UMH systém - živá voda přímo z kohoutku

datum 26. 11. 2021
Zdroj: LIFE ENERGY BOOST

Voda je často tou nejpodceňovanější veličinou v rovnici optimálního zdraví. Všichni dobře víme, že jsme ze dvou třetin voda, ale možná většina už neví, že molekuly vody jsou tak malé, že dvě třetiny se promítají do 99% našich molekul.

Dle zjištění dr. Josepha Mercola a dr. Geralda Pollacka voda v našich buňkách funguje ve "čtvrtém gelovém skupenství", které má zásadní důsledky pro lidské zdraví - je to skutečná "živá voda" s vlastnostmi zcela odlišnými od "obyčejné" vody.

Voda ve zdravých buňkách a tělesných tekutinách je složená z molekul H3O2 řazených do stabilní hexagonální (šestiúhelníkové) mřížky. Kromě toho živá voda vykazuje vyšší (téměř gelovou) viskozitu, silnou absorpci infračerveného světla, je mnohem uspořádanější a zásaditější, a má negativní náboj (negativní elektrický potenciál), díky němuž dokáže naše buňky mnohem více hydratovat.

Podle dr. Pollacka existují přesvědčivé důkazy, že živá voda může skutečně zachránit život či pomoci udržet jeho kvalitu.

Výzkum dr. Jhona prokázal, že voda ve zdravém těle je silně hexagonální, ale s určitým procentem pentagonální (pětiúhelníkové) vody. Vyšší než průměrné množství pětiúhelníkové vody v těle je spojeno s chorobnými stavy jako rakovina a diabetes. Nádory obsahují více pentagonální vody než zdravá tkáň. Dále odhalil, že nadbytek minerálních aniontů, jako je tomu u kyselé vody, má tendenci rozpouštět hexagonální struktury a metabolismus se stává stále více neefektivní. To způsobuje, že osoby s nadměrnou kyselinou mají nízkou spotřebu energie a trpí všemi druhy zdravotních problémů. Aby např. krev zůstala funkční, chrání svou hexagonální vodní strukturu udržováním hodnoty pH 7,4.

Zdá se, že celkový pokles zdraví s postupujícím věkem silně souvisí s dehydratací celého těla. Buňky nemohou pojmout dostatek vody pro optimální funkce.

Když pijeme „normální“ vodu, tělo potřebuje použít vlastní zásobu bioenergie (energie životních sil), aby tuto vodu povzbudilo a strukturovalo. Nicméně, s močením a pocením tělo ztrácí svou energizovanou vodu. Je to neustálý odtok našich zásob bioenergie, a jak stárneme, můžeme dokonce stárnout rychleji, čím více pijeme tuto „normální“ nebo-li „mrtvou“ vodu.

S postupujícím věkem se tělo dehydratuje ne proto, že nepijeme dost vody, ale proto, že nemůžeme udržet vodu v našich buňkách. Chybí nám bioenergie, která by účinně aktivovala a účinně metabolizovala a detoxikovala vodu. Kojenci jsou tvořeni asi z 80% hmotnosti z vody, ale když máme 80 let, naše hladina vody může klesnout pod 50%. To pak zhoršuje vstřebávání vitamínů a minerálů a způsobuje všechny druhy zdravotních problémů. Vnější známky stárnutí naznačují, co se děje s našimi buňkami. Množství vody uvnitř buněk je sníženo a buňky se smršťují jako kůže, zatímco voda mimo buňky se zvyšuje v procentech.

Řešením nedostatku živé vody v těle je tak její každodenní konzumace. Např. čerstvě utržená, syrová, organická zelenina a ovoce obsahují živou vodu, ale průmyslovým zemědělstvím, dlouhou dobou přepravy a skladováním klesá její obsah na nízkou úroveň.

Dr. Pollack zjistil, že jak velmi čisté ledovcové a hlubinné vody, tak i voda z vířičů, vykazují vysoký obsah živé vody. Bohužel ne každý má možnost pít denně čerstvou vodu z ledovců a přírodních hlubokých pramenů.

Naštěstí od provedených výzkumů uplynulo již několik let a tak v současné době je možné na trhu najít výrobky, které přetváří kohoutkovou vodu na vodu živou. Jedním z nich je i UMH systém.

Filtrační systém UMH dokáže vysoce efektivně navrátit vodě její hexagonální strukturu a udržet ji stabilní po dobu až 25 hodin po jejím přefiltrování. K revitalizaci (oživení) vody dochází pomocí vysoce účinného vibračního pole. Vibrace se generují přirozeně z energií nabitých tekutin (výrobní tajemství), drahých kamenů (křišťál, šungit,…) a kovů (zlato, mosaz), symbolů posvátné geometrie a dalších jemných nosičů energie.

Kromě toho UMH systém vitalizuje vodu, tj. zlepšuje vstřebávání vitamínů, podporuje detoxikační procesy těla a fungování metabolismu, zabraňuje usazování minerálů v cévách a zlepšuje stav pokožky.

Navíc filtrační systémy UMH jsou zcela bezúdržbové s neomezenou dobou účinnosti a životnosti. Není tak třeba měnit žádné filtry, nepotřebují elektrické připojení a fungují bez jakýchkoliv chemických látek.

O účincích systému UMH a prospěšnosti živé vody našemu organismu se na vlastní buňky již přesvědčila např. paní Růžena (68 let), které po pouhých 3 měsících konzumace živé vody vytvořené UMH zařízením poklesly zvýšené hodnoty cukru a cholesterolu v krvi na hodnoty v normě. Jako vedlejší efekt nově dobře fungujícího metabolismu paní Růžena pitím živé vody zhubla 8 kilo. Více informací k technologii UMH naleznete na stránkách www.leboost.cz.

SLEVA 10% PRO ČTENÁŘE CEST K SOBĚ, kód: CESTY10, akce platí do 31.12.2021

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico