V této době je životně důležité udržet si vysoké vibrace!

datum 18. 11. 2020
Zdroj: Pixanbay.com

Transformační proud nás unáší a s tím i naše vzorce, přesvědčení a staré programy. Někdy nás semele a někdy se zasekneme na překážce v proudu a je na nás se z ní vymanit. Tvořit nové cesty a najít tu vlastní. Co nám pomůže a jak se plně ponořit do energií Nové Země a tvořit a tvořit a tvořit? A nezapomeňte na odkaz na koci článku 🙂

Doba čtení 4 min

Cesty k sobě


Transformační energie, které přicházejí na planetu, zesilují den ode dne. Tento proces patrně pociťujete na svém těle i vy. Únava, deprese, pocity bezmoci a nechuť k životu, to jsou jeho nejčastější průvodní jevy.

Cesta transformace je vyčerpávající. Pracujete na sobě, ale netvoříte to, co je pro vás skutečně potřebné a ve vašem životě se mění jen vaše pocity. Bydlíte stále stejně, nemáte tolik financí, kolik byste potřebovali, anebo vám "hapruje" zdraví. V případě, že zažíváte druhý extrém, se sice cítíte lépe, meditujete, posouváte se, ale občas dostanete takovou "ťafku", že vás to úplně paralyzuje. Popsané transformační projevy jsou důsledkem vašeho vnitřního procesu přeměny, který se spustil proto, že laťka vaší sebedestrukce a "nepochopení" procesu vlastní tvorby již dosáhla kritického bodu, blížícímu se vlastnímu sebezničení! Nacházíte-li se v tomto bodě vlastního života, nacházíte se stále ještě ve 3D a 4D realitě. Je proto potřebné opustit staré sítě "ezo-matrix" systému a převibrovat do 5D, což je již dimenze tvorby, místem, které nazýváme "Novou Zemí."

Ale jak to udělat, když jste chyceni v lepivé síti a ne a ne se z ní dostat ven?

Má osobní zkušenost je taková, že si jako lidé procházíme ponorem do sebe samých a skrze nejrůznější meditace a afirmace nastavujeme potřebné energie, ale změna se nemůže v realitě projevit. Zapomněli jsme totiž na nejdůležitější součást transformace, což je návrat zpět do reality. Tedy uzemnění nebo ukotvení, chcete-li! Ale pozor! Nikoliv formou meditace, ale skutečného odchodu ze 3D do 5D.

A jak to tedy udělat?

Opět popíši vlastní zkušenost. Jednoho dne jsem byla dotlačena k rozhodnutí, jaký život povedu. Zda se rozhodnu  zůstat pouze v energetické rovině bytí, anebo zda skutečné připustím fyzickou změnu svého života a vydám se na cestu hmotou se všemi energiemi, které jsem posbírala během své transformační pouti. A já se rozhodla tvořit! Rozhodla jsem se bez výmluv změnit všechna stará nastavení a všechny svoje staré způsoby chování. Nejprve jsem přijala všechna svá stará nastavení a poděkovala za to, že mě Bůh dovedl k pochopení. Přijala jsem zodpovědnost sama za sebe a za svou tvorbu a "sešupajdila" do reality. Probudila jsem se! Otevřela jsem oči z nevědomí 3D do 5D  a najednou, světe, div se! Začalo všechno v mém životě fungovat.

Proč je tedy v této době životně důležité udržet si vysoké vibrace?

Přišla jsem na to, že v našem těle se drží všechny staré nezpracované energie. Pokud naše tělo není "průchozí", nemůže transformační energie volně proudit naším energoinformačním polem. A to je průšvih! Právě rozladění našeho energetického systému a následně i našeho těla způsobuje tlak, ne-moci a ostatní transformační potíže, včetně toho, že naše zanesené energopole přitahuje do našeho života stále stejnou zkušenost! Znáte to? Pořád čistíte a pracujete na sobě a ono se to pořád dokola vrací. Matka, otec, dětství, vztahy aj. Každý blok nás bolí. Cítíme bolest v pánvi, kyčlích a za krkem, na srdci a občas nás bolí žaludek!

A jak se tedy naladit na celý proces a povolit všechna omezení v nás a odstranit energetické blokády?

Má zkušenost je taková: Všechna tato omezení jsem překonala pomocí vysokovibračních potravin. Tedy přesněji RAW SUPERFOODS. Tyto potraviny jsou nejvysokovibračnější potraviny na planetě. Mají obrovskou sílu a mohou rozvibrovat vaše tělo i energopole rychlostí blesku! Pokud se rozhodnete žít a tvořit a skutečně měnit hmotu, pak jsou to právě  superpotraviny, které uvolní všechny bloky ve vašem těle, aby energie, které jste si nastavili, včetně velmi silných transformačních energií, mohly projít do reality a ukotvit se ve vašem těle. Jakmile budete vyčištěni a rozvibrujete hmotu, tedy v tomto případě vaše fyzické tělo, začnou se ve vašem životě dít skutečné změny. Budete se cítit plni energie! Dostanete chuť do života a budete mít spoustu energie na vaše fyzické změny, ať už na úrovni vašeho těla, práce anebo vztahů! 

A proč do nich investovat?

Protože vám tato investice přinese dokonalé zdraví! Ale není superfoods jako superfoods. Já jsem navnímala poctivě prakticky všechno, co se na trhu prodává a došla jsem k tomu, že jedině Raw Bio kvalita má potřebnou vibraci pro skutečnou změnu. Tyto doplňky stravy mě natolik nadchly, že jsem si vytvořila vlastní eshop s těmito vysokovibračními zázraky planety 

 Prošla jsem velmi dlouhou a vyčerpávající cestu své vlastní transformace. Jsem bývalá kartářka a terapeutka, která vystoupila ze 3D a ponořila se do reality se všemi svými schopnostmi. Již v minulosti jsem vystudovala výživové poradenství a sportovní dietologii a jsem také poradce pro výživu. Ale nenechte se zmást! 🙂 Moje intuice a mé diagnostické schopnosti mi zůstaly a jsou v realitě ještě silnější něž kdysi. Momentálně se nacházím ve fázi, kdy navnímávám produkty a potraviny s vysokými vibracemi, které nám pomáhají a dávám je i s popisy "jak je vnímám a cítím" na můj web, tvořím online kuchařku a hlavně, jsem na svém webu vytvořila online poradnu zdravé výživy, kde pomáhám zájemcům vybrat ty správné superpotraviny a doplňky stravy na míru tak, aby se cítili skvěle a mohli žít kvalitní a šťastný plnohodnotný život. Stala jsem se tak   online průvodcem transformací a poradcem pro výživu 🙂

Kdo by se potřeboval dozvědět více a projít si se mnou a s mým manželem přesný návod na vstup do 5D, může si poslechnout náš pořad!

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico