OT: aké je meno mojej duše, kde je môj domov a aké mám poslanie tu na Zemi?

 

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Tvé struktury mi připomínají polární záři! Vidím vesmírný paprsek z tvé hrudi, se kterým jsi spojen. Tam daleko ve tvé Domovině je bytost (podobná zdejšímu koni), je to tvůj věrný přítel a společník. Čeká na tebe, až naplníš svou Misi a zas se shledáte. Jeho jméno je Proskarion. Zavolej ho a ve snu se opět setkáte. Jsi rytíř Sedmého paprsku vesmírného řádu Nanebevzatých Mistrů.

Tvé jméno je Askerion Ahu Salem. Tvým posláním je rozsekat mečem vše, co není Pravda. Pracuješ v jemnohmotných úrovních láskou a světlem protínáš temnotu. Seskupuješ formy života a přenášíš je na určité souhvězdí. Jsi vlastně přenašeč, cestovatel v čase a prostoru, spolujezdec. Zde na Zemi si zakoušíš zdejší polaritu, abys více pochopil rozdíly v energiích a naučil se rozpoznávat. Čím více je někdo vzdálen od Světla, tím více tě to bolí a pálí, ale ty víš, že i on má šanci na změnu, je to jeho volba a odpovědnost. Můžeš podat pomocnou ruku. Pokud odmítne, poděkuj za zkušenost a jdi dál. Pokud ale budeš cítit bezpráví a nepravdu, zakroč.

Co se týče tvého zdravotního stavu , tak ti dám tuto radu: každý den se prosvětluj, mentálně se soustřeď na své fyzické tělo a Světlem ho očisti a znovu nabij. Vše bude v pořádku pak. Nezapomínej na sebe. Je třeba se zde o tělo starat. Jakákoliv nerovnováha v emočním poli, ovlivní tělo hmotné. Proto zařvi mohutným řevem a vše ze sebe odstraň. Vše potlačené, nevyřčené, bolavé. Rytíři povstaň ve své síle a na cestu se vydej. Tvůj věrný společník půjde s tebou a dokonáte svou pouť.

Doplnění na otázku, odkud jsem?
Nejsi navázán na určitou oblast ve Vesmíru jako mnozí. Pokud se však dostaneš na Pobřeží Slonoviny, je tam portál, kde se můžeš cítit velmi známě, takový pocit podobný, který lidé mají, když přijdou po letech tam, kde cítí domov, kde je jim dobře a kde mají vztahy a emoce. Samozřejmě se můžeš dostat i na dálku na toto místo a spojit se mentálně svým jemnohmotných vnímáním. Je potřeba „jen“ vypnout a soustředit se na svůj záměr.

Nová otázka: mám ešte jednu prosbu, otázku ohľadom môjho povolania, práce v tomto živote na zemi. Milujem prírodu, mám lesnícku školu, ale po pár rokoch práce v lese som robil v neslobode mnoho rokov policajta. som doma na výsluhovom dôchodku a dorábam rodinný domček. Ale, keďže na zemi sme v hmote, z niečoho treba žiť a stále častejšie a neúspešne sa zaoberám otázkou o mojom ďalšom povolaní.

Ach Askerione, ty vaše programy o neúspěšnosti. Uvědomte si, že jste tvořitelé, programátoři, takže jaký kód nabušíš do klávesnice, to tam bude! (pozn. Cel: Anabel má na mysli programátory, kteří tzv. buší kódy, to se tak říká v IT světě). 
Takže znovu chlapče: Jsem v procesu hledání svého nového zaměstnání/povolání/poslání, které mi přinese hojnost. Soustředím se na své srdce a hledám příležitost ve Vesmíru, která je se mnou v souladu. Vyslal jsem již paprsek s přáním a trpělivě čekám a sleduji synchronicity. Jsem svobodný v rozhodování. Mohu pracovat v přírodě a navázat na svou minulost, nebo mohu dělat zcela něco jiného, co dosud mi nepřišlo na mysl. Věřím, že vesmír se o mě postará a propouštím své strachy o peníze. Já ty strachy pouštím, teď….(přes dech a s úlevou vše propusť). Jsem svobodná, tvořivá bytost, Já jsem Askerion Ahu Salem a svým mečem protínám veškerou temnotu, která mě obklopuje a způsobuje mi programy strachu a zastrašování!

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png