Milí přátelé, rádi bychom upozornili na možné problémy, které mohou nastat, pokud se vydáte do Peru nebo jiných Jihoamerických států za šamanskými rituály sami, nevybaveni instrukcemi, neznalí místních poměrů. Nechceme tyto informace zveřejňovat proto, abychom někoho strašili, ale vycházíme z dlouhodobého pozorování a přijímání zpráv od lidí, kteří takovéto cesty podnikli a nemají právě příjemné zkušenosti. Myslíme si, že je lepší vědět, než nevědět.

 

Jde o to, že někteří, asi převážně mladí a odvážní, nebo lidé s vážnými zdravotními problémy, kteří si myslí, že už “nemají co ztratit” se vydají za šamanskými rituály sami. Bez informací o tom, jak v těchto zemích funguje realita. Jede se tam proto, že člověk chce poznat to, co mu v Evropě chybí, slyšel, že u šamanů je možné se vyléčit, rozvinout si své mimořádné schopnosti. Ano, toto je vážně možné. Jednoduše by se dalo říci, jsou to země, z našeho pohledu, NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ. A tak to doopravdy i je. Ale jako je možné se zde vyléčit, rozvinout si své jasnovidné a léčitelské schopnosti výrazně rychleji a snadněji než u nás v Evropě, tak je i možné prožít opak. Stát se obětí podvodníka vydávajícího se za šamana. Pokud to bude hlupák, který nic neumí, tak to bude ještě v pořádku. Přijdete jen o peníze a čas. Ale v Jižní Americe jsou i tzv. Černí mágové. Jsou to šamani, kteří zabíjejí a připoutávají lidi k sobě energeticky a stávají se velmi nemilosrdními upíry naší životní síly, energie života. Člověk bez jasnovidných schopností není schopný tento rozdíl poznat a během jednoho kratičkého rituálu s takovým ČERNÝM MÁGEM vydávajícím se za šamana dokáže takový černý mág člověka nadlouho na sebe energeticky napojit. A tak jak se mu bude chtít, nebo bude potřebovat, bude vás ovládat, trápit, vysávat energii a kdykoliv může i zabít. I po smrti v nehmotné podobě můžete být potom jeho zajatcem. Tento stav může trvat tak dlouho, dokud neprojdete zase rituál s někým, kdo je dost silný a dokáže tuto energii vidět a osvobodit vás od ní. Bohužel, i takovéto věci se dějí.

 

Dokonce si myslím, že v současné době je takovýchto obětí mezi námi docela dost. Problém mohl vzniknout již v dřívějších životech a je to možné pozorovat tehdy, když míváme občas silné záchvaty zla, smutku nebo vzteku, že bychom byli schopní ubližovat druhým. Je to způsobeno pro nás neviditelnými energiemi, které nás ovládají a mohou kdykoliv s námi manipulovat. Je pro ně výhodné nás nechat žít, ale trápit nás a tím z nás vysávat životní silu. Člověk je tak vlastně napojený na konkrétní entitu, klidně to může být i bytost, které se poddala a slouží negativním silám. Je smutné takové věci psát, ale zdá se, že je lepší spíše vědět, že se takové věci dějí, nežli nevědět. Přichází nám stále více zpráv a mailů, kdy řešíte takové připoutání. Často ani nemůžeme uvěřit, že je něco takového opravdu možné, než se nám to stane. Proto prosím buďte opatrní na to, s kým a kde jaké rituály podstupujete.

 

Je možné se před takovými situacemi chránit. Nejlepší ochrana je silně aktivní centrum v hrudi, kdy si k sobě a do svého okolí přitahujeme jen hodné a příjemné lidi, kteří nám neublíží. Vyzařujeme do okolí energii, která negativní záměry odráží a nikoho takového k nám nepustí. Proto doporučujeme pracovat s energetickým centrem v hrudi a také s temenem. A hlavně nebýt naivní a neinformovaní. Omlouváme se za tyto řádky, ale lepší je prevence.

 

ZDROJ: http://www.petr-chobot.eu/cs/novinka/upozorneni-na-mozne-problemy-pro-ty-kteri-se-vydavaji-do-peru-za-samanskymi-ritualy-na-vlastni-pest

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png