Naše zdraví je v současném světě vystaveno obrovskému množství negativních vlivů z vnějšího prostředí, ať už to jsou těžké kovy, průmyslové chemikálie, volné radikály nebo jiné toxiny. Tyto látky se navazují na lidské tělo, ovlivňují tak jeho funkčnost a mohou tím způsobovat různá civilizační onemocnění, oslabování imunitního systému, únavu a zhoršování celkové kondice a vitality a vytvářet dokonce i psychické problémy.

Jako selektivní antioxidant působí molekulární vodík, dokáže likvidovat škodlivé volné radikály přímo v buňce. Oproti jiným antioxidantům má výhodu díky velikosti svých molekul – molekuly vodíku jsou tak malé, že dokáží pronikat bez zábran do všech částí organismu až na buněčné úrovni, a to například i do oblasti mozku a nervové soustavy, proto také vodíková metoda je jedna z mála, která ovlivňuje naši psychosomatiku. Působí jako protizánětlivý činitel, urychluje procesy hojení a regenerace, působí preventivně proti mnohým civilizačním chorobám, zpomaluje proces stárnutí. Na mnohé účinky molekulárního vodíku navíc není třeba čekat týdny – téměř okamžitě odstraňuje únavu a dodá více energie a vitality. Vodíkové kapsle se skvělými výsledky užívají i mnozí profesionální sportovci při svých náročných trénincích.

Pokud začleníme molekulární vodík do našeho každodenního života, bude to pro nás mít blahodárný efekt i v dlouhodobém pohledu. Každodenní užívání molekulárního vodíku má totiž tzv. “načítací efekt”. Dlouhodobá neutralizace metabolických kyselin vede nejen k ozdravení těla, ale i zklidnění mysli a řešení psychických potíží. Optimalizuje mimo jiné účinky meditace.

Proto by Vám společnost H2 Europe ráda představila exkluzivní novinky ze svého sortimentu – produkty, které přinášejí unikátní přírodní řešení pro očistu a regeneraci Vašeho těla i mysli, a které tak mohou být odpovědí na řadu problémů, s kterými se potýkáme.

Recovery H2 Inside jsou kapsle, které v organismu uvolňují molekulární vodík.

Podívejte se na nevšední zkušenost jedné z mnoha spokojených zákaznic: https://www.youtube.com/watch?v=wKa42iOHBV4

Druhým přípravkem v produktové řadě H2 Europe je SiberActive, který je zaměřen na detoxikaci a očistu organismu. SiberActive je speciálně upravená směs s Čagou sibiřskou, která dokáže z organismu odstranit těžké kovy, průmyslové chemikálie či radioaktivní látky. SiberActive je nejen vysoce účinný při detoxikaci organismu, ale má také příjemnou mandlovou chuť, díky které je jeho každodenní konzumace potěšením. Můžete jej přidat do bílého jogurtu, cereálií, kefíru, do koktejlů nebo do vody.

Recovery H2 Inside a SiberActive se navíc báječně doplňují.

Nutno říct, že RecoveryH2 Inside a SiberActive užívám krátkou dobu, ale i přesto již vidím výsledky. Pro mě byla největším trápením nepravidelná menstruace
doprovázená silnými bolestmi. Nyní mohu říci, že se cyklus začíná upravovat a bolesti se zmírnily o 80%. Netrápí mě výkyvy nálad před očekávanou menstruací, podrážděnost zmizela, jsem více v pohodě. Jako další výborný aspekt vnímám zkvalitnění spánku, což se odráží do mé pohody v běžném dni.
Bc. Pavlína Skotnicová

Pokud Vás tyto produkty zaujaly, nabízíme Vám jedinečnou možnost získat vzorky na vyzkoušení zcela zdarma!
Stačí napsat email na info@h2europe.company, nebo zavolat na tel.: +420 777 725 728‬ uvést Vaši doručovací adresu a jednorázově Vám bude zaslán 1x vzorek požadovaného produktu zcela zdarma. Více informací naleznete na: www.h2europe.company

Celý rozhovor o Léčení molekulárním vodíkem můžete zhlédnout ZDE.

Autor: h2europe.company


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě