik čistit centra energie v těle, tzv. čakry. Tam jsou zapsány naše emoce, které dané centrum zpomalují. Představte si, že to je něco jako zanesený olejový filtr v autě. Někdo ho občas musí vyčistit. Ale jak? Jak mít opět radost ze života, plno energie, být bez bolestí a s novými životními zkušenostmi, či partnery? Proto je tu kurz, kde se to naučíte nejenom pro sebe, ale i pro ostatní. Protože proč? Protože si rádi pomáháme, že? 🙂

Jak je to s karmickými zátěžemi?

  • Jsou to pro mě projevené životní zkušenosti v této inkarnaci. Společně ale můžeme všemu starému a nefunkčnímu poděkovat za životní zkušenost, která se jako jediná prožitá počítá v tomto životě na planetě Zemi, a jít dál s restartem svého zdraví a života bez dalších bolestí či negativního prožívání emocí v těle. Je to totiž tak, že pokud ve svém životě chcete vytvořit novou realitu, musíte nejdřív opustit tu starou realitu, která Vám už neslouží. Do sklenice vody, která je již plná, nemůže nalít další vodu. Tato sklenice musí být nejdříve vyprázdněna a naplněna zdravými emocemi a novou realitou.

K přirovnání ještě rád používám jedno indické přísloví: „Karmu si můžete představit jako provaz, za který je kráva přivázána ke stromu. Jenže ona neví, že ten provaz může být delší.“

  • Vaši starou realitu budeme společně „vylévat“ pomocí technik, které jsou na energetické úrovni. Hovořím o tom v jednom ze svých rozhovorů. Když jsem se jednou vrátil z Indonésie, můj počítač za celou dobu ve vlhku zkorodoval. Musel na opravu a já si na konzultaci s klientkou z Irska musel vzít starý počítač s horším displejem. A mělo to tak být, protože při vyslovení posledního slova pro odblokování prožitých emocí, klientce najednou kolem hlavy začalo rychle létat takové malé světýlko. Bylo velké zhruba jako nehet a neuvěřitelnou rychlostí poletovalo kolem hlavy. Už nikdy jindy jsem to neviděl. Starý počítač už dlouho nepoužívám. Citlivější lidé při tomto odblokování cítí různé pocity od toho, že něco brní v rukou, nohou až po přílivy energie, úlevu, apod.

Jedna klientka si nechala vytestovat od léčitelky, jak se podařilo odblokování její druhé čakry a ona řekla, že v tom místě vidí jak je nainstalován proud bílé energie, který vyživuje centrum. Je to tak, že centra emocí ve vašem těle budou podpořena, stejně jako vy na vaší cestě těmi nejbližšími ochránci z éterických světů a rodinami vaší duše.

Co všechno kurz obsahuje?

Do kurzu jsem dal vše, s čím pracuji denně ve své klientské praxi:

14 video lekcí, 444 minut videí
23 technik pro váš životní restart a zdraví
Více než 730 emočních a karmických zátěží v jednotlivých částech těla na zvědomění a vyčištění
E-book a video kurz Sanjeevini (čtěte sandževini) léčebných kódů pro 264 nemocí a 60 částí těla
E-book o zdravém životním stylu, dietě a receptů pro vaše zdraví (44 stránek)

Po přihlášení na www.ondrejsuchopar.cz/cestyksobe je cena kurzu /prodloužena/ do 31.1.2020 pouze pro Vás 1299,- Kč. (Běžná cena kurzu beze slev je 5203,- Kč)

Vážím vaší důvěry, proto dávám na kurz garanci vrácení peněz během 30 dnů bez udání důvodu. Nemáte co ztratit. Jen můžete získat novou zkušenost.

Chcete Kurz Probuzení darovat jako Vánoční překvapení? S radostí Vám zašlu dárkový certifikát na konkrétní jméno - kontaktujte mne na [email protected]

Jak bonus máte k dispozici e-book zdarma ve kterém jsou zásady stravování z Indické knihy o léčení Sanjeevini (čti Sandževini). Po přečtení a podpoře mé ženy, která je sama vegetariánkou, jsem díky dodržování tipů z knihy shodil 19 kg. Ano, byla v tom i jóga, ale hlavní úspěch byla změna stravování, kterou si můžeme úplně jednoduše zkvalitnit a prodloužit život. A o tom je také tento kurz. Dát dohromady duši a tělo. Změny jsou ale snadnější, když se zbavíte starých nánosů.

Co se lidem běžně děje pro absolvování kurzu?

Na to nejlépe odpoví pár recenzí z kurzu:

  • Dobrý den Ondřeji, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat. V květnu jsem u Vás absolvovala kurz. Velmi mi pomohl a v mém životě se začaly po několika měsících dít zázraky. Po nevydařeném podnikání, ztráty veškerého majetku, rozpadu manželství mi do života vstoupilo štěstí. Opět jsem našla chut' žít a užívat si každého dne. Nemohla jsem dlouho najít životního partnera, žila jsem několik let sama s dcerou a odmítala život. Nyní mám partnera, kterého jsem si vysnila. I na další problémy, které mi vznikly, se našlo řešení. Čeká mě ještě hodně práce na sobě, ale nyní přijímám vše nově a lehce...... s radostí 🙂 S láskou, Eva
  • Po absolvovaní Ondrejového web semináru, sa akoby naštartovali "životné funkcie môjho života." V mojom pracovnom živote sa projety, ktoré už dlhšie stáli rozbehli naozaj rýchlo a ľahko. Je to ako vymeniť si matné okuliare, za jasné a čisté. Tento jav pripisujem tomu, že Ondrejova terapia vás dostane vo svojim živote do prítomnosti. Taktiež som sa výrazne posunula v svojej terapeutickej práci, kde dokážem rýchlejšie a efektívnejšie pomáhať svojim klientov. Za toto a ešte oveľa viac Ondrejovi ĎAKUJEM Po absolvovaní web semmináru Kurz Probuzení, som cítila potrebu spracovať si jedenu tému aj priamo s Ondrejom. Bolo to pre mňa dôležité, pretože na terapii Ondrej skontroloval, ako som spracovala svoje témy na seminári. Úplne to sedelo a motivovalo ma to k ďalšej práci na sebe. A to je nesmierne dôležité. Nezastať. Martina
  • Díky vyčištění čaker 1-3 mě přestala bolet bedra. Je to neuvěřitelné! Moc děkuji. Lucie
    Jsem tu pro vás jako terapeut a „léčitel“. Postupem času a vytížení jsem zjistil, že moje kapacita, pomoci ostatním tváří v tvář, má své meze. Proto jsem vytvořil kurz, kde si lidé mohou pomoci s většinou věcí sami. Dal jsem dohromady jednoduchý a účinný systém práce pomocí videí na internetu. Je to tak snadné jako sledovat televizi. V kurzu je vše, co pomáhá a co zároveň používám ve své praxi terapeuta. Každý z nás jede po létech na „půl plynu“ a často mu chybí energie, nebo ho už začínají trápit bolesti těla či nemoci. Přitom je celkem jednoduché se těchto problémů zbavit. Jen o tom lidé nevědí, či nevěří sami sobě v tom, že by to bylo možné.

Když jsem byl jednou u rodičů, povídali jsme si v rámci takového předvánočního rituálu, který je také zmíněn v kurzu, a tatínek pragmatický to člověk si přál, aby nebyli s mámou líní. Aby neodkládali věci na později. No a bylo před Vánoci a jejich přání se splnilo. Příští víkend přeskládali celou chatu 🙂 Nějak přišla energie a chuť to udělat.
Kurz je o tom, že se vám začnou dařit věci. Že budete stát uprostřed toku událostí a nebudete pořád někde lítat jak hadr na holi a třeba i sloužit dokola ostatním. Uvědomíte si společně vaší hodnotu a nastavíte své hranice.

S láskou Ondřej Suchopár

www.ondrejsuchopar.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico