Uzdravení temné stránky - Alberto Villoldo - bezplatný online kurz

datum 4. 8. 2022

Nejspíš si ještě vzpomínáš na zvěsti o "konci světa", který Mayové předpověděli na rok 2012. Mayské poselství se však ve skutečnosti týkalo něčeho jiného.

Datum, které Mayové označili (12. 12. 2012), završuje konec 13. cyklu zvaného b’aktun. Neodkazovali tedy na konec světa, ale na konec jedné éry stvoření a začátek další.

Podle Mayů se v tomto "novém věku" na Zem vrátí mayský bůh Bolon Yokte, spojovaný s válkou a stvořením. Jelikož se Bolon Yokte zúčastnil dne stvoření, Mayové považovali za přirozené, že až začne nový věk, Bolon Yokte bude opět u toho.

O co tedy šlo?

Mayové vnímali čas velice odlišně než my v dnešní době. Čas považovali za ne-lineární a události v něm za opakující se vzhledem k cyklickému fungování Země. Předpokládali, že čas je bez konce, a že tedy bude pokračovat i mimo fyzické hranice jakéhokoli kalendáře.

Podle mayského učení jsou často minulost, současnost a budoucnost zároveň propojeny a události označené v jejich kalendářích se odehrávaly buď v hluboké minulosti, nebo naopak v daleké budoucnosti.

I když už nám dnes nikdo s jistotou nepoví, jak přesně to Mayové mysleli, je tu něco, o čem není pochyb. Už jsme v novém věku. Změna vědomí je očividná, stejně tak ale nabrala na síle bitva mezi silami dobra a zla.

Největší výzva nového věku

Nespoutané energie této nové fáze nás vedou k tomu, abychom se vyrovnali s našimi vlastními procesy obnovy a transformace. Zde na nás ale čeká ta největší výzva - buď to uchopíme jako příležitost k opravdovému znovuzrození, nebo se necháme pohřbít ještě hlouběji do světa kolektivního nevědomí.

Přidej se k Albertovi Villoldovi na cestě hlubokého objevování a sebereflexe, na níž se postavíš čelem svým stínům a získáš možnost probudit se z kolektivního nevědomého snu.

Více než 30 let Alberto Villoldo žil, studoval a učil se v Amazonii a Andách, nejprve jako vědec a později jako student šamanských mistrů.

V jeho bezplatném úvodním online kurzu, který je zaměřen ryze prakticky, se dozvíš více o posvátných technikách, které si Alberto osvojil během mnoha let strávených se šamany.

Albertovým přáním je, aby sis z kurzu odnesl praktické dovednosti, které můžeš hned použít, především v této výjimečné době, kdy byli všichni démoni a stíny kolektivního nevědomí vypuštěni do světa.

V bezplatném úvodním kurzu se naučíš:

  • Rozdíly mezi západním a východním přístupem ke stínům a kolektivnímu nevědomí.
  • Jak šamani pohlížejí na zlo.
  • Pomůcky pro šamanskou ochranu a jak si nastavit jasné hranice.
  • Jak vyřešit vnitřní rozpor začleněním potlačených částí tvé osobnosti zpět do života.
  • Praktiky a techniky pro přijetí tvé síly, aby se mohly rozvinout všechny stránky tvé osobnosti.
  • Jak se snáze vypořádat s nevítanými pocity jako vztek a strach.
  • Jak léčit trauma pocházející z předchozích generací.

Vstup do fascinujícího a mocného šamanského světa starodávné energetické medicíny v Albertově novém bezplatném úvodním kurzu, který začíná 15. 8. 2022!

⇨ Přihlas se na bezplatný úvodní online kurz

Nic, co se musí skrývat v temnotě, nemá samo o sobě žádnou moc.

Do modře vyznačeného řádku výše a tam, kam uznáte za vhodné, prosím vložte tento odkaz: 

https://elopage.com/s/younity-cesko/uzdraveni-temne-stranky-alberto-villoldo-cesko/payment?pid=10731&prid=9177&utm_campaign=via-cs-k5-l1&utm_medium=Cesty%20k%20sob%C4%9B&utm_source=Affiliate

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico