Stáváme se tím, kým jsme vždy chtěli být a můžeme nyní žít to, co jsme si vysnili. Nová energie, energie vědomé existence je tu, a kdo chtěl vystoupit ze starého systému, mohl nyní plně projít procesem změny. Proces pokračuje a my se učíme žít v novém nastavení.

Hodnota každého z nás je v tom, že jsme. To, že jsme, že si uvědomujeme svou existenci, nic víc a nic méně. Nemusíme opravdu NIC!

Nemusíme nic dělat, nemusíme si nic myslet, nemusíme nic tvořit, nic říkat, nic hodnotit a přeci máme tu největší hodnotu a kvalitu, kterou nám nikdo nevezme. Bylo nám říkáno, že musíme něco dělat, něčím být, něco tvořit, něco řešit, o něco nebo někoho se starat, abychom měli hodnotu, abychom něco byli, ale to je starý systém založený na strachu a ovládání.

Nový systém říká, nemusíš nic, už to, že jsi, je ta největší hodnota, kterou jsi. A toto přijmout a uvědomit si vlastní hodnotu, je hlavní úkol, který tu nyní máme. Přijmout sami sebe a začít se ctít a milovat.

Hodnota je v tom, že víme, že jsme, že vnímáme naši vlastní existenci. Prociťme nyní svou vlastní hodnotu, svou vlastní existenci bytí. Prociťme věčnost bytí.

Vše ostatní je jen HRA. Hra na naše iluze, které si tvoříme z pozice strachu. Je to hra, kterou tvoříme z pozice mysli, která ještě plně nepřijala, kdo doopravdy je. Stav mysli z pozice strachu, který můžeme změnit na stav mysli toho, že vím, že jsem. Stačí si uvědomit svou vlastní existenci a v tu chvíli procítíme, že vše ostatní je iluze (hra).

Hra na sebehodnotu, vlastní důležitost, hra na to, že nás někdo zvenčí musí mít rád, abychom měli hodnotu, strach z toho, že nás nikdo nebude mít rád, strach, že zůstaneme sami, strach, že se nám nesplní naše sny, že nikdy nepocítíme štěstí, strach, že nikdy nepřijde do našeho života klid a harmonie, že nikdy nenastane v našem životě stabilita a jistota a spousty dalších strachů, představ a očekávání. Ale to je iluze strachu, hra, kterou vytváří naše mysl – to není skutečnost.

To není skutečnost, to je iluze duality a v té už my přeci nechceme a nepotřebujeme zůstávat. Skutečnost je, že jsme. A to jediné stačí pochopit, že jsme EXISTENCE. Že víme a cítíme naši vlastní EXISTENCI. Jinak nemusíme NIC, vůbec nic!

A v tom je největší svoboda, radost, jistota, stabilita, lehkost, láska, věčnost, štěstí, moudrost, hojnost, harmonie:) V tom, že jen to, že jsme, nejen, že stačí k životu, ale že je to jediné podstatné. Pokud toto dokážeme procítit a žít, náš život se krok za krokem dostane do nové energie a z této pozice nás už žádné strachy a iluze nedostanou. V této nové energii je jen LÁSKA A SVOBODA. Už dokážeme odlišit skutečnost od iluze.

Jdeme do této nové energie EXISTENCE, začínáme žít tuto novou etapu našeho života a postupně do této svobody bytí míříme všichni v jednotě a pro nás – pro celek.

Vítejme v novém světě!

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png