Zdroj: Pixabay.com

Co je v životě nejdůležitější? Jak se nám bude nejlépe tvořit? Svět je složen z energií, které se liší svou frekvencí. Co to pro nás znamená?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Jsme energie – frekvence, která nic netvoří, ale stahuje z éteru to, co již bylo vytvořeno. Ale to neznamená, že nejsme tvůrci, jsme tvůrci frekvence – našeho naladění. Už není podstatné, co děláme z vnějšku, ale co tvoříme uvnitř sebe sama. Jak jsme naladěni, co máme uvnitř – to se zhmotňuje navenek. A toto zhmotňování se čím dál tím více zrychluje. Nejdůležitější je tedy naše vnitřní naladění tady a teď.

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

Zvolili jsme si nový život, zvolili jsme si žít a tvořit dobro, a nyní začněme tvořit. A otázka samozřejmě zní, jak? Nejdříve tak, že si zvolíme jen to nejlepší pro sebe. Ale ne z pozice ega, ale z pozice srdce. Každý den si volíme, co chceme a co již ne.

Důležité je opustit naše strachy, už není možné je dále držet. Každý strach, který nepustíme se nám bude zhmotňovat, a to pak budeme zažívat a tvořit. Nyní opusťme strachy a důvěřujme samotnému procesu.

Představme si sebe jako čistý papír, plátno, které každý den začíná znovu podle toho, jak sám kdo chceme. Opusťme staré vzorce a programy. Nalaďujme se sami na sebe. Jsme energie – frekvence a podle našeho naladění se zhmotňuje a tvoří projevený svět.

Čím méně budeme tlačit a dělat, čím více budeme pociťovat klid a ladit se na svá srdce, tím lehčeji a rychleji se bude tvořit nový život – nové paradigma. 

Není to v našich rukách, ale v našem naladění.

Nalaďujme se každý sám za sebe na svůj vnitřní klid. Dostaňme se naším naladěním do bodu nula. Najednou pocítíme Nic a z tohoto Nic nechme v naladění tvořit naše Vědomí nový život za nás. Jen buďme v klidu a uvnitř své bytosti.

Není našim úkolem tvořit detaily, stejně bychom nevytvořili nic dokonalejšího než má Vědomí pro nás přichystané. Vše už je vytvořeno, my se jen nalaďujeme na to nejlepší a nejkrásnější pro nás. 

Jednoduchost a krása tohoto tvoření je v tom, když dokážeme opustit všechno, co jsme se doposud naučili a jen se každý den ladit na svůj vnitřní klid, na svůj střed celistvé dokonalé bytosti. A vše ostatní necháme na Vědomí, které přinese to nejlepší právě pro nás.

Prozřít můžeme všichni a hned teď, a už není potřeba se nic učit, něčím se probírat a hledat, stačí jen vše odevzdat a naladit se sami na sebe.

Vše se děje samo přesně tak, jak to potřebujeme každý z nás pro své nejvyšší dobro. Omezení ve skutečnosti neexistuje, to si tvoříme jen my sami ve své hlavě. Zbavme se omezení mysli (starých vzorců a programů) a všechno je najednou možné. Odvahu a moudrost na to již máme, jinak bychom nedočetli až sem.

Nyní je to na každém z nás. Nic zvenčí nepřijde, je to jen o jednotlivci a jeho naladění uvnitř.

Autorka: Mahulen Kisir

Zdroj: www.mahulen-tereza-kisir.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě