Umění rozlišovat pravdu

datum 9. 2. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Dnes jsem byla vyzvána, abych se s vámi podělila o jednu aktuální zprávu. Mnoho lidí hovoří o Vědomí Krista, o druhém příchodu Krista. Mnoho poslů sdílí mnoho informací o Vzestupu. Všichni víme, že ve světě existuje velká spousta dezinformací v jakékoliv oblasti života. Mnohem více falešných informací než Pravdy. Totéž se děje také ve Světelné komunitě, která není Osvícená. Oči a mysl lze snadno oklamat. Takže bych vám ráda připomněla, co učil Kristus a co demonstroval pro lidskou rodinu. Pro mnoho lidí je cesta rozlišování ještě dlouhá cesta.

Existuje jeden společný jmenovatel, který se až doposud stále neshoduje s Osvícenou Pravdou a Božím srdcem. Mnozí prohlašují, že mají jediný způsob, ať už prostřednictvím komunikace s nějakou entitou nebo s nějakou mimozemskou bytostí, nebo získáváním informací z nějakých materiálů, ale to, co předkládají, neodráží povahu Lásky Krista a proto nikdy nebudou používat slova jako Kristus, Osvícení, Božská Matka, Duch Svatý.

Prostě předají informace a budou dělat, že vypadají velmi věrohodně a přitažlivě pro lidskou mysl. Srdce však i nadále hladoví, protože nějakým způsobem rozpozná nepravdu. Hluboko uvnitř náš vnitřní hlas ví a naše inteligentní tělo také, že jejich tvrzení jsou daleko od Pravdy.

Nejsem žádný kritik těchto lidských poslů, protože mnozí jsou prostě oklamáni falešným Světlem. Jedná se jednoduše o skryté temné poznání, které se skrývá v zákulisí a snaží se získat naši pozornost. Pamatujte, že Temnota je Mistr Podvodu, a toto umění ovládá velmi bravurně. Je dobře vybavená a kvalifikovaná. Na všech úrovních všemi možnými prostředky. Kde chybí porozumění a vědomé poznání Krista, jejich snaha vždy padne na úrodnou půdu. Pamatujte, že žádný posel nebo informátor, který se zaměřuje jen na data, která je třeba předat, bez jejich předchozího zpochybnění, není pomazán slávou Vědomí Krista, kde není dosaženo čistého Boha.

Otázka tedy je, jak poznat skutečnou pravdu, jak rozpoznat lži? Na to neexistuje žádná jednoduchá odpověď, protože ti, kteří ovládli umění Krista, museli ovládnout porozumění Antikristovi. Museli podstoupit úrovně zasvěcení Temnotou a skrz ni osvítit Světlo Pravdy. Jak tento úspěch ztělesnit není opět jednoduchá otázka, protože přichází s vývojem a časem. Ale pravé, pravdivé a skutečné vyhodnocení toho, co filtruje naše mysl, je pro cestu čistoty Krista základní učení a zásadní.

Existuje tedy jedna dobrá rada. Všímat si všeho a sledovat ty, kteří sdílí nějaká poselství, zda je jejich vlastní nebo sdílí informace druhých prostřednictvím Kristovy Lásky. Vyzařují při mluvení vášeň a pravdu? Je kolem nich Světelná záře? Nebo se jen snaží získat uznání? Jsou uvnitř sjednoceni nebo jsou roztříštěni něčím jiným? Musíme být mimořádně opatrní, na co se nalaďujeme a jestli se tomu přizpůsobujeme. Sláva Krista je snadno viditelná pro všechny, kteří jsou ochotni otevřít srdce a vidět.

S milujícím srdcem

Lenka Gloria Magenta

Zdroj: gloriamagenta.blogspot.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě