Úplněk ve Lvu ♌️ - 16.2. v 17h56 nastává úplněk ve Lvu

datum 15. 2. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Měsíc může ovlivňovat lidskou psychiku – z astrologického hlediska je zodpovědný za emoce. Během úplňku mohou někteří lidé prožívat opravdu silné emoce, a to jak ty pozitivní, tak negativní. Dostavit se může úzkost a změny nálad. Úplněk také zvyšuje agresivitu a podrážděnost, zaregistrovat můžete také zvýšenou nervozitu. Úplněk je nejčastěji spojován se spánkem. Někdo trpí silnou nespavostí, jiný prožívá velmi divoké a barvité sny. S úplňkem je spojováno špatné hojení ran, takže pokud vás čeká operace, rozmyslete si, zda chcete rekonvalescenci podstoupit během úplňku. Samozřejmě, pokud to situace dovolí. U žen zesiluje úplněk plodnost, takže pokud toužíte po miminku, o úplňku je ten správný čas to zkusit. Úplňková plodnost se nevyhýbá ani živočichům – koráli i jiní mořští živočichové se rozmnožují právě po fázi úplňku.


Všechny síly úplňku se pak koncentrují do tří předcházejících dnů!
Energie "Lvího úplňku je ohnivá, vášnivá a tvůrčí. Lvi uzavírají jedno období. Úplněk ve Lvu nás nabádá :”žij naplno, tvoř, hraj si, miluj”. Nyní není vhodná doba pro machinace s nemovitostmi. Nákup ani prodej domu či bytu se v tento čas nedoporučuje. Neuzavírejte ani nepodepisujte žádné smlouvy. Také je třeba hlídat si ego. V tento den je v plné síle. Lev je na fyzickém těle spojen se srdcem, krevním oběhem a hrudní páteří. Na těchto částech těla by neměly být prováděny žádné lékařské zákroky. Pokud chcete mít zdravé srdce dávejte lásku druhým i sobě sama.


Nyní se můžeme zaměřit na rozvoj vlastních tvůrčích schopností. Tvořme a hrajme si - tato činnost nám přinese radost do života a zvýšíme si tak hladinu energie. Když jsme byli malé děti tak jsme všichni tvořili, aniž bychom posuzovali jak moc jsou naše umělecké výtvory "dobré". Tvořili jsme, protože jsme z toho měli radost - a to je hlavní podstata tvorby - radost z ní.


Vyjádřeme druhým svou lásku. Venuše a Mars se nyní nacházejí v konjunkci což je ideální čas pro milování.

Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico