Zdroj: Pixabay.com
24.7. ve 4h36 nastává úplněk ve vzdušném znamení Vodnáře. Vodnářský úplněk přináší tato témata: originalita, svoboda, volnomyšlenkářství, intuice, přátelství. Nyní můžeme pracovat na uvědomění si nakolik autentický život žijeme -případně můžeme pátrat po důvodu, proč stále setrváváme v zajetých kolejích různých zvyků a návyků, proč žijeme dle vzorce, který nám předkládá někdo jiný, můžeme si uvědomit, nakolik se necháváme ovládat názory “většiny” a od tohoto vzorce se odpoutat. Je čas projevit své skutečné, přirozené a autentické Já, vyjádřit vlastní názor, žít svobodný život. Jak vše jsme zvládli se ukáže o druhém Vodnářském úplňku (ano je to vyjimečné) jež bude 22.8.2021.
Den před úplňkem 23.7. můžeme věnovat vnitřní práci, která nám pomůže dosáhnout svobody a originality. V tuto dobu se tak “zasadí semínko”, které může klíčit celý měsíc do následného Vodnářského úplňku.
Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova/

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě