Zdroj: Pixabay.com

Vědomě či nevědomě si všichni sami tvoříme realitu tím, čemu věnujeme pozornost a jak reagujeme na situace. Zamyslete se prosím nad tím, zda je ještě v životě některých z nás stále nezbytně nutné zabývat se žumpou, kterou nám předhazují mainstreamová korporátní média a věnovat jim pozornost.  

Například řešit politickou situaci či koronadivadlo v negativních emocích je stejně nesmyslné a toxické pro naši duši a tělo, jako dobrovolně vypít kyselinu a divit se že se necítíme dobře. Vnitřním bojem s čímkoliv, si nevědomě “objednáváte” utrpení a ne-moci.

Pokud se chcete cítit naplnění, šťastní a zdraví, rozhodně nehledejte řešení a spásu někde venku, mimo Vás. Nenajdete ji. Nikdo za Vás lepší svět neudělá, ten máme všichni uvnitř sebe, jen o tom zatím většina neví. Svět nezměníte, když se nezměníte vy, je to jen o Vašem rozhodnutí. Vy jste projektanti toho, co se Vám v životě děje, nikdo jiný není kompetentní říkat Vám, co máte dělat, čemu máte věnovat pozornost, čemu máte věřit a jak se máte cítit.  

Nemusíte být manipulováni a obíráni o energii a pak si jí doplňovat stěžováním si druhým lidem. Prohlédněte tuto hru a tvořte si život vědomě.  

Posuzováním a odsuzováním druhých, neustálým upínáním pozornosti na to, co druzí dělají podle Vás špatně, nejen že situaci k lepšímu nezměníte, ale ještě jí posílíte a vesmír Vám nabídne na zlatém podnose přesně to, co si nevědomě přitahujete, abyste se v tom mohli plácat echt, když jste si to vybrali a bude Vám to servírováno tak dlouho a s takovou intenzitou, dokud nepochopíte, že je vše jinak a že si vše vytváříte sami. 

Mimochodem, když na někoho ukazujete prstem, tři prsty míří právě na vás👈 Jinými slovy: Vztekáte se, co ten politik zase udělal a řekl? Vaší pozorností a emocemi energeticky nakrmený, tam bude “díky Vám” strašit rozhodně ještě velmi dlouho, zatímco Vaše energie odchází. Že to není vidět, tak to neexistuje? Wifi signál také okem nevidíme a funguje (někdy) velmi dobře. Vesmír Vám nedá to, co chcete, ale co pro pochopení a probuzení potřebujete. Když začnete vědomí naplňovat poznáním, pochopením a moudrostí, nikoliv jen inteligencí v levé mozkové hemisféře, mimo jiné Vám dojde, že náhody neexistují a že vše je do posledního zrnka písku navzájem propojené.  

Vyjděte z role oběti a přestaňte neustále remcat, jak je vše tragické, strašné a nespravedlivé, řešit a drbat druhé, ubývá Vám tím energie, imunita a přestávají fungovat samoléčebné procesy těla, o které se dobrovolně připravujete. Neodsuzujte, ale pozorujte. Zkuste si někdy třeba sednout na louce, vyprázdnit mysl a prostě jenom být. Bez ní se dají nalézat poklady. Pozorujte své myšlenky a emoce a pokud Vám v nich není dobře, změňte sebe. Úhel pohledu, svoje vnitřní nastavení, reakce na situace, staré nefunkční návyky, hluboko uložené podvědomé vzorce chování a reakcí na vzniklé situace … Když se rozhodnete převzít za sebe plně zodpovědnost a pochopíte že veškerou moc nad svým životem máte jen Vy, můžete “zázračně” změnit nejen své zdraví či vztahy, ale i realitu kolem Vás. Začíná to u myšlenky a rozhodnutí vyjít ze zaběhlých kolejí.

Říkáte si … je to všechno sice hezké, ale co s tím? Zdraví jde do háje a už Vám dochází, že klasická medicína, především u chronických nemocí neléčí příčinu, ale důsledky? Že Vám “pan doktor” místo nalézání příčin předepíše jedovaté pilule, které způsobují další a další obtíže? Pokud svoji moc stále dáváte někomu, kdo pouze přelepuje varovné kontrolky těla, aby nesvítili a vy uvěříte tomu že chemií či operací za Vás někdo něco vyřeší, jste na pomyslné větvi, do které úporně a bezhlavě řežete. Z tohoto bludného kruhu a matrixu se dá “po Anglicku” odejít už pouhým uvědoměním si že jen Vy máte možnost volby. Někdo si ale libuje setrvávat v roli oběti a své nemoci si vyloženě podvědomě hýčká, aby si měl na co stěžovat a ve skutečnosti nechce vystoupit ze svých mentálních a jiných návyků a čeká že za něj někdo mávne proutkem a bude vyléčený. Tak to rozhodně nefunguje.

 

Autor: Roman Pavlíček – Terapeut, léčitel a průvodce vědomým životem


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě