Pokud se nedostatečně stravuješ (nebo se naopak přejídáš), málo chodíš, neposkytuješ tělu potřebnou fyzickou zátěž, nedostatečně se o sebe staráš — tak se chováš sám k sobě s opovržením a bez lásky. Nestojíš o život bez nemocí, nestojíš o veselý a plnohodnotný život (radostný život je dopřán jen zdravému člověku). Třeba si stanovíš životní cíle pouze podle svého úzce zaměřeného «JÁ CHCI». Pouze na základě toho, že po něčem toužíš ne proto, že ti to přinese konkrétní uspokojení a rozvoj, ale prostě proto, že to má někdo jiný. Když už kožich, tak jedině norkový a značkový. Když byt, tak pouze s parketami z exotického dřeva a pokud auto, tak výhradně “Mercedes SLR McLaren”.

Pokud se ale zeptám, zda ti to pomůže se v nečem zdokonalit nebo to nějak prospěje tvému zdraví – tak nikoli. Ano, lidé bohužel často žijí pro sebe co nejškodlivěji a v důsledku toho i bez lásky k sobě samotnému. Milovat sám sebe, to znamená dokázat si stanovit v životě správné cíle, totiž takové, které tě povedou za zdravím, k osobnímu rozvoji a ke štěstí. Milovat sám sebe znamená žít svůj život co nejlépe.

Milovat sám sebe, to znamená sám sebe plně přijmout. Plně se všemi přednostmi i nedostatky.

Co vlastně tvrdí současná fyzika? Že 5% toho, co nás obklopuje, se skládá z atomů. A zbylých 95% zaujímá tzv. černá hmota. Představte si tedy, že váš mozek, kůže i vy celí se z 95% skládáte z černé hmoty! Představa, s kterou se náš mozek jen těžko vyrovnává? Takže z čeho se vlastně z 95% skládáme?

Člověka netvoří jen vlasy, játra a žaludek, skládáme se nejen z toho, co již vědci objevili. Z 95% se skládáme z toho, co vědci označují jako černá hmota. Je to cosi ještě neprozkoumané, jakási energie… takže pokud se z 95% skládáme z něčeho, co ani neznáme, zcela určitě se k tomu musíme chovat opatrně, s úctou.

Lékaři tvrdí, že v každém z nás jsou imunitní síly, schopné SAMY bez nějakých medikamentů vyléčit veškeré nemoci. Člověk prostě jen potřebuje UVĚŘIT tomu, že je zdravý, chovat se k sobě pozitivně, a uzdraví se!

Každý ví, že lidé pozitivně naladění k sobě a k světu jsou mnohem přitažlivější, mladší a aktivnější než takoví, kteří se nemají dost rádi. Proč tomu tak je, to se dosud vysvětlit nepodařilo.

Přijít ráno k zrcadlu a spatřit všechny své váčky-pupínky-vrásky, to vyžaduje prohlédnout si sebe celou od hlavy k patě a zaradovat se z toho, že vás Bůh stvořil právě takovou!

Zdroj: www.adaline.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png