Týdenní transformační zpravodaj 26.-29.10.2020

datum 26. 10. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Transformační zpravodaj přináší energetický vhled tohoto týdne. Autentické bytí a seberealizace ve hmotě. Tak si tvoříme ráj na zemi. Konec útěků. Colorterapie radí indigo modrou a například křišťál na podporu seberealizace. Tak jen do toho.

Doba čtení 3,5 min.

Cesty k sobě


Krásný den, milí čtenáři.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Všude okolo nás proudí láskyplná transformační energie. Pohybujeme se ve hmotě ve vlastním vyjádření duše.

Ale co to vlastně znamená?

Znamená to, že se máme v každém okamžiku dívat pravdivě do sebe a do své duše. Nehledat žádné jiné už ošoupané průvodce velkých a zvučných jmen, ale vydat se na cestu k sobě. K vlastní duši! Přijmout své vedení. Nejsme na tramvajové trati, dámy a pánové. Vrchní vedení je pouze pro nereálné bytosti z jemnohmotných sfér a tramvaje! Povšimněme si prosím, že máme těla z masa a kostí a že žijeme v realitě! Naše duše je propojená s Bohem, s prvotní energií lásky, zcela přirozeně. Není potřeba upírat zrak ke komukoliv. Jsme to my. My a naše duše! Uvnitř nás je ukrytý velmi silný nástroj transformace, a to naše intuice, je to jako obří kompas. A mapa naší cesty je cesta k sobě!

Proč máme strach věřit sami sobě!? Proč se tolik bojíme přijmout se?! Přijmout svou roli člověka a užívat si tu překrásnou cestu hmotou propojenou s nádhernou energií lásky, kterou jsme si kdysi zvolili. Přišli jsme si to vyzkoušet. Přišli jsme to zažít. Lásku ve hmotě. Prožívat to, co jsme kdysi prožívali jen v energiích v úplné realitě. Chtěli  jsme vědět, jak chutná láska! Jaké to je, prožít sebe a svou energii i v té nejnižší vibraci a teď před tímto prožitkem utíkáme kamsi do nereality!

Je to útěk od sebe samých. Od pravdy, lásky a skutečného prožitku.

Tato cesta útěku od sebe nás každou minutu bolí. Prožíváme rozervanost a deprese. Máme bolesti a strach z toho, co zase budeme řešit. Kdysi jsem to také prožila a věřte mi, že ve chvíli, kdy jsem přijala sebe se všemi svými pocity (klady i zápory) se všechna bolest vytratila. V tu samou chvíli jsem přijala svou zodpovědnost za svou tvorbu a s obrovskou láskou a vděčností jsem se ponořila do reality. Mám nádhernou rodinu, děti, ten nejúžasnější a nejreálnější vztah se svým dvojplamenem a žiji život, který jsem si vybrala. Stavíme si farmu "nového života" a v lednu na moje narozeniny se budeme stěhovat do našeho domu snů. 11700 metrů uprostřed překrásné přírody. Je to ráj na zemi. Ale tento náš sen se stal skutečností až ve chvíli, kdy jsme se stali skutečnými i my sami.

Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy. 

Colorterapie pro tento týden

Očistná fáze lidstva. Duchovní vývoj. Brána k vlastní duši. Vstoupí jen ten, kdo s důvěrou a láskou přichází. Jen ten, kdo s pokorou a vírou vchází, tomu budiž brána domů otevřena!

  • Energie domova naší duše.
  • Energie lásky a čistoty vědomí. 
  • Energie pokory a absolutní důvěry.
  • Vnímám ji každou buňkou svého těla a každou myšlenkou svého vědomí. 
  • Vnímám tuto překrásnou energii touhy najít znovu sebe a své ztracené já. 
  • Vnímám srdce, které tepe v rytmu přítomného okamžiku. V rytmu života vyjádřeného vlastní podstatou.
  • Jsem tvůj život, jsem tvá duše, jsem tvá energie. "JSEM."

Pro tento týden se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou indigo modrá a fialová. Vedlejší barva je bílá.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento týden doporučuji: modrý safírchalkopyritametrínamytyst,  křišťálTyto kameny nám pomohou harmonizovat cílené myšlenky, které vedou k realizaci v našem životě! Všímejme si svých myšlenek a uvědomujme si svou tvořivou sílu. Emoce jsou hybnou silou vesmíru !!!

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H.  Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Zdroj: www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico