V září se nalaďte na pozitivní vlnu Festivalu Evolution

datum 28. 8. 2019

Pokud se zajímáte o osobní rozvoj a rádi jdete u témat více do hloubky, rozhodně si nenechte ujít další ročník Festivalu Evolution. Ten se uskuteční o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Pokud se na Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak, jak zní jeho podtitul, vydáte, můžete se těšit na víkend plný inspirace z oblasti zdravého životního stylu, ekologie, osobního rozvoje a alternativních témat.

Během dvou dnů se na pěti pódiích vystřídá okolo 120 vystupujících z řad koučů, psychologů, lékařů, ale také praktiků alternativní medicíny nebo umělců. Mezi vystupujícími nebudou chybět přední čeští koučové, jako například Jan Mühlfeit, který spolu s olympionikem Davidem Svobodou představí téma Neporazitelná mysl. Oba přednášející na základě osobního prožitku a dlouholeté praxe předávají vlastní zkušenost, jak uspět v globálním měřítku i v těžkých podmínkách. Jak lépe kontrolovat svou mysl a uplatňovat techniky mentální odolnosti jako je dech, vizualizace, interní dialog, inspirace a mnoho dalšího.

MUDr. Tomáš Rychnovský a Mgr. Milan Srudnička si připravili povídání o bolestech (tělesných i duševních), které mají vždy nějakou příčinu a souvislost s tím, co žijeme a prožíváme. Každá bolest má svou příčinu, která spočívá buď v tom, co nedokážeme zpracovat, anebo v tom, jak žijeme svůj život, co a jak děláme a prožíváme. Na praktických příkladech z praxe si ukážeme, jak může vzniknout fyzická bolest, ale i psychické napětí.

Chybět ale nebudou ani témata související se zdravím. Například praktik tradiční čínské medicíny Milan Schirlo chystá přednášku na o tom, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života. V případě, že budete z celého festivalového ruchu unavení, můžete využít volné lekce cvičení a zajít si protáhnout také tělo, například při józe, taiči nebo si utřídit myšlenky při meditaci.

Vzhledem k tomu, že Festival Evolution toho nabízí opravdu mnoho a jen ve vystavovatelské části najdete okolo 250 expozic nabízejících BIO potraviny, zdravou výživu, přírodní kosmetiku, ekologickou drogerii, nejrůznější eko vychytávky a potřeby pro děti, určitě vám vyhládne. Proto doporučujeme nevynechat rozsáhlou food zónu, kde kromě klasické české street food nabídky najdete i veganské, vegetariánské a bezlepkové dobroty. A pokud vám zachutnají natolik, že se budete chtít o přínosech nebo rizicích alternativnějších stravovacích směrů dozvědět více, budete mít možnost v rámci programové nabídky. Mezi vystupujícími totiž budou i lékaři a výživoví poradci.

Pořadatelé myslí i na děti, pro které je zde připraven hlídací koutek a bohatý doprovodný program ve formě tvořivých workshopů. Chybět nebude ani prostor pro nakrmení a přebalení nejmenších.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě