Úplněk ve Střelci ♐️

views 1 013 datum 26. 5. 2021
Zdroj Pixabay.com

26.5.ve 13h13 kulminuje úplněk ve znamení Střelce. Tento úplněk se spojen se zatměním Luny. Úplněk ve Střelci znamená , že Slunce v Blížencích je v opozici na Lunu ve Střelci. Úplněk se odehrává na 6°stupni znamení Střelce a Blížence (obzvláště pro lidi jež mají okolo těchto stupňů Slunce, Lunu či osobní planety bude tento úplněk velice podstatný a také pro ty, jež mají planety okolo 6° stupně Ryb a Panny). Slunce v Blížencích a Luna ve Střelci jsou ve volnější kvadratuře na Jupiter v Rybách (jež je aktuálně na 2°Ryb)

Téma Střelce je: svoboda, víra, životní filosofie, hledání životního smyslu, volnost, pohyb, vize, sny, ideály, to co nás baví a co nás naplňuje. Téma Blíženců je: komunikace, předávání a přijímání informací, média, sdružování, kontakty, krátké cesty, poznávání nových věcí a lidí. Téma obou znamení je vzdělávání a rozšiřování duševního (Blíženci) a duchovního obzoru (Střelec). Tato témata se nyní zesílí nejen u Blíženců a Střelců ale samozřejmě i u nás všech.

Nyní máme velkou šanci uvědomit si, podstatnou důležitost víry (Střelec, vládce Střelce Jupiter se aktuálně nachází ve znamení Ryb), a komunikace - uvědomit si sílu a moc slova. S čím se spojuje síla médií (televize, internet, noviny atd.) Také si máme šanci uvědomit, že mainstreamová média "slouží systému" (politickým stranám jež mezi sebou přirozeně bojují o moc) a tudíž, že mainstreamové média NEJSOU OBJEKTIVNÍ A SKRZE PODÁVÁNE INFORMACE LIDMI MANIPULUJÍ (Merkur a Venuše v Blížencích jsou v napěťové kvadratuře ve znamení Ryb -tento aspekt varuje před přílišnou naivitou a důvěřivostí). Nyní více než kdy jindy je důležité SEBEVZDĚLÁVÁNÍ ( samostatné vyhledávání informací a kritické posouzení informací, které jsou nám skrze média předávána) a také ROZVOJ INTUICE - dobře rozvinutá intuice nám umožní rozlišit to, která informace je pro nás důležitá od té které je veskrze manipulativní a je důležitá pro ty, jež se snaží tuto informaci lidem vnutit (samozřejmě v pozadí těchto informací je buď touha po moci či touha po zbohatnutí - na tomto principu v podstatě funguje celý farmaceutický systém jemuž nejde v první řadě o zdraví lidí, ale o vlastní zbohatnutí)

Co se týče cestování a volného a svobodného sdružování lidí, jsou tyto oblasti nyní omezovány (Saturn ve Vodnáři) pod záminkou "ochrany zdraví občanů" - zdraví občanů by však ve svobodném a demokratickém světě mělo být ponecháno občanům samotným -aby se sami rozhodli co pro své zdraví udělají a nikoliv různými nařízeními a restrikcemi vnucováno - a ti, kteří tato nařízení nechtějí akceptovat jsou stíhání - to je praktika fašistického systému, nikoliv demokratického systému. Je na zvážení každého z nás v jakém systému chce žít. Svoboda je velké téma Saturna ve Vodnáři.

Střelecký úplněk nám tedy dává možnost zaměřit se na vlastní sny, cíle, ideály, na to co nás život naplňuje a obohacuje, na svobodu žití a bytí. Pokud se rozhodnete praktikovat určit vnitřní práci s nastavením těchto témat ve svém životě (ať už pomocí meditace či jiných praktik), doporučuji den před úplňkem (tedy 25.5.) kdy energie úplňku kulminuje. Témata tohoto úplňku jsou však aktuální až do novoluní v Blížencích jež nastává 10.6.🍀
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico