Udělejme pro sebe něco správného

datum 9. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Všichni přeci víme, že jsme ublížili naší Zemi.

Jak?

Jednoduše.

Nedali jsme jí prostor na regeneraci. Přinutili jsme jí dávat víc, než je schopna.

Tak to je.

Proto dnes přijímáme s pokorou to, co nás postihlo. Je nám to líto. Už dlouho to mnohé z nás trápilo ale neviděli jsme možnost, jak udělat něco opravdu správného. No a tak se to vytvořilo bez nás. Nejspíš to bylo nutné, abychom si něco důležitého všichni uvědomili.

Dívejme se kolem sebe, otevřeme očka a uvidíme možnost, jak napravit své chyby.

Za měsíc nám Země ukazuje, jak dokáže reagovat na změny. Může to být ta nová cesta. Už se nikam neženeme ani není kam. A ona to tak rychle cítí.

Něco se děje samo, bez nás. Stačí se zastavit. Voda se čistí a s ní i vzduch. Tento proces nás může inspirovat.

Stejně jako Země trpěla naše Těla. Dívám se na to každý den a posledních 15 let to začalo nabírat tak na síle, že jsem často neviděla budoucnost. Dnes jí ale vidím. Inspiruje mne právě naše Matka – Země - Gája. Uchopme tuto příležitost a začněme se regenerovat. Regenerace nastává v okamžiku, kdy nastolíme větší rovnováhu. Narušenou rovnováhu venku ale i v nás můžeme napravit. Není to tak těžké, jak nám bylo podsouváno. A můžeme začít hned sami u sebe. To je opravdu správné.

Léčím pohybem a to co vám dnes nabízím je odzkoušeno velkým počtem lidí. U všech, kteří mi začali naslouchat, to vždy fungovalo a za ta léta jich je opravdu hodně.

Tak zkusme to. Pomůžeme sobě i ostatním. Skrze vlastní zkušenost si toho můžeme opravdu hodně uvědomit. Zastavme spěch a věnujme se denně jen pár minut tomu, co je správné. Naše těla to opravdu moc potřebují a my to víme. Jen jsme to nechtěli slyšet.

Uvedeme tělo každý den do rovnováhy krátkou sestavičkou / Prevence bolestí v zádech1./, ráno, večer nebo během dne. Můžeme to používat vždy, když se rozladíme. Mohou to být různé příjemné i nepříjemné situace:velké nadšení ale i hádky, strach, nejistota, neklid. Nechte ty své nepříjemné pocity vyjít ven, vyčistit se a srovnání přijde samo. Zdraví se k nám navrátí, když mu to sami dovolíme.

Zuzana

Sestavička, kterou doporučuji začít se jmenuje Dned dnes jí najdete na stráchkách www.rehabilitace-zdravicko.cz - kolonka naše videa, na stránkách www.oazasrdce.cz , www.astrologiepetranel.cz VIP sekce. Možná jich časem bude víc.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě