Úplněk v raku a poselství do nového roku

datum 29. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com
Namaste milí přátelé,
je zde poslední úplněk letošního roku, který nastává dne 30.12.2020 ve znamení Raka.
CO MŮŽEME ČEKAT OD PŘÍCHOZÍCH ENERGIÍCH?
Z pohledu numerologie přináší číslo 30 ráznost a přináší velmi silné energie. Otevírá se další brána a to také poslední v tomto roce. Je potřeba si dát pozor na sílu našich vyřčených slov, protože v tom bude velká síla. Pamatujte, že jsme všichni tvůrci, a tak co vyšlete ve vašich myšlenkách, to se objeví a projeví v realitě.
Přináší také vizionářské vhledy, naladění se na naší duši, naší podstatu, a proto je vhodné v tomto čase obrátit naší pozornost na nás samotné a to také proto, že končí rok 2020 a my můžeme popřemýšlet o tom, co nám tento rok přinesl a co nám vzal, co jsme už odevzdali minulosti, co jsme nechali v minulosti a kam směřujeme a jakou budoucnost si chceme vytvořit.
Je to vhodný čas pro uspořádání života a ukončení všeho, co nám již neslouží.
Využijte svého humoru a udělejte si radost, najděte si to, co vás pobaví, rozveselí.
Zadejte si přání, své záměry do Vesmíru, spojte se s ním ze svého srdce a otevřete se novým vyhlídkám a případným změnám.
Také zvažte vaši finanční situaci a udělejte si nové plány v oblasti peněz a materiálního zajištění. Otevřete se plné hojnosti, která je tu pro nás pro všechny. Není potřeba nijak strádat, a tak je potřeba si udělat pořádek i ve svém myšlení.
I při ztrátách je potřeba zachovat klid, protože z pozice našeho klidu můžeme tvořit to dobré a lepší pro nás, protože každý máme v sobě tuto moc a sílu a můžeme žít život v hojnosti.
V každém případě se snažte zachovávat ve všem rovnováhu.
Račí energie jsou pod energií Luny, a proto můžeme pocítit větší emocionálními výkyvy a změny nálad. Pod těmito energiemi budeme také citlivější, vnímavější, vztahovační či náladoví. Je potřeba si to uvědomit a pracovat s těmito emocemi.
Naše pozornost se také bude ubírat směrem k našemu rodičovství, vztahu s dětmi, rodem a rodinou a to nejen tou fyzickou, ale také tou hvězdnou (o tom více v poselství).
Uvědomte si tedy, co pro vás rodina znamená, co jsou pro vás rodiče, děti, ale také rodná země, půda, váš dům, vaše rodinné zázemí...
Pohlídejte si sílu, která působí během tohoto úplňku a má účinky a vliv na plíce, hruď, žaludek, játra a žlučník. Ženské orgány, prsa a dělohu.
Pod vlivem těchto energií jsme neklidní a naše emoce můžou být přehnané. Je čas věnovat naši pozornost sami sobě, našemu vnitřnímu světu a také vnímat naše tělo, jako zázrak.
Je potřeba milovat sami sebe, brát se takovými, jací jsme a vnímat se jako jedinečné a originální bytosti.
Zapalte si růžovou svíčku, obklopte se růžovou barvou či kameny Růženíny. Pusťte si příjemnou hudbu a obklopte se energií lásky, kterou pak můžete vyslat z vašich srdcí druhým lidem.
Zaměřte se na to, jak můžete růst, zdokonalit se a poučit se ze svých zkušeností.
Buďte více na pozoru a bdělými.
Věřte, že jste se ze svých zkušeností poučili a nebudete opakovat stejné chyby.
Netlačte na sebe, buďte sami sebou a s nikým se nesnažte soutěžit. Uvolněte v sobě všechny tlaky, které v sobě máte.
Pamatujte, že jsme silou, kterou hledáme. Každý z nás je spojený s Vesmírem a životem a my můžeme vše, co chceme a žít NEBE NA ZEMI.
ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Mějte na paměti, že když něco neslouží vašemu nejvyššímu dobru, neslouží to určitě ani nejvyššímu dobru těch kolem vás. Proto se zbavte falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře.
Zklidněte se a nalaďte se na své Vyšší já. Poté se ze stavu hlubokého vnitřního klidu spontánně a s lehkostí rozhodněte.
Afirmace:
Rozhoduji se pro své nejvyšší dobro.
POSELSTVÍ
Milovaní,
již není třeba se složitě s námi hvězdnými bratry a sestrami napojovat-spojovat. Stačí jen ze srdce pomyslet a naladit se na nás či božský Zdroj nejvyššího vědomí a DĚJE SE.
Nové energie, které k vám proudí, již toto umožňují. Zrychlil se proud vědomí. Naše vzájemná vlákna – světelná vlákna jsou zesílena, a proto je naše komunikace jednodušší.
Nechť každý, kdo ucítí propojení či má přání být propojen a poznat svůj domov, svoji rodinu, Stvořitelovu energii či jakoukoliv světelnou bytost a jeho srdce je v lásce otevřené, pak se můžeme navzájem otevřít.
Toto je POKROK, POSUN VE VĚDOMÍ, který jste udělali.
Již nemusíte používat prostředníky k tomu, aby vám umožnili předat vzkaz, ale můžete to zkusit JIŽ SAMI.
Zkuste to v plném otevření v lásce a klidu a navažte spojení s námi – čekáme na to a radujeme se z tohoto posunu, protože tak jsme si opět blíž a můžeme vytvářet blízké vztahy s vámi a velmi nás to těší.
Je to další krok vzestupu k nám, do vyšších dimenzí bytí.
Mějte srdce otevřená, stejně jako proud vašich myšlenek a přijměte nové kódy, informace v proudu energiích, které k vám přichází.
Věnujte pozornost jen hlasu svého srdce a nezaobírejte se tím, co se děje ve vnější realitě bytí. Nejdůležitější pohled je do nitra – vnitřního chrámu vaší duše a srdce, z něhož si pak tvořte to, co potřebujete k vašemu životu. Tvořte novou realitu života a jen takovou, jakou VY SAMI CHCETE!
Není potřeba se nechat jakkoli ovlivňovat a manipulovat tím, co se děje kolem vás.
VŠE JE O VÁS A NA VÁS!
Milujeme vás a těšíme se na naše spojení směrem k nám.
Přijato 27.12.2020
Můžete si ho poslechnout také v audio verzi na mém youtube kanálu zde: https://www.youtube.com/watch?v=IQEjU0RgfnU
Přátelé, přeji všem zajímavý, úspěšný, šťastný, láskyplný, radostný nový rok. Ať vám přinese to, co si přejete a vytvoříte a je zalitý světlem a láskou vašich otevřených srdcí.
Nechť změny, které přijdou do našich životů jsou pro nás pozitivní a jednáme a činíme vždy jen z pozice naší intuice a srdce.❤🥰🙏🌟😇
S láskou
Lucie Lila💗

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico