Archív všech odvysílaných pořadů naleznete na webu http://www.svobodny-vysilac.cz/

Vážení přátelé,

hned v úterý 24.6. uslyšíte již od 13.00hod vysílání spolupracovníka M.Marcikána z Kadaně až do 16.30hod, kdy začíná pořad, který jsem nazval Interakce v akci. Úspěšný pořad o věcech, které se týkají náš všech a s kterými se chcete svěřit ostatním posluchačům rádia Svobodný vysílač CS. Vše samozřejmě v duchu Svobodného vysílače CS.
Pořad by měl mít konstruktivní vyústění! Nadávání, špehování, poukazování na zlodějiny, lobby, křiváctví bez sdělení, co s tím komplexně udělat, přináší jen negativní emoce a rozkol mezi lidmi. Toho se zhostily a na Vás posílají mainstreamová média a sami vidíte, co to se společností tropí!
Zkusíme to jinak?
V úterý 24.6 je připraven od 19.00hod další ŽIVÝ pořad – týdenní seriál s Miroslavem zelenkou s názvem Všechno je jinak-zřejmě i budoucnost. Tentokrát se zvolilo velmi těžké téma Základní principy Teoversa a poznání – tak jsem na Vás, ale i na sebe, zvědav!
Ve středu nás čeká opět vysílání od 13.00hod s J.Korálem v pořadu Zprávy s názorem a pak mj. pořad ŽIVĚ s Janou Karáskovou (studnicí informací) od 16.30hod. na téma Free Energy a mnoho jiného, co s tím třeba i souvisí.
A aby tohoto tématu nebylo dost, pozval jsem k nám do studia hned ve čtvrtek 26.6 následujícího dne ve stejnou dobu od 16.30hod. Michala Peštu, který o volných energiích ví opravdu mnoho – takže opět téma Volné energie tentokrát v jiném podání.
A ve čtvrtek 26.6. od 19.00hod ještě jedno ŽIVÉ vysílání s Ing. Liborem Mikšem (možná bude ještě jiný host) již po čtvrté na téma Reforma společnosti a shrnutí předcházejících pořadů o možné změně tohoto současného zahnívajícího a bortícího se systému na systém spolupracující bezúročný a to nenásilnou a opravdu demokraickou cestou. Že to nelze? Poslouchejte od 19hod. na Svobodném vysílači CS!
…a není toho dost na tento týden?
Svobodný vysílač CS  si naladíte na www.svobodny-vysilac.cz
Během všech ŽIVÝCH pořadů vysílaných z plzeňského studi Svobodného vysílače CS volejte se svými náměty k věci (nejlépe konstruktivními) na tel. 608121419 a budete přepojeni do živého vysílání.
kolektiv SVCS přeje příjemný a inspirativní poslech

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png