Umění milovat v sobě celý svět

datum 6. 11. 2019

Pokud se nedostatečně stravuješ (nebo se naopak přejídáš), málo chodíš, neposkytuješ tělu potřebnou fyzickou zátěž, nedostatečně se o sebe staráš — tak se chováš sám k sobě s opovržením a bez lásky. Nestojíš o život bez nemocí, nestojíš o veselý a plnohodnotný život (radostný život je dopřán jen zdravému člověku). Třeba si stanovíš životní cíle pouze podle svého úzce zaměřeného «JÁ CHCI». Pouze na základě toho, že po něčem toužíš ne proto, že ti to přinese konkrétní uspokojení a rozvoj, ale prostě proto, že to má někdo jiný. Když už kožich, tak jedině norkový a značkový. Když byt, tak pouze s parketami z exotického dřeva a pokud auto, tak výhradně “Mercedes SLR McLaren”.

Pokud se ale zeptám, zda ti to pomůže se v nečem zdokonalit nebo to nějak prospěje tvému zdraví – tak nikoli. Ano, lidé bohužel často žijí pro sebe co nejškodlivěji a v důsledku toho i bez lásky k sobě samotnému. Milovat sám sebe, to znamená dokázat si stanovit v životě správné cíle, totiž takové, které tě povedou za zdravím, k osobnímu rozvoji a ke štěstí. Milovat sám sebe znamená žít svůj život co nejlépe.

Milovat sám sebe, to znamená sám sebe plně přijmout. Plně se všemi přednostmi i nedostatky.

Co vlastně tvrdí současná fyzika? Že 5% toho, co nás obklopuje, se skládá z atomů. A zbylých 95% zaujímá tzv. černá hmota. Představte si tedy, že váš mozek, kůže i vy celí se z 95% skládáte z černé hmoty! Představa, s kterou se náš mozek jen těžko vyrovnává? Takže z čeho se vlastně z 95% skládáme?

Člověka netvoří jen vlasy, játra a žaludek, skládáme se nejen z toho, co již vědci objevili. Z 95% se skládáme z toho, co vědci označují jako černá hmota. Je to cosi ještě neprozkoumané, jakási energie… takže pokud se z 95% skládáme z něčeho, co ani neznáme, zcela určitě se k tomu musíme chovat opatrně, s úctou.

Lékaři tvrdí, že v každém z nás jsou imunitní síly, schopné SAMY bez nějakých medikamentů vyléčit veškeré nemoci. Člověk prostě jen potřebuje UVĚŘIT tomu, že je zdravý, chovat se k sobě pozitivně, a uzdraví se!

Každý ví, že lidé pozitivně naladění k sobě a k světu jsou mnohem přitažlivější, mladší a aktivnější než takoví, kteří se nemají dost rádi. Proč tomu tak je, to se dosud vysvětlit nepodařilo.

Přijít ráno k zrcadlu a spatřit všechny své váčky-pupínky-vrásky, to vyžaduje prohlédnout si sebe celou od hlavy k patě a zaradovat se z toho, že vás Bůh stvořil právě takovou!

Zdroj: www.adaline.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico