Zdroj: Thestargateexperienceacademy.com

Toto živé vysílání Hvězdné Brány ZDARMA se bude konat po čtyři dny – od 30. dubna do 3. Května 2020. Bude probíhat formou tří hodinových relací každý den, a to vždy od 19:00 do 22:30 h Středoevropského času, abychom společně vytvořili energetické pole s velmi silným vlivem. Vysílaní bude v Angličtině s překladem do 10 dalších jazyků, včetně Češtiny.

Záměrem tohoto online setkání je podpořit nás všechny (tisíce lidí z celého světa) ke zvýšení – a udržení – našich vibrací na vysoké úrovni, abychom se znovu vyladili na své individuální i globální potenciály a vědomě dokázali vytvořit novou realitu pro Zemi.  

Tento prožitek je posílen Hvězdnou bránou, posvátnou geometrickou strukturou se schopností vytvořit vědomé a mocné energie. Energie, které vás dokáží během několika okamžiků a bez jakéhokoli úsilí uvést do hluboké meditace multidimenzionálního prožitku.

“Nyní je příležitost změnit způsob, jakým Vaš svět funguje, ne demonstracemi, ale zvýšením Vašich vibrací a dodáním vice lásky do Vaší existence.” – Alcazar (Průvodce Hvězdné brány).

Co je to hvězdná brána

Hvězdná brána je interdimenzionální vstup, svěřený Prageetovi (Kalifornie, USA), jenž bránu vytvořil v roce 1989. V roce 2012 se k práci s Hvězdnou bránou připojila také Prageetova partnerka Julianne. Zde je jejich rozhovor na Cestach k sobe: https://www.cestyksobe.cz/alcazar-hvezdna-brana-energie-meditace-vyssi-vedomi-stargate-energy-meditation-superconsciousness/32568

Hvězdná brána byla darována lidstvu, aby podpořila změny, které se odehrávají během transformace, tedy nyní. Je to galaktická technologie, která snadno zvyšuje vibrace a uvede jedince do hlubokého meditativního stavu.  

Hvězdná brána je vědomá geometrická forma obsahující několik vrstev posvátné geometrie, která vytváří silné, multidimenzionální energetické pole. Toto laskavé energetické pole funguje velmi jedinečným způsobem. Každý jednotlivec je v přítomnosti Hvězdné brány rozpoznán a je mu poskytnuta pomoc způsobem, který je v danou chvíli nejvhodnější. To zahrnuje léčení a rovnováhu fyzického těla; jasnost pochopení a zásadní vhledy pro mentální tělo; hlubokou relaxaci a odstranění stresu z emocionálního těla. Lze odstranit osobní karmu, aktivovat léčitelské schopnosti a mohou se spustit i vzpomínky na minulé životy.

Nemusíte nic “dělat”. Všechny tyto změny přicházejí během vedených meditací díky zvýšení vibrační frekvence jednotlivce. Spící části multidimenzionálních vláken DNA jsou stimulovány k probuzení, což vede k většímu uvědomění a k růstu duchovní přítomnosti ve vás.

Často jsou přizvány různé bytosti vyšších dimenzí, aby byly přítomny v místnosti. Bytosti andělských říší, duchové přírody, hvězdné rodiny jako Plejáďané, Arkturiáni a Hathoři, Gaia, Vzestoupení Mistři, Božské ženství a Galaktičtí velitelé jsou někteří z těch, kteří se k nám mohou připojit.

Tito návštěvníci mají velmi specifický účel. Jak naše energetické pole začíná rezonovat s jejich, začíná to aktivovat aspekty naší DNA, která obsahuje obrovské množství informací a vzpomínek, stejně jako dovednosti a schopnosti, které byly dosud ukryty v nás. To vytváří možnost změn, které budou v souladu s vaším vyšším já a smyslem vašeho života, to vše bez většího úsilí.

Více informací o česky tlumočeném vysílaní najdete zde:

https://www.thestargateexperienceacademy.com/Czech-emergence

Více informací česky najdete zde :

https://stargate-experience.webnode.cz/

https://www.thestargateexperienceacademy.com/

Více informací o vysílání v Angličtině najdete zde:

https://www.thestargateexperienceacademy.com/emergence

A také krátká videopozvánka v Angličtině (a zároveň shrnutí, co to je Hvězdná brána):

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=b0mZ8sGcv-w&feature=emb_logo


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě