Úplněk v Panně ♍️

datum 17. 3. 2022
Zdroj: Pixabay.com

18.3. v 8h17 nastává úplněk v Panně. Slunce v Rybách se nachází ve volnější konjunkci s Neptunem, jak Slunce v Rybách tak Luna v Panně mají harmonické vazby na Pluto v Kozorohu. Panny ukončují jeden cyklus.


Tato fáze lunárního cyklu (úplněk) má na lidské tělo nejsilnější účinky. A nejen na něj! I příroda silně reaguje na tuto fázi. Především pak příliv a odliv, které jsou během úplňku (ale i během novu) nejsilnější.
Měsíc může ovlivňovat lidskou psychiku – z astrologického hlediska je zodpovědný za emoce. Během úplňku mohou někteří lidé prožívat opravdu silné emoce, a to jak ty pozitivní, tak negativní. Dostavit se může úzkost a změny nálad. Úplněk také zvyšuje agresivitu a podrážděnost, zaregistrovat můžete také zvýšenou nervozitu. Úplněk je nejčastěji spojován se spánkem. Někdo trpí silnou nespavostí, jiný prožívá velmi divoké a barvité sny. S úplňkem je spojováno špatné hojení ran, takže pokud vás čeká operace, rozmyslete si, zda chcete rekonvalescenci podstoupit během úplňku. Samozřejmě, pokud to situace dovolí. U žen zesiluje úplněk plodnost, takže pokud toužíte po miminku, o úplňku je ten správný čas to zkusit. Úplňková plodnost se nevyhýbá ani živočichům – koráli i jiní mořští živočichové se rozmnožují právě po fázi úplňku.


Všechny síly úplňku se pak koncentrují do tří předcházejících dnů!
Úplněk v Panně směřuje naši pozornost k “úklidu” našeho života jak vnějšího tak vnitřního a k péči o vlastní zdraví. Neptun stojící u Slunce v Rybách nám ukazuje že přílišné kritizování a lpění na detailech životu ani našemu zdraví příliš nesvědčí, je třeba být více tolerantní, více důvěřovat “proudu života” který nás zavede přesně tam, kde máme být.


Příznivé aspekty od Pluta napomáhají jak regeneraci tak transformaci - máme sílu i odvahu provést ozdravující změny ve svém životě. Panna ovládá v našem těle zažívání, tenké střevo, slinivku – tyto orgány jsou nyní velice citlivé a můžeme je podpořit tím, že odlehčíme svou stravu nebo si dáme krátký půst. Problémy se zažíváním poukazují na to, že ve svém životě nemůžeme něco “strávit” - měli bychom zjistit co to je a ze svého života dané věci či situace odstranit či je změnit.


Během tohoto úplňku se Venuše ve Vodnáři nachází v konjunkci s Marsem a obě tělesa jsou v dynamickém a napěťovém aspektu na Uran v Býku - můžeme učinit ozdravné změny v oblasti partnerských vztahů - pozor však na příliš impulzivní a nepromyšlená rozhodnutí.

Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico