TZOLKIN 17.11.2014 11 CIB kin 76

datum 17. 11. 2014
Cib – Bojovník - Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení
Jděte ještě hlouběji s Cib a velkou silou Buluk (11) - ponořte se do obrovské hlubiny oceánu minulosti vaší rodiny k pochopení základních proudů energií, které ovlivňují váš život a vaši životní cestu. Pokud můžete porozumět a přijmout duchovní dědictví své pokrevní linie bez soudu a odsuzování, můžete vyčistit svou karmu a cestu své vlastní evoluce.
CIB TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST,VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ, NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.
Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yukatánském jazyce představuje světlo svíčky - světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je narození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.
***
Dobrý den. Jsem Cib s Tónem 11. Dnes bychom s vámi rádi mluvili o tom, jak najít cestu z bludiště sebe-pochybností. I když nás existuje mnoho v různých dimenzích a pomáháme vám, můžete pochybovat o tom, že existujeme. I když máte přímé napojení na své Vyšší Já, často pochybujete o tomto vnitřním hlasu. I když jsou vám prezentovány vědecké důkazy o mnoha věcech, pochybujete o jejich platnosti. Na pochybnostech není nic špatného, protože mnoho falešných učitelů a mnoho vědeckých důkazů přináší neplatné odpovědi. Nicméně to vás přivádí k uvědomění, že uvnitř každého existuje způsob, jak zjistit co je pravda a nejlepší způsob řešení, který hledáte. Jak proniknout do tohoto vědění do takové míry, že se budete pohybovat mimo jakoukoliv pochybnost?
Vzpomenete si na okamžik, kdy jste věděli, že se něco stane a ono se to stalo? Už jste někdy mysleli na někoho, že mu zavoláte, zatímco vytočil vaše číslo? Už jste měli někdy pocit, že je někdo v nebezpečí, nebo je mu špatně a pak jste zjistili, že je to pravda? Existuje nespočet příběhů o tom, jak lidé věděli, že někdo z jejich milovaných odešel. Někteří duchovní lidé jsou vynikající na určování cílů budoucích událostí. Jak je to možné? Už jste někdy potřebovali informace na určité téma, pak jste šli do knihkupectví a instinktivně jste byli vedeni k perfektní knize?
Už jste měli někdy otázku a najedenou se objevila odpověď ve vaší mysli, i když jste nevěděli odkud informace pochází? Existuje mnoho způsobů jak reagovat na vaše přání. Jakmile jasně uvedete záměr a doplníte ho vášní, pomůžeme vám pohnout se vpřed. Co kdyby se vám podařilo překonat pochybnosti a mohli jste vytvářet vaší realitu na vědomé úrovni společně s vašimi Průvodci? Dokážete si tuto možnost představit?
Nemusíte dát na naše slova, ale můžete udělat test a dostat se mimo jakoukoliv pochybnost. Myslete na něco co byste si přáli, nebo co potřebujete. Za prvé je nejlepší vyčistit mysl od rušivých myšlenek. To lze provést v meditativním stavu. Soustřeďte se na svůj dech a odstraňte z mysli každodenní starosti. Pochybujete o tom, že když jste uvolnění, myslíte jasněji?
Jakmile jste uvolnění, myslete na to, co byste chtěli manifestovat. Může to být tak jednoduché jako najít hřebík, nebo tak složité jako najít správného a dokonalého partnera. Ať už je to cokoliv, představte si jasnou vizi v mysli. Dále dodávejte energii této vizi a vášeň. Mozek nepozná rozdíl mezi tím, co je skutečné a co je představa. Vytvořte jasný mentální obraz. Vytvořte obraz jako byste se dívali na filmové plátno. Co se děje v pozadí? Kdo je na plátně? Jak je postava oblečená? Vnímáte nějaké vůně? Jakmile utvoříte celkový obraz, který se vám líbí, povzbuďte jej svými emocemi.
Řekněme, že chcete nové auto. Můžete vidět sami sebe jak si sedáte do auta, cítíte vůni interiéru, vidíte jak otáčíte klíčkem zapalování. Posloucháte zvuk motoru. Držíte volant. Řídíte auto, máte stažená okýnka a vítr fouká dovnitř. Silná vizualizace toho co chcete je klíčem k vytváření s naší pomocí. Dalším úkolem je opustit obavy, jaké to bude, až budete tento vůz mít. Možná, že nemáte peníze ani žádnou možnost čerpat úvěr. Uvolněte pochybnosti, že si to nemůžete dovolit dejte nám vědět co chcete. Možná byste nám chtěli říct, aby auto nevyžadovalo žádné náklady. Možná že jste ochotni koupit auto na nízké měsíční splátky. Řekněte nám jaké jsou vaše parametry a pak uvolněte všechny pochybnosti. Jasně si to představte a bude to vaše!
Dalším důležitým krokem je požádat vaše Vyšší Já, je-li to pro vaše nejlepší dobro a dobro všech zúčastněných stran, bez ohledu jak triviální to může být. Z našeho pohledu můžeme vidět mnohem větší obraz, jak bude nový vůz mít vliv na váš život. Předem také musíme dostat povolení od vašeho Vyššího Já.
Vaše Vyšší Já ví, že chcete sportovní vůz, abyste zapůsobili na ostatní. To, co ale ve skutečnosti potřebujete, je náklaďák. Máte sklon jezdit příliš rychle a také se občas rádi napijete alkoholu. Takže je pravděpodobné, že když dostanete sportovní vůz, budete pít a jezdit rychle, můžete způsobit autonehodu. To nebylo součástí inkarnační dohody. Nehoda je daleko od toho, co je pro vaše nejvyšší dobro. Vidíte kam míříme v tomto dialogu? Váš život je velmi složitý a když vezmeme všechny lidi, místa a události, celý matrix se stává opravdu velmi komplikovaný.
Když jste se inkarnovali, obdrželi jste krásný dárek s názvem svobodná vůle. V každém okamžiku můžete dělat co budete chtít, ale musíte vzít v úvahu také výsledky vaší volby. Existuje mnoho věcí, které máte pod kontrolou, i které nemáte. Nejste loutky vašeho Vyššího Já, ale kvůli stavu amnézie vás vaše Vyšší čas od času pomáhá vytáhnout na magické šňůrce, abyste zůstali na své cestě.
Je to vaše volba uposlechnout jeho pošťuchování, nebo ho ignorovat. Často děláte rozhodnutí, která nesouvisí přímo s cílem, kterého jste sem přišli dosáhnout. Při rozhodnutích, které vás vedou do zbytečných zkušeností, vám pomáháme znovu se vrátit na vaši trať. Jestli se rozhodnete naslouchat našemu postrkování, uvidět dárky, které vám pokládáme k nohám, je jen na vás. I když nevíte o naší existenci, nebo nevíte jak s námi pracovat, nevzdáváme to.
Jsme vždy připraveni plnit vaše potřeby. To nemusíte vnímat v době, kdy máte nějakou zkušenost, která je zničující. Doporučujeme vám, pokud jste měli jakékoliv smutné, nebo strašné zážitky, abyste vyhledali ty, kteří se nacházeli v podobné situaci a mohou vám pomoci překonat smutek, nebo hněv spojený s touto událostí. Mezi vámi může být rozdíl v postoji. Pokud žijete ve stavu „ běda mně “, budete stále přitahovat situace obětování. Pokud zaujmete postoj sebe- posílení, budete přitahovat situace, ve kterých můžete vyjádřit vaše schopnosti a zůstat na cestě sebe-posílení.
Kromě přístupu si vytvořte přesvědčení, že je vše v pořádku. Někteří lidé říkají: „ Pokud vám život podá citron, udělejte si limonádu.“ To je nádherné rčení a je v něm hodně pravdy. Váš postoj spolu s vírou, že ve všem existuje dobro, vám pomůže překonat jakoukoliv situaci. Po napojení na Vyšší Já a přímé požádání o vedení ve všech situacích se váš život stane kouzelným. Požádáte-li o parametr ….pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných hladce a elegantně….. budou se dít zázraky.
Vraťme se k příkladu nového auta. Tentokrát požádáte vaše Vyšší Já a vedení o další sadu kol: „ Jaké auto je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných? “ Možná instinktivně víte, že nákladní vůz by byl tou nejlepší volbou, abyste mohli shromažďovat dřevo a získat práci na několika projektech. Také víte, že byste byli schopni pomoci vaším přátelům při stěhování. Myšlenka užitečnosti se vám dostala do hlavy, vaše otázky byly zodpovězeny. Nyní můžete přistoupit k procesu vizualizace s cílem zapojit své Průvodce, nebo můžete mít spoustu argumentů a dál toužit po sportovním autě.
To je místo, kde lidé mají tendenci zabřednout. Místo toho, aby následovali svou intuici, odolávají vnitřní pomoci a vydají se jiným směrem. Neexistuje žádný hřích pro to, že vaše hlava se otáčí ve směru, který není v souladu s vaší inkarnací. Můžete si vybrat sportovní auto místo nákladního auta. Nicméně to znamená změnu života v mnoha ohledech. Nyní budete muset spoléhat na druhé, aby vám pomohli odvézt a přivézt věci, které potřebujete. Vaše vnitřní identita je zcela mimo to, vlastnit takové auto. Jak snadno se nyní můžete stát arogantní a nafoukaní.
Jak moc by byl váš život jiný, kdybyste vyjádřili svou skutečnou podstatu soběstačnosti s pomocí druhým. Vidíte jak jeden incident může zatarasit vaši cestu, když nejste zarovnaní s původním záměrem Vyššího Já? Mnohokrát nejsou vaše modlitby zodpovězeny, nebo to tak alespoň vypadá. Všechno, co se stane, má přesný smysl. Kolikrát se stalo něco, co nebylo ve vašem plánu, ale později jste zjistili, že to pro vás bylo požehnání. To je známkou naší práce.
Existuje mnoho způsobů jak operujeme, jako slabý hlásek v hlavě s výzvou, abyste něco přeplánovali. Máme spoustu zábavy s technologií jako jsou světla, televizory, počítače, telefony. Můžeme dělat věci, které se dají popsat jako zázračné. Ale vždy pracujeme v tandemu s vaším Vyšším Já, protože to je vaše spojení s Duchem a důvod vašeho příchodu na Zem. S ohledem na svobodnou vůli, máte možnost dělat další volby. Jsme tu vždy a rychle vás dokážeme dostat zpět na vaši cestu k dosažení cílů, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.
Otestujte si pro sebe tato slova. Vytvořte si obraz něčeho, co byste chtěli manifestovat jako zkušenost. Zeptejte se, zda je to pro vaše nejvyšší dobro a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Poslouchejte odpověď, která se objeví v hlavě, nebo pocitech v těle. Pokud se cítíte dobře a máte pocit povzbuzení, je pravděpodobné, že jste získali kladnou odpověď.
Bavte se v praxi. Andělé se radují, když se člověk opět spojí se svým Vyšším Já. Je to naše radost pomáhat vám při vytváření snů. Jsme tady, abychom byli spolutvůrci a dělali vše, co je v našich silách, abyste věděli, že existujeme a milujeme vás bez podmínek.
Naše Láska je čistá, není poskvrněná zapomněním, ve kterém v současné době žijete vy. Jednoho dne se i pro vás otevřou tyto dveře a vy zažijete pravou blaženost, jakmile pochopíte, jak nádherné bytosti jste. Očekávejte zázraky. Buďte k sobě i druhým laskaví a sledujte jak přichází kouzla!
JEDENÁCTÝ TÓN – ROZHODNUTÍ - OČIŠTĚNÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla, která musí odsunout z cesty odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. JEDENÁCTKA je dynamická síla. Je to je spojení mezi prostorem a pohybem. Změna je nezbytná pro uskutečnění nových věcí. Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc – není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální.

Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico